SH + VT vs 2019

DeletedUser49182

Te contrazic . Eu am jucat pe lumea 2 si am fost top 25 (900-1000 sate) , plus ca aveam doar 14-15 ani pe atunci , un copil .. am mai jucat apoi pe lumea 19 , ajungand top 20 si acolo (ps:mi se pare o performanta mult mai mare top25-20 fata de acum cand joaca doar 1000 persoane pe lume , spre deosebire de 50k-80k pe atunci) si pot fi lejer top 5 pe orice lume si acum , fara sa bag bani in pp uri ...

ce stiu jucatorii astia in ziua de azi...ce habar au ei cand erau zeci de mii de jucatori si k-urile erau de la 0 la 99...acum in 4 continente nici alea pline se inchide lumea....eu am fost top 10 pe lumea 1 cu nici nu mai stiu cate mii de sate, cont premium era lux ce nu-ti putea lipsi la asa multe sate,la un organizat iti lua 1 zi sa planifici atacurile,iar cand incepeai sa lansezi se intindea pe 3 pana 5 zile cand tot lansai atacuri,la cel mai mare organizat la care am participat s-au strans 25.000 ferme full...si era ceva normal cand erai luat la tinta sa ai minim 1000 fulluri pe capul tau:))) mai mult , pe primele lumi nici nu prea existau asa numitele fake-uri....se dadea direct in plin la rupere...s-au spart si 1000 fulluri fara sa se cucereasca sat...era si acolo o technica sa stii sa-ti distribui in special deff-ul permanent...in fine sunt multe de spus , totusi ma bucur cand aud de jucatori vechi,chiar daca erai un pustan pe atunci,sunt convins ca placerea de a juca pe vremea aceea era mai mare decat acuma....si respectul era cu totul altceva pe atunci,acum orice tzutzulica e tare-n gura...ii dai un atac si primesti 20 de mesaje,de la el si toti acolitii lui,amenintarile se fac prin mesaje si pe extern nicidecum prin lupta pe harta.
 

DeletedUser49182

pe lumea 2 am jucat in Atlantis cu lastarica intemeietor,se tinea destul de bine tribul cand m-am lasat si am dat cateva sute de sate colegilor de trib,nu mai stiu in ce k eram dar am avut cativa prieteni buni acolo,din pacate nu-mi mai amintesc,doar pe lastarica il tin minte...a fost prima lume la care am renuntat cand am inceput sa ma aglomerez si am preferat lumea 1 si lumea 3 deoarece erau 2 lumi cu viteze diferite si datorita mai multor prietenii legate acolo...
 

DeletedUser13059

Nu sunt smecher ca tine sa-mi bage tribul deff cate 20k trupe, diferenta dintre tine si mine e ca de la cer la pamant noobie...eu bag deff acolo unde tu nu esti In stare sa spagi si sa le iei, ca dai 2 nivele mai exact la turn nu e problema, sunt deja la loc. Ai grija ca astazi fac curtea nobila acolo :) si venim, mai baga 20k pe satele tale ca vei avea nevoie


http://prntscr.com/n5ci67

crezi ca ne complicam cu maruntis ?

crezi ca am venit acolo pe zona aia ca sa imi spui tu ca veniti ? :)))))))) hahahahahah fa bre curtea acolo si tot ce vrei, singurul lucru (cap in zid mereu o sa iei)


Pana una alta Vezi de Pindurka ca ii rupe sergiu sate full atac cu tot cu nobili In ele, pare inactiv numai bun de luat :)


http://prntscr.com/n5cjml

de cate ori toate replicile tale care vor sa para foarte inteligente ajung sa iti faci de cacao intemietorul ? prima oara parca ai incceput sa sa zici de capsunari fara sa iti dai seama ca spaniolul nu este o porecla :))) ai zis de catapultari si intre timp el era catapultat, acuma la fel :)) eu zic sa ii bagam la interne si aia e

ce stiu jucatorii astia in ziua de azi...ce habar au ei cand erau zeci de mii de jucatori si k-urile erau de la 0 la 99...acum in 4 continente nici alea pline se inchide lumea....eu am fost top 10 pe lumea 1 cu nici nu mai stiu cate mii de sate, cont premium era lux ce nu-ti putea lipsi la asa multe sate,la un organizat iti lua 1 zi sa planifici atacurile,iar cand incepeai sa lansezi se intindea pe 3 pana 5 zile cand tot lansai atacuri,la cel mai mare organizat la care am participat s-au strans 25.000 ferme full...si era ceva normal cand erai luat la tinta sa ai minim 1000 fulluri pe capul tau:))) mai mult , pe primele lumi nici nu prea existau asa numitele fake-uri....se dadea direct in plin la rupere...s-au spart si 1000 fulluri fara sa se cucereasca sat...era si acolo o technica sa stii sa-ti distribui in special deff-ul permanent...in fine sunt multe de spus , totusi ma bucur cand aud de jucatori vechi,chiar daca erai un pustan pe atunci,sunt convins ca placerea de a juca pe vremea aceea era mai mare decat acuma....si respectul era cu totul altceva pe atunci,acum orice tzutzulica e tare-n gura...ii dai un atac si primesti 20 de mesaje,de la el si toti acolitii lui,amenintarile se fac prin mesaje si pe extern nicidecum prin lupta pe harta.

