BN vs Catch

Unloving

member
Scor reacție
1
Mai bine zis... Green ar trebui sa ne imprumute producatorul lor de video youtube ca sa ne faca un colaj cu dsa; titlu: EU MA CHEM PP, VOI MA INNOBILATI!
 

DeletedUser49158

Nici nu avea cotă:)) mi-a zis iubirea mea magda cică nu vor mai intra după noi de acum,vor intra după roma ca-s suparati rău pe ei:)) nu au reușit sa-i spele pe creier cum l-au spălat pe alinutzu si multi alții:))
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Nici nu avea cotă:)) mi-a zis iubirea mea magda cică nu vor mai intra după noi de acum,vor intra după roma ca-s suparati rău pe ei:)) nu au reușit sa-i spele pe creier cum l-au spălat pe alinutzu si multi alții:))
A fost trimis scamatescu in papusoi si acum va dati voi cu pararea pe extern ? :D
 
Scor reacție
98
D'aia pe 67 v-am desființat 12 jucători toata familia ? De bun diplomat ce era :))
Nu inteleg de ce va luati filme, singurii care au contat cu adevarat au fost FAME-ul, ei au facut organizate destul de bune, restul au fost de umplutura. Daca ati fost pe harta asta nu inseamna ca ati si facut ceva.

Seara faina,
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Teslare invata-l pe dsa sa faca auto ma :))))))))
Tesla poate maxim sa-mi arate se joaca cu suporti, e expert acolo. :)

Mai bine zis... Green ar trebui sa ne imprumute producatorul lor de video youtube ca sa ne faca un colaj cu dsa; titlu: EU MA CHEM PP, VOI MA INNOBILATI!
Vezi ca filmul ala a fost deja la cinema. A ramas doar pe Twstats cum v-am innobilat pe fiecare lume.

:)))) ii face magda ciumac grupele :)) lui zeus splituri,lui dsa grupele,saraca duce tot tribul in spate
Tu poti sa-mi duci gunoiul :D

Nu va mai faceti fantezii cu mine ca voi n-ati trecut de tutorial si va dati experti :D:D
 

Sorin08

Game Suport
Scor reacție
16
Deja e prea mult spam.
Cred ca se poate inchide topicul, mai ales ca razboiul a luat sfarsit :D
 

TesLa USA

member
Scor reacție
0
Tesla poate maxim sa-mi arate se joaca cu suporti, e expert acolo. :)

Potoleste-te, bai jucator de mana a 2a, ok?

Vezi ca imediat ajung langa tine si o sa ti-o ia contul razna, mai bine asculta`i pe baieti si invata spliturile, grupele, si tot ce trebuie ca nu stai un organizat pe harta altfel :p
 

Centorag

member
Scor reacție
0
scamatescu e cu 10 clase peste alinutzu,cel putin pe diplomatii,dar tu centorag cine esti ? ai uitat cand te rugai de mine sa-mi uzi gazonul?
Aha, n-ai fost instare sa-mi zgarii zidurile nici pe lume unde erai clar in avantaj si ai 2peu sa iesi pe extern vorbind de mine :)))) Din interne esti facut, la interne ai ajuns, jet oceanic :)
 
Sus