BN vs Catch

Dicsie

member
Scor reacție
7
Cam 24 de H astia n-au iesit pe forum de rusine, si acum s-au trezit, acum ca au si ei ceva :D:cool:

GG, acum o sa va vedem suportii, dar e ok, stati fara grija ca ajungem la toti, pe rand, asa cum a fost pe 64 ;)
 

DeletedUser49215

Flamandul codrii viseara si vrabia malai :))

Totusi dragule tin sa te anunt ca filmul asta nu ruleaza! ;)

 

Cristii1

member
Scor reacție
0
Cam 24 de H astia n-au iesit pe forum de rusine, si acum s-au trezit, acum ca au si ei ceva :D:cool:

GG, acum o sa va vedem suportii, dar e ok, stati fara grija ca ajungem la toti, pe rand, asa cum a fost pe 64 ;)

Mai ai curaj sa vorbesti? Cand ai fost invitat in razboiul YAKUZA vs Mnk.s de frica ai zis pe forum ca sa nu iti sara Mnk.s in cap :
Dicsie a spus:
eu zic sa ramanem asa, fara ceva oficial caci oricum nu putem ajuta practic acolo momentan
.
Asa ca nu te mai da "cocos" ca toti stim cat de frica iti este.

Sfat: ciocul mic si joc de glezne
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Ce papagali sunteti =))

De frica?

Prietene, hai sa iti spun ceva, jucatorii vechi, si buni, nu astia ca voi, stiu ca razboiul o sa fie intre Catch si aliati, si mnk + aliati.

DIferenta e ca eu cu cei din Mnk, am pastrat loc de buna ziua chiar daca ne-am batut pe 56, cu Pietraru am vorbit inainte de a intra pe 69, dar pentru ca ne-am strans prea multi am mers in directia opusa lor pentru a nu ne incurca dezvoltarea.

Frica de ce? De joc? Ce penibili sunteti, nici voi nu vedeti asta.

Iar dintre catch si mnk, daca e sa castige mnk, bravo lor, daca o sa fie catch, bravo nou, unde-i problema in asta?

E greu sa pastrezi loc de buna ziua, cu oameni ca voi, imposibil, totusi cu multi din mnk noi am facut asta, pe unele lumi chiar ne-am crescut sate unii altora...

Sfat: Jucati pe harta nu pe extern, o sa stati mai putin pe harta decat pe extern.

Si dupa acum am zis, nu dau atentie unora ca voi.
 

DeletedUser49215

Atunci nu mai scrie :)) esti tot aici ca muierile alea slabe de gura :)))

TI-am zis deja:filmu asta nu ruleaza aici!
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Noi suntem aliati mnk;)

N-o sa mai fiti mult timp, ti-am zis ca n-o sa prindeti late game-ul.

Voi sunteti aliati cu toata lumea, aveti alianta cu un trib anume, si academiile voastre au razboi cu el =)))))

Cum nici mnk n-a intrat in razboi, nici noi n-am intrat in razboiul lor, nu vad problema in asta =))))

Sa va mai educe putin pietraru sau olandezul ca prea va laudati pe aici, si din astia ca voi, ne-am saturat, si noi, si ei, te asigur.

Pietrare, iti las aliatii sa isi faca de cap pe extern, scuza-ma ca n-am rabdare cu ei :D
 

DeletedUser49215

5 ATACURI de tipul celui de azi dimineata de mai pierzi,numai scoateti trupele din sat :)) va faceti toti aparare :)) hahahahah
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Cum naiba sa iesi pe extern cu de-astea, cand ieri ati pupat zidurile de nu v-ati vazut? :D Incredibil
 

DeletedUser49215

Uite virilii unde erau :)) astia care dau circulare sa intre lumea la ei ca ei sunt romani :))
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Uite virilii unde erau :)) astia care dau circulare sa intre lumea la ei ca ei sunt romani :))
Ce ma amuza ca toti no-namerii ies pe extern "sa-si reprezinte" tribul :))) iese unul de 600p sa-mi zica mie ca ce smecher e el :)))) caramba ma de-aici :)

PS: Transmite-i lui mariciu ca mi-au placut bonusurile lui de aur de ieri, de la fake-ul lui evo :)
 
Sus