unde ai fost tu ma top 10 pe lumea 1 ? :))) hai ca suntem cativa de pe lumea 1 aici si chiar suntem curiosi ce jucator de la arhive gasesti cu top 10 la activ pentru ca de terminat lumea in top 10 nu ai terminat dar in schimb ti-am vazut pe undeva comentarii despre tribul care l-am avut pana sa intram in CIRC adica DST care ziceai ca a avut sanse sa bata circu si cica era singurul, vorbesti prostii mai mari decat tine daca DST avea sanse sa bata circ :)) habar nu ai cum arata harta si cum a fost format acel trib dar tu erai in top 10 pe lumea 1 ... inca putin si imi dadea lacrima la mouse cand am citit partea asta dar asa este cand ai impresia ca ca vei vechi nu mai joaca, inca putin si te dai neam cu baghera :D
 
Ultima editare de un moderator:
Scor reacție
0
http://prntscr.com/n5ci67

crezi ca ne complicam cu maruntis ?

crezi ca am venit acolo pe zona aia ca sa imi spui tu ca veniti ? :)))))))) hahahahahah fa bre curtea acolo si tot ce vrei, singurul lucru (cap in zid mereu o sa iei)





http://prntscr.com/n5cjml

de cate ori toate replicile tale care vor sa para foarte inteligente ajung sa iti faci de cacao intemietorul ? prima oara parca ai incceput sa sa zici de capsunari fara sa iti dai seama ca spaniolul nu este o porecla :))) ai zis de catapultari si intre timp el era catapultat, acuma la fel :)) eu zic sa ii bagam la interne si aia e



unde ai fost tu ma top 10 pe lumea 1 ? :))) hai ca suntem cativa de pe lumea 1 aici si chiar suntem curiosi ce jucator de la arhive gasesti cu top 10 la activ pentru ca de terminat lumea in top 10 nu ai terminat dar in schimb ti-am vazut pe undeva comentarii despre tribul care l-am avut pana sa intram in CIRC adica DST care ziceai ca a avut sanse sa bata circu si cica era singurul, vorbesti prostii mai mari decat tine daca DST avea sanse sa bata circ :)) habar nu ai cum arata harta si cum a fost format acel trib dar tu erai in top 10 pe lumea 1 ... inca putin si imi dadea lacrima la mouse cand am citit partea asta dar asa este cand ai impresia ca ca vei vechi nu mai joaca, inca putin si te dai neam cu baghera :D

Cum se numeste topicul asta? Gata am inteles deja sunt vreo 12 insi pe aici care au fost top 10 pe L1...hai sa vorbim de razbelul asta, sau macar la discutii libere va puteti da unu mai zmeu ca altu pe primele 10 lumi unde stim, cu totii am facut performanta si am avut mii de sate si am fost mari smekeri
 

marakesh

member
Scor reacție
0
unde ai fost tu ma top 10 pe lumea 1 ? :))) hai ca suntem cativa de pe lumea 1 aici si chiar suntem curiosi ce jucator de la arhive gasesti cu top 10 la activ pentru ca de terminat lumea in top 10 nu ai terminat dar in schimb ti-am vazut pe undeva comentarii despre tribul care l-am avut pana sa intram in CIRC adica DST care ziceai ca a avut sanse sa bata circu si cica era singurul, vorbesti prostii mai mari decat tine daca DST avea sanse sa bata circ :)) habar nu ai cum arata harta si cum a fost format acel trib dar tu erai in top 10 pe lumea 1 ... inca putin si imi dadea lacrima la mouse cand am citit partea asta dar asa este cand ai impresia ca ca vei vechi nu mai joaca, inca putin si te dai neam cu baghera :D
daca nu ma insel lumea s-a inchis in 2015 si el cand s-a lasat de joc in 2012 parca avea vreo 4000+ de sate. repet daca nu ma insel
 

DeletedUser49173

Aveti rubrica de "Discuții libere" pentru aduceri aminte de alte lumi .
Aici e lumea 68, , topic război .
Dacă nu aveti treaba cu L68 și războiul asta , mergeți la spam .
 

