Discutii libere L69 !

DeletedUser49215

Aveti grija de spionul vostru principal,sa nu va converteasca la islam si pe voi cat de curand :)))
 
Scor reacție
0
Atata timp cat jocul evolueaza si adversarul practica aceleasi tactici nu vad nici urma de noima in ceea ce postezi tu aici. Suntem in 2019. Intrebati n00betii din Mnk.s la ce s-a ajuns pentru a convinge anumiti jucatori sa tradeze. Intrebati jucatorii REVO sau Jderii cum ies ei la cumparaturi de conturi ca sa-si asigure anumite avantaje pe harta.
Spor la joaca :)

Vezi ca "n00betii" astia din Mnks si Revo ti-au dat cu harta-n cap pe unde te-au prins bai pleava societatii ce esti. Cum poti tu sa vorbesti vreodata ma de cineva ? Uita-te bai la tine ca esti ultimul ratat pe jocul asta, unde intri vrei sa dai backstab dar ti-o iei de fiecare data. Tu vorbesti de onoare ma?
L57 incercare de backstab la fame, ti-au dat alde stalp si diehard cu harta-n cap.
L60 bataie grava, l61 internat(cersetor de pp'uri ce esti).
L63 batut uscat.
L66 te violeaza DK'ul dar stai ca ai parasit contul ca n-ai timp nu ? http://prntscr.com/n3sbxv
L69 ai venit aici dupa ce se intampla pe speciala ?

Speciala 17, 70% din harta, organizat ieri unde ati iesit -1, incepi parca sa n-ai timp nici de speciala nu ? Te credeai bun pana sa incepem sa atacam si noi.
Tu vorbesti de onoare ?
http://prntscr.com/n3sd2n
https://prnt.sc/n15fwb
https://prnt.sc/n15emz
https://prnt.sc/n15ehh
https://prnt.sc/n15ea1

Acolo e echipa adevarata ma elite ? Nu mai cautati oameni pe conturi cand am inceput sa atacam si noi ca n-o sa stea nimeni sa joace pt un nimeni ca tine. Eu zic sa fii atent pe harta, ai scos 1 cont de la noi azi de disperare, saracul de tine.

EDITAT DE TT
 
Ultima editare de un moderator:

Dicsie

member
Scor reacție
7
Pardaliannne, plimba pleava.

Cine se simte stie ce spun :D

P.S: Nu e legat de postul nusha-olandezul.
 

Rockefeller

Banned
In Vacanta
Scor reacție
1
Intreaba pe rock ce s-a intamplat pe ro57, pe urma sa acuzi pe cineva de tentativa de backstabb pe ro57

Pe 57 nu a fost backstab, a fost doar neinspirat, ca sa folosesc un cuvant pentru care nu sunt penalizat.
A rupt alianta la final desi i-am zis sa nu faca asta, dar n-a fost backstab, a anuntat ca o sa se rupa, frumos, civilizat, si a si luat bataie repede ca sa nu supere pe nimeni.
Singurul post, altceva nu mai scriu pe tema asta, o seara frumoasa.
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Pe 57 nu a fost backstab, a fost doar neinspirat, ca sa folosesc un cuvant pentru care nu sunt penalizat.
A rupt alianta la final desi i-am zis sa nu faca asta, dar n-a fost backstab, a anuntat ca o sa se rupa, frumos, civilizat, si a si luat bataie repede ca sa nu supere pe nimeni.
Singurul post, altceva nu mai scriu pe tema asta, o seara frumoasa.

Pai pentru o lume, pentru o realizare, ce ar face fame, mnks sau revo ? Orice...nu? Scenariul cu tine era de mult timp pus in aplicare. Cu pasivitatea ta la organizatele noastre pe atac, cu mega farmul tau, cu accesul fame la contul tau...si asa mai departe. Nu noi am cautat motive, nu noi am rupt alianta, nu noi nu ne-am tinut de cuvant. Te rog sa incetezi si tu cu aberatiile astea si spune-le tuturor ca esti un sifon de cea mai buna calitate si o unealta a unora. Nu veniti sa va etalati comentariile negative la adresa mea ca si pana acum ca nici dreaq nu va mai crede la ce poame sunteti si ce ati ajuns sa faceti pentru cateva sate in plus.
Nu mai posta, mare postare. Spune cum e cu backstabbul, explica-le tuturor cum te-au ajutat toti, cum te-ai folosit de toata lumea, ca apoi sa le iei satele. Explica tuturor cum e sa fi sifon ?
 
