SH + VT vs 2019

Scor reacție
0
Ciudat topic..nu mai are nici o legatura cu jocul..nu mi place sa recunosc dar N-ai tu treaba esti cel mai agresiv si cred ca nu e locul potrivit pentru jigniri. Ar trebui vorbit strict de joc aici.
 

DeletedUser13059

domnul smiorcaila ce faci ? am auzit ca ma dai exemplu acolo ca am luat nu stiu cate sate intern :))) sunt satele proprii dar cu alt nume, voi nu aveti asa ceva de aia bagati oamenii fortati la interne smiorcailaaaa care ai plans dupa deff cica :D noroc ca va iubiti mult :)) apar mesajele de pe wapp si trib fara sa intrebe nimeni de ele :)) cica lucasyo ala plangea ca are nobili pe el dar erau satele redenumite cu GN .... chiar vreti sa va numiti cu pretentii la castigarea lumii ? jalnic... vorba unuia din scl, daca nu erau ei sitter pe la voi erati vai de capul vostru cu spliturile
 
Scor reacție
0
Se pare ca o cantitate destul de mare de frustrare sexuala a fost eliberata
Îl dărâmă baietii acum pe 14 aprilie :))

You know nothing , Jon Snow :))
Până la proba contrarie, scor de neprezentare:
Parte 1:
Jucători: Watcher on the wall
Parte 2:
Triburi: SH, VT

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 25
Tabăra 2: 950
Diferență: 925

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 3
Tabăra 2: 0
Diferență: 3

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 65,501
Tabăra 2: 3,027,604
Diferență: 2,962,103

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 19,040
Tabăra 2: 0
Diferență: 19,040

chart


La fel ca la voi:
Parte 1:
Jucători: urssmircea, GoguDeLaDoi
Parte 2:
Triburi: VTA, ~SH~, .SH., VT

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 49
Tabăra 2: 930
Diferență: 881

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 20
Tabăra 2: 4
Diferență: 16

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 271,888
Tabăra 2: 2,151,276
Diferență: 1,879,388

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 159,146
Tabăra 2: 18,451
Diferență: 140,695

chart
 

DeletedUser49158

Ursu se lăuda la noobii din sh pe forum cu antisplit făcut si lăsat spatiu 27ms :)) făcea pe marele jucător si noobii il aplaudau,ce pretenții aveți la jucătorul asta de carton :)) el latră mai mult decât bea apă, e bufonul externului pe joc e 0.
 

DeletedUser13059

de aia schimbi tabara ca pe 67 sa castigi o lume ? :))) vorbesti de 27 ms de parca ai face tu split acolo, ai si tu un cacat de script care face toata treaba si suferi pe aici, vezi ca ala de mai sus te poate lua cu el sus pe zid sa paziti linistiti aerul rece care va lipseste ^^


http://prntscr.com/nbawxa

ti-ai gasit si tu o portita poate primesti sate gata mari fara sa iei barbare de 100 puncte pe viteza 1 :))


http://prntscr.com/nbaxr9
pune si asta langa statistica aia :)
2 sate de la un inactiv marea realizare a voastra din 200 fulluri
si 1 sat de la pardalian care era la 40 ore in centru vostru si 24 ore nu ati fost capabili sa dati 4 nobili cu peste 100 topoare sa nu va tot luati split :)

vorbim cand luati si voi peste 2 sate la organizat :) tribul cu 1000 sate peste noi se lauda cu 2 sate luate oleeee chiar se simte diferenta asta de sate:)))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser49158

de aia schimbi tabara ca pe 67 sa castigi o lume ? :))) vorbesti de 27 ms de parca ai face tu split acolo, ai si tu un cacat de script care face toata treaba si suferi pe aici, vezi ca ala de mai sus te poate lua cu el sus pe zid sa paziti linistiti aerul rece care va lipseste ^^

ce e ala script ?
 

DeletedUser49158

Nu stiu despre ce vorbești, nu am auzit in viata mea de ăla script
 

DeletedUser49173

de aia schimbi tabara ca pe 67 sa castigi o lume ? :))) vorbesti de 27 ms de parca ai face tu split acolo, ai si tu un cacat de script care face toata treaba si suferi pe aici, vezi ca ala de mai sus te poate lua cu el sus pe zid sa paziti linistiti aerul rece care va lipseste ^^


http://prntscr.com/nbawxa

ti-ai gasit si tu o portita poate primesti sate gata mari fara sa iei barbare de 100 puncte pe viteza 1 :))


http://prntscr.com/nbaxr9
pune si asta langa statistica aia :)
2 sate de la un inactiv marea realizare a voastra din 200 fulluri
si 1 sat de la pardalian care era la 40 ore in centru vostru si 24 ore nu ati fost capabili sa dati 4 nobili cu peste 100 topoare sa nu va tot luati split :)

vorbim cand luati si voi peste 2 sate la organizat :) tribul cu 1000 sate peste noi se lauda cu 2 sate luate oleeee chiar se simte diferenta asta de sate:)))

Pe 67 el decide lumea :)) sau cel puțin așa zicea pe extern :))
 
Sus