DeletedUser49182

http://prntscr.com/n5ci67

crezi ca ne complicam cu maruntis ?

crezi ca am venit acolo pe zona aia ca sa imi spui tu ca veniti ? :)))))))) hahahahahah fa bre curtea acolo si tot ce vrei, singurul lucru (cap in zid mereu o sa iei)





http://prntscr.com/n5cjml

de cate ori toate replicile tale care vor sa para foarte inteligente ajung sa iti faci de cacao intemietorul ? prima oara parca ai incceput sa sa zici de capsunari fara sa iti dai seama ca spaniolul nu este o porecla :))) ai zis de catapultari si intre timp el era catapultat, acuma la fel :)) eu zic sa ii bagam la interne si aia e



unde ai fost tu ma top 10 pe lumea 1 ? :))) hai ca suntem cativa de pe lumea 1 aici si chiar suntem curiosi ce jucator de la arhive gasesti cu top 10 la activ pentru ca de terminat lumea in top 10 nu ai terminat dar in schimb ti-am vazut pe undeva comentarii despre tribul care l-am avut pana sa intram in CIRC adica DST care ziceai ca a avut sanse sa bata circu si cica era singurul, vorbesti prostii mai mari decat tine daca DST avea sanse sa bata circ :)) habar nu ai cum arata harta si cum a fost format acel trib dar tu erai in top 10 pe lumea 1 ... inca putin si imi dadea lacrima la mouse cand am citit partea asta dar asa este cand ai impresia ca ca vei vechi nu mai joaca, inca putin si te dai neam cu baghera :D


nu stiu cine cacao esti si daca ai fost pe 1 sigur ai fi fost varza si nu trebuie sa-ti dau tie detalii absolut deloc bre caisa...e de ajuns ce stiu NWO,RY,Circ,DST,United triburi de top vrei sa-ti spun si jucatori de care nu ai cum sa auzi doar uitandu-te pe statisticile de inchideri de lume? stii doar daca ai jucat,asa ca fugi si latra in alta parte sperietoare :)
cum va baga cineva in seama cum deveniti mari razboinici :)
de CMZB ai auzit amatorule?:)
 

DeletedUser4270

Cati jucatori de l1 in aceelasi loc :) cum se face ca numi aduc aminte de nici unu din voi?:)

Si eu care credeam cas ultimu mohican
 

DeletedUser49182

daca nu ma insel lumea s-a inchis in 2015 si el cand s-a lasat de joc in 2012 parca avea vreo 4000+ de sate. repet daca nu ma insel
e cineva cu tine in trib care ma stie :D
atata l-am putut dusmanii pe omul ala de n-ai tu idee,pana am vorbit odata la telefon si cand mi-a zis cine era am ramas mut cateva secunde :D :D acum il consider cel mai bun prieten .
 

DeletedUser49182

Aveti rubrica de "Discuții libere" pentru aduceri aminte de alte lumi .
Aici e lumea 68, , topic război .
Dacă nu aveti treaba cu L68 și războiul asta , mergeți la spam .
Gogule mai ia si tu niste sate sa te bage cineva-n seama ... pana atunci ma tot uit dupa tine pe harta si cu greu iti gasesc satele alea de nici 2k :D
 

DeletedUser49173

Gogule mai ia si tu niste sate sa te bage cineva-n seama ... pana atunci ma tot uit dupa tine pe harta si cu greu iti gasesc satele alea de nici 2k :D


Nu le găsești dar m-am săturat de fake-urile tale ...
Din cauza voastră am oprit notificările la joc , sunteți aproape insuportabili :))
 

DeletedUser49182

cu greu am gasit sa-ti trimit 1 full si tie...acuma vezi tu unde anume .
 

DeletedUser13059

nu stiu cine cacao esti si daca ai fost pe 1 sigur ai fi fost varza si nu trebuie sa-ti dau tie detalii absolut deloc bre caisa...e de ajuns ce stiu NWO,RY,Circ,DST,United triburi de top vrei sa-ti spun si jucatori de care nu ai cum sa auzi doar uitandu-te pe statisticile de inchideri de lume? stii doar daca ai jucat,asa ca fugi si latra in alta parte sperietoare :)
cum va baga cineva in seama cum deveniti mari razboinici :)
de CMZB ai auzit amatorule?:)


tocmai ca vorbesti de tribul in care am jucat si am condus :)))) dar cum ai zis si tu, erai in k72 cand ai inceput lumea :D hai fugi acolo si arata-ne valoarea pe harta ca ati dar un organizat de plang barbarele care le farmeaza hispano :)))
 
Sus