Scor reacție
0
Pe 57 nu a fost backstab, a fost doar neinspirat, ca sa folosesc un cuvant pentru care nu sunt penalizat.
A rupt alianta la final desi i-am zis sa nu faca asta, dar n-a fost backstab, a anuntat ca o sa se rupa, frumos, civilizat, si a si luat bataie repede ca sa nu supere pe nimeni.
Singurul post, altceva nu mai scriu pe tema asta, o seara frumoasa.

Ma scuzi flavius, asta e n-a vrut fuziunea si dupa si-a abandonat colegii dar asa face el vezi si pe 66 "nu mai joaca" de 2 luni saracul.

ro61 a demontat un admin orice acuzatie referitor la pp-urile despre care tot vorbiti si printurile editate care numai mintea voastra bolnava le putea dezvolta in felul ala. Pp-urile s-au retras de pe contul meu pentru ca au fost cersite de unul de-al vostru, nu de mine, care era siter la mine.

Normal ca n-ai fost tu, lasi asa sitter la necunoscuti cand te plictisesti nu?Dar cu cei 150 de euro pe care ii datorezi lu' nutz ? Teapa aia de pp'uri ?

Nu stiu ce se intampla pe speciala ? Spune-ne tu...cred ca era cu noi Conan inca de cand avea cateva puncte. Dar spune-ne tu cum v-ati innobilat proprii oameni ? Cum sa va dati backstabb la proprii oameni ? Cum sa spuneti tuturor si sa faceti presiuni la Insane cu printurile alea editate mai ceva ca cei mai buni fotografi ? Cine sa va mai creada pe voi cand spuneti ceva de cineva ? Ati cumparat 4-5 conturi de la cei din Viki...cine stie cat ati mai platit si pentru alea si va laudati peste tot ca Black Bulls se rupe in ziua x sau y.
Mie, multora, nu ne vine sa credem in ce hal puteti fi...cum puteti sa umblati la portofel cand este pe cale sa nu faceti fata pe harta. Ca asta se intampla peste tot unde jucati.
Ehh...noi suntem inca pe harta, cu bune si cu rele si am trecut peste schemele facute de voi, v-am innobilat si conturile cumparate :)))
Cum iti explici ?
.

4-5 conturi cumparate ? Cred ca glumesti, iti pun aici print cum nu a cumparat nimeni nici un cont, spre deosebire de tine eu iti aduc dovezi ca esti cea mai mare scursura a societatii in schimb tu doar vorbesti sa nu taci.

Noi nu facem fata pe harta ? Aveati 400k la aparator pana sa dam pe voi, acum cand dam pe voi vad ca nu va mai gasiti pentru sittere saracutii. N-ai demonstrat nimic, au incasat-o 3 triburi pentru voi sa puteti sa rezistati pana acum, vrei printuri iar cum o sa-i bagati la interne pe m4ryo si compania daca castigati ? Nu v-ati batut cu nimeni pana acum dar vad ca incepeti sa dispareti cand va ataca un trib mai serios. :(

Ne faci pe noi backstabberi ma ? Esti constient ca nutz si-a dat stergere speciala trecuta ca n-am vrut sa va scoatem bai nimicule ce esti. Daca eram backstabberi in 3 zile erai disparut.

Mai iesi din casa...tu, hasul, sensation...v-ati stafidit de tot.

Noua ne permite timpul sa facem mai multe lucruri, din pacate pentru tine. Ti-as zice sa incerci o facultate dar stiu ca tot la furat de portofele prin ferentari o sa ramai.


