SH + VT vs 2019

DeletedUser49182

niste statistici nu ne puneti astazi? nu de alta da sa ne aratati si noua cum e sa pierdeti 6 sate (dis-de-dimineata) in timp ce mirciulica tine 20k trupe degeaba la el in sate...asta da conducator modern :))) mirciulica mirciulica,ti se termina tie sprijinul si te halesc :)
 

DeletedUser49182

tocmai ca vorbesti de tribul in care am jucat si am condus :)))) dar cum ai zis si tu, erai in k72 cand ai inceput lumea :D hai fugi acolo si arata-ne valoarea pe harta ca ati dar un organizat de plang barbarele care le farmeaza hispano :)))
ai condus tu batu-n balta :) mars ma elegant :D ia zi cu ce nume ai jucat si pe urma ti-l dau si eu pe al meu ...tot te lauzi aici si tu esti fish :D
 
Scor reacție
0
Sunt curios cand o sa se termine conturile suport unora..ce veti face..apropo tipati pe aici cand n ati luat nici un sat ca ati tocat def si e important..acolo 5 sate, le am luat..iar pe diagrama de agresori, va las s-o studiati.
 

DeletedUser49173

Sunt curios cand o sa se termine conturile suport unora..ce veti face..apropo tipati pe aici cand n ati luat nici un sat ca ati tocat def si e important..acolo 5 sate, le am luat..iar pe diagrama de agresori, va las s-o studiati.

Se toaca se toaca ... Dar când vine vorba de conturi suport , 2019 e baza :)
Se pregătesc pt 2020 :))
 

DeletedUser49182

mirciulica strange randurile baga lanci si spade in sate , in 5-6 zile te vizitez...sa nu te plangi ca nu ai stiut te anunt sa ai timp sa te pregatesti :D
 

DeletedUser13059

Sunt curios cand o sa se termine conturile suport unora..ce veti face..apropo tipati pe aici cand n ati luat nici un sat ca ati tocat def si e important..acolo 5 sate, le am luat..iar pe diagrama de agresori, va las s-o studiati.

Organizat voi :

http://prntscr.com/n6phei


Organizat noi :

http://prntscr.com/n6pi0s


Unde ati luat ma 5 sate ? ati luat si voi niste satuce de la ceva inactivus care nu stie sa zica nimic, noi v-am dat pe toata crema ce o aveti acolo incepand de la intemietor pana la internele conducerii si tot ati pierdut 25 sate ditamai tribu umflat care o ajuns unde este doar prin recrutari si interne, voi nu ati avut razboi pe k54 in afara de leg care si ala a trebuit sa fie cu recrutari 50% altfel si acum va bateati cu ei, are rost sa iti aduc aminte ca ai trimis trenu de nobili cu 15 topoare si ti-ai omorat nobilii pe zidu ala de nivel sub 10 ? practic te-a batut un zid :)) la voi mesageru era singurul cu 110 k aparator, voi ati facut azi 2 jucatori cu 140k aparator (la pardalian doar pe 1 sat in centru vostru cat ati rupt, 20 ore sat gol la 30 ore in centru vostru si nu ati fost capabili sa il luati)

http://prntscr.com/n6pjsa

Poftim si tie sa vezi cum arata intemietorul cu 1 inamic invins la organizatul de azi si el zice ca si-a rupt atacu zilele astea pe noi :))) pe cine ca nu a vazut nimeni atacuri in afara de 5 demolari la 40 ore unde nu veti ajunge niciodata :)

Inca nu ai raspuns la ce ti-am zis eu, nu evita subiectul...hai lauda-te

Nu ai pus intrebare ca sa raspund, iar la ce ai zis tu habar nu am... dar ti-am zis ca este tw-stats pentru a vedea istoricul dar vad ca nu te pricepi si totusi ai atata experienta :))
 
Scor reacție
0
Organizat voi :

http://prntscr.com/n6phei


Organizat noi :

http://prntscr.com/n6pi0s


Unde ati luat ma 5 sate ? ati luat si voi niste satuce de la ceva inactivus care nu stie sa zica nimic, noi v-am dat pe toata crema ce o aveti acolo incepand de la intemietor pana la internele conducerii si tot ati pierdut 25 sate ditamai tribu umflat care o ajuns unde este doar prin recrutari si interne, voi nu ati avut razboi pe k54 in afara de leg care si ala a trebuit sa fie cu recrutari 50% altfel si acum va bateati cu ei, are rost sa iti aduc aminte ca ai trimis trenu de nobili cu 15 topoare si ti-ai omorat nobilii pe zidu ala de nivel sub 10 ? practic te-a batut un zid :)) la voi mesageru era singurul cu 110 k aparator, voi ati facut azi 2 jucatori cu 140k aparator (la pardalian doar pe 1 sat in centru vostru cat ati rupt, 20 ore sat gol la 30 ore in centru vostru si nu ati fost capabili sa il luati)

http://prntscr.com/n6pjsa

Poftim si tie sa vezi cum arata intemietorul cu 1 inamic invins la organizatul de azi si el zice ca si-a rupt atacu zilele astea pe noi :))) pe cine ca nu a vazut nimeni atacuri in afara de 5 demolari la 40 ore unde nu veti ajunge niciodata :)



Nu ai pus intrebare ca sa raspund, iar la ce ai zis tu habar nu am... dar ti-am zis ca este tw-stats pentru a vedea istoricul dar vad ca nu te pricepi si totusi ai atata experienta :))

Nu trebuie sa mi amintesti, am avut demnitatea sa i dau mesaj jucatorului respectiv si sa rad aingur de mine si cum am dat cu capu n zid..stii care e problema? Cand voi ati luat nimic, sau 2 3 sate de la aceeasi inactivi sau care au cedat sate, vezi cazul mihai-M, Olimpo, ati venit cu gura mare ca ce buni suntem ce facem ce dregem..cand noi luam sate de la inactivi: haha ce noobiniau de la inactivi...baieti, e doar un joc, tratati l ca atare si macar aveti decenta sa fiti impartiali.
 
