BN vs Catch

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Potoleste-te, bai jucator de mana a 2a, ok?

Vezi ca imediat ajung langa tine si o sa ti-o ia contul razna, mai bine asculta`i pe baieti si invata spliturile, grupele, si tot ce trebuie ca nu stai un organizat pe harta altfel :p

Spre deosebire de multe no-nameuri care sunt vededutze acum, joc jocul asta de ceva ani, pe lumi si fara PP si fara scripturi.
Nu mi-a luat contul razna niciodata, ce te face sa crezi ca inca un no-name o sa o faca?
Va luati mult prea in serios dragilor, e un joc, nu castigati puncte in real life :D
 

Alex2peu

member
Scor reacție
9
Vezi ca filmul ala