Nu merita sa-ti mai raspund ne vedem pe speciala daca nu esti pe sitter deja
 

Rockefeller

Banned
In Vacanta
Scor reacție
1
Pai pentru o lume, pentru o realizare, ce ar face fame, mnks sau revo ? Orice...nu? Scenariul cu tine era de mult timp pus in aplicare. Cu pasivitatea ta la organizatele noastre pe atac, cu mega farmul tau, cu accesul fame la contul tau...si asa mai departe. Nu noi am cautat motive, nu noi am rupt alianta, nu noi nu ne-am tinut de cuvant. Te rog sa incetezi si tu cu aberatiile astea si spune-le tuturor ca esti un sifon de cea mai buna calitate si o unealta a unora. Nu veniti sa va etalati comentariile negative la adresa mea ca si pana acum ca nici dreaq nu va mai crede la ce poame sunteti si ce ati ajuns sa faceti pentru cateva sate in plus.
Nu mai posta, mare postare. Spune cum e cu backstabbul, explica-le tuturor cum te-au ajutat toti, cum te-ai folosit de toata lumea, ca apoi sa le iei satele. Explica tuturor cum e sa fi sifon ?


Am mari dubii legate de capacitatea ta de a face conexiuni intre fapte.
Cand jucam lumea 57, a inceput lumea speciala, unde am vorbit cu tine sa intram impreuna dar cu 2 triburi separate, corect? corect.
Tu te-ai axat pe speciala si ai fost mai mare acolo in timp ce eu faceam organizate pe 57, corect? corect
Mi-ai dat backstab pe speciala cand jucai cu mine in trib pe 57, corect? corect
Ti-am spus sa nu rupi alianta cu fame ca sunt prieteni cu mine, corect? corect.
Ai rupt alianta.
Faptul ca tu te asteptai sa joc pentru tine contra lor dupa ce tu imi dadusei backstab pe speciala nu o mai inteleg. Nici macar nu te pot acuza ca spui povesti pe aici, pentru ca probabil tu chiar habar nu ai si chiar crezi ce spui.
Inchide te rog subiectul, eu nu duc certurile de pe lumi vechi pe cele noi, situatia intre noi doi se stie, de cand cu speciala aia pe unde ne-am intalnit ne-am batut, eu n-am plans pe nici o lume ca m-ai batut cu backstab pe speciala asa ca te rog nu mai suferi de mine 12 lumi dupa 57.
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Sunteti cauze pierdute. Nu inteleg cum va dau astia voie sa jucati. Doamne fereste ca voi !
Succes cu timpul vostru cu tot !
Ne vedem pe harta pe unde jucam contra.

P.S. : Pentru toti ceilalti care cititi pe aici, luati aminte la ceea ce dezvolta ei lume de lume ca joc, strategii de joc, nivel tactic si multe altele care tin de joc, si comparati cu lucrurile cu care castiga lumile. Adica cu ceea ce spun ei despre mine, ca am dat eu backstabb sau alte chestii negative. Apoi daca considerati ca se mai pot numi jucatori/conducatori/prieteni/cunostinte, inseamna ca si voi va asemanati cu ei.

Go Catch :)
 

kikyalex

member
Scor reacție
0
Pai de ce sa nu apar eu pe extern ? Care e treaba ?
Eu cred ca salariul tau de pandar s-a dus multe luni la rand pe conturi cumparate pe aici pe jocul asta. Eu cred ca ai tupeu obraznic incat sa imi spui mie asa ceva. Daca este legat de ro66, eu nu mai joc de 2 luni acolo. Intrebati pe Patrykana de ce, nu pe mine. Asa ca termina cu intrigile astea de copil de telenovela.