Ultima editare:

Dicsie

member
Scor reacție
7
Nu trebuie sa mi amintesti, am avut demnitatea sa i dau mesaj jucatorului respectiv si sa rad aingur de mine si cum am dat cu capu n zid..stii care e problema? Cand voi ati luat nimic, sau 2 3 sate de la aceeasi inactivi sau care au cedat sate, vezi cazul mihai-M, Olimpo, ati venit cu gura mare ca ce buni suntem ce facem ce dregem..cand noi luam sate de la inactivi: haha ce noobiniau de la inactivi...baieti, e doar un joc, tratati l ca atare si macar aveti decenta sa fiti impartiali.
Care demnitate? Ce demnitate ai tu? N-ai voie sa folosesti asa cuvant, tu.:(o_O
 

DeletedUser49182

bai elegantule v-o "tragem" elegant si mori de ciuda :))) stai lin ca dupa mirciulica iti dau si tie cu harta-n cap sa-ti sara smecheriile astea de borfas....intrebarea mea era : ce nume de joc ai avut tu pe lumea 1??? ca tot ai zis ca ai fost intemeietor la nu stiu ce trib pe acolo...sa vedem si acum eviti intrebarea.
 

DeletedUser13059

Vrei o programare la ORL ? :)) fugi acolo si plangi pe forumul cu SCL unde vorbesti de yubaretu ca i-ai daramat si tu niste ziduri :))) lasa ca diseara ajung langa tine, nu trebuie sa te chinui atat cu trasul :)) pregateste circulara pentru deff intre timp ^^ la ora 24:00 o sa fim vecini si culmea ca nu ai nimic atac acasa :)))) ce moment ti-ai gasit si tu sa pari rau
 

DeletedUser49182

si daca ajungi langa mine ce?:) vrei sa-ti ingropi dintii in zid sau ce ca n-am inteles :) taci acolo ca de 2 zile v-o dam la cocoase,si urmeaza ziua a 3 a atentie :D
 

DeletedUser13059

ati ramas cu 3 sate si oda mai putin ca noi, la ce cocoasa dati voi ? :))

Apărător: Psichee
Ţel(direcţie): Groapa de Nobili (444|482) K44

Număr: 6120 5648 0 888 1006 0 0 412 0 0 2 0 0
Pierderi: 6120 5648 0 888 1006 0 0 412 0 0 2 0 0
Bonusuri: Cavalerie grea: +10% putere de apărare și atac
Lăncier: +35% putere de apărare
Luptător cu spada: +35% putere de apărare
+50% putere de apărare vizavi de asalt

asta ii una din fazele alea in care dati la cocoasa ? sau faptul ca va chinuiti de 30 ore sa luati satul lui pardalian la ani lumina in mijlocul vostru ?
 
Scor reacție
0
ati ramas cu 3 sate si oda mai putin ca noi, la ce cocoasa dati voi ? :))

Apărător: Psichee
Ţel(direcţie): Groapa de Nobili (444|482) K44

Număr: 6120 5648 0 888 1006 0 0 412 0 0 2 0 0
Pierderi: 6120 5648 0 888 1006 0 0 412 0 0 2 0 0
Bonusuri: Cavalerie grea: +10% putere de apărare și atac
Lăncier: +35% putere de apărare
Luptător cu spada: +35% putere de apărare
+50% putere de apărare vizavi de asalt

asta ii una din fazele alea in care dati la cocoasa ? sau faptul ca va chinuiti de 30 ore sa luati satul lui pardalian la ani lumina in mijlocul vostru ?
Raportul in care s a intamplat acelasi lucru cj al vostru nu l puneti? Oricum va provoc public sa bagati cat mai mult def pe pardaliann! Sa vedem cat puteti si cat putem!..by the way, eu am vazut deja cat puteti..
 

DeletedUser49173

IMG-20190402-WA0037.jpg
Și noi am văzut cât poți tu :))

Haterii o să zică , ca e photoshop :))))
Mai era unu de baga nobilii cu ușori :)))

Ciocu' mic și joc de glezne .
Veteran și tu ?
Întreb pentru un prieten :))
 

DeletedUser13059

ai tu nivel ? :)) am vazut pe lumile anterioare la ce nivel esti. iti spune dicsie daca ai uitat
 

DeletedUser4270

cu ce nume ai jucat?:)
eu am inceput in K72 :D

Cu AladinMAD eu am inceput in k54 dar am fost noob si am reinceput dupa un timp in k24 unde am ajuns rank 1 si pe k25, k4 urma k1, k26:) aveam monezi pt 500+ nobili dar mam lasat ca nu mai aveam timp, prima lume jucata dupa pauza a fost l47 Big fukung change in joc o gramada de noi lucruri.. mio luat 3 tentative de Lumi doar ca sa ma adaptez si sa invat care e schema cu farmatu mult si des :)

In ce trib ai jucat?
 
Sus