Eu cred ca aberatii mai multe ca tine nu scoate nimeni pe externul asta. Sa fi sclavul cuiva, sa joci ca sifon toata viata ta, eu zic ca e un lucru de condamnat. Voi vedeti asta ca pe un lucru bun pentru voi. Repet ce am scris mai sus poate vine cuiva mintea la cap, acum in 2019. Intreaba pe rock ce s-a intamplat pe ro57, pe urma sa acuzi pe cineva de tentativa de backstabb pe ro57. Pe ro60 nu mai reiau discutiile ca nu cred ca isi au rostul cu fosti colegi de-ai mei pe care i-am respectat mereu, ii respect, si asa am sa o fac mereu indifirent cum mi-ar fi relatiile pe jocul asta la nivel diplomatic. ro61 a demontat un admin orice acuzatie referitor la pp-urile despre care tot vorbiti si printurile editate care numai mintea voastra bolnava le putea dezvolta in felul ala. Pp-urile s-au retras de pe contul meu pentru ca au fost cersite de unul de-al vostru, nu de mine, care era siter la mine. ro63...ce sa-ti mai zic, v-ati cheltuit si ultimii bani de tigari sa cumparati conturile alea toate. Cristocea ajunsese cu licitatia pentru contul meu la o suma cu 000 in euro doar ca va stateam in cale. Doar asa puteti emite voi pretentii la mai mult pe orice lume, nu doar viteza 2-3. Pe mine atata timp cat am jucat nu m-a violat nimeni si nici nu o sa o faca. Discutati despre cei ce au fost la conducere in aAa si pe urma sa comentati iesirea mea de pe acea lume. ro69 am venit sa joc chemat de prieteni, de cunostinte vechi si noi, echipa buna de tot se pare.
Nu stiu ce se intampla pe speciala ? Spune-ne tu...cred ca era cu noi Conan inca de cand avea cateva puncte. Dar spune-ne tu cum v-ati innobilat proprii oameni ? Cum sa va dati backstabb la proprii oameni ? Cum sa spuneti tuturor si sa faceti presiuni la Insane cu printurile alea editate mai ceva ca cei mai buni fotografi ? Cine sa va mai creada pe voi cand spuneti ceva de cineva ? Ati cumparat 4-5 conturi de la cei din Viki...cine stie cat ati mai platit si pentru alea si va laudati peste tot ca Black Bulls se rupe in ziua x sau y.
Mie, multora, nu ne vine sa credem in ce hal puteti fi...cum puteti sa umblati la portofel cand este pe cale sa nu faceti fata pe harta. Ca asta se intampla peste tot unde jucati.
Ehh...noi suntem inca pe harta, cu bune si cu rele si am trecut peste schemele facute de voi, v-am innobilat si conturile cumparate :)))
Cum iti explici ?
Mai iesi din casa...tu, hasul, sensation...v-ati stafidit de tot.


Cat timp ai pierdut sa scrii aici, puteai sa faci 2-3 splituri la prietenul tau de pe 66, aaa. stai ca nu mai joci, ca nu mai erau sanse sa faci ceva si ai lasat sitter.
Pentru restu lumilor nu zic nimic, dar mi se pare ciudat ca 90-95% din jucatori sa zica de rau de tine si tu inca sa mai joci jocul asta..
Una peste alta, spor pe 69 sau unde mai "joci" acum

Daca este legat de ro66, eu nu mai joc de 2 luni acolo. Intrebati pe Patrykana de ce, nu pe mine. Asa ca termina cu intrigile astea de copil de telenovela.
Cearta in paradis de la interne?
 
Ultima editare:

stou

member
Scor reacție
0
hmmm nu e bai ne vom mai intalni si pe alte lumi si iar iti iei coltul hartii in cap . Apropo slabii si noobi din DK te-au pus culcat si sa nu uiti asta cand mai vii cu arogante ieftine pe extern ca doar aici stii sa joci !
Destroy ti-a spus sa ramai pe harta cand noobi te vor bate dar ai fugit repede cand ai vazut ca treaba e gri :))))
Cat despre cumparat de conturi ca tot ai adus vorba care e treaba cu aia 40 K pp :))) si cu pp luate si cu contul innobilat, sau cele 100K oferite pt o mana de ajutor sa castige cineva o lume ?

EDITAT DE TT
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser48814

nusha serios nu tie rushine sa mai postezi ... :))) rade .ro ul de tine doamne doamne :)))))))))))))) pff sincer wow dezastru
 

DeletedUser46901

Am mari dubii legate de capacitatea ta de a face conexiuni intre fapte.
Cand jucam lumea 57, a inceput lumea speciala, unde am vorbit cu tine sa intram impreuna dar cu 2 triburi separate, corect? corect.
Tu te-ai axat pe speciala si ai fost mai mare acolo in timp ce eu faceam organizate pe 57, corect? corect
Mi-ai dat backstab pe speciala cand jucai cu mine in trib pe 57, corect? corect
Ti-am spus sa nu rupi alianta cu fame ca sunt prieteni cu mine, corect? corect.
Ai rupt alianta.
Faptul ca tu te asteptai sa joc pentru tine contra lor dupa ce tu imi dadusei backstab pe speciala nu o mai inteleg. Nici macar nu te pot acuza ca spui povesti pe aici, pentru ca probabil tu chiar habar nu ai si chiar crezi ce spui.
Inchide te rog subiectul, eu nu duc certurile de pe lumi vechi pe cele noi, situatia intre noi doi se stie, de cand cu speciala aia pe unde ne-am intalnit ne-am batut, eu n-am plans pe nici o lume ca m-ai batut cu backstab pe speciala asa ca te rog nu mai suferi de mine 12 lumi dupa 57.

Hai Dinamo , corect ? corect
 

DeletedUser48315

Sunteti cauze pierdute. Nu inteleg cum va dau astia voie sa jucati. Doamne fereste ca voi !
Succes cu timpul vostru cu tot !
Ne vedem pe harta pe unde jucam contra.

P.S. : Pentru toti ceilalti care cititi pe aici, luati aminte la ceea ce dezvolta ei lume de lume ca joc, strategii de joc, nivel tactic si multe altele care tin de joc, si comparati cu lucrurile cu care castiga lumile. Adica cu ceea ce spun ei despre mine, ca am dat eu backstabb sau alte chestii negative. Apoi daca considerati ca se mai pot numi jucatori/conducatori/prieteni/cunostinte, inseamna ca si voi va asemanati cu ei.

Go Catch :)
Mare jucator, mare caracter :)))
Nici n am apucat sa dau si in tine ca ai disparut... Aici cat timp joci? O luna, doua? Pana te baga maram la interne, peste 2 lumi te aud ca aici erai la pp uri :)))
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Atata timp cat jocul evolueaza si adversarul practica aceleasi tactici nu vad nici urma de noima in ceea ce postezi tu aici. Suntem in 2019.

aici falsezi, amigo mio. chiar daca nu ai întâlnit tu, poate, ma gândesc.. te asigur ca mai exista niste oameni cu coloana care prefera sa ramana drepti in fata schemelor dusmanilor. e adevarat, de cele mai multe ori sunt oameni care pierd, dar asta nu-i face mai slabi, dimpotriva. cum asa?
pentru ca argumentul "te-am batut pe harta" e direct anulat când jocul tau pe harta e rezultatul direct al unor scheme-apeluri-transferuri.
nu te obliga nimeni, ca lider sau simplu jucator, sa te 'cobori' la nivelul dusmanului tau.
pentru ce? pentru un deget de pp-uri premiu si un "ai câstigat lumea x" la profil sau într-un forum prafuit al externului asta?
capul sus, spatele drept! învatati sa fiti oameni.. si abia atunci o sa cunoasteti oameni.
când doar manevre cauti, manevre gasesti.
si nu e un mesaj directionat special tie, florine, îl zic asa.. ca stare de fapt.
 
Ultima editare:

DeletedUser46857

aici falsezi, amigo mio. chiar daca nu ai întâlnit tu, poate, ma gândesc.. te asigur ca mai exista niste oameni cu coloana care prefera sa ramana drepti in fata schemelor dusmanilor. e adevarat, de cele mai multe ori sunt oameni care pierd, dar asta nu-i face mai slabi, dimpotriva. cum asa?

Cum ar fi?
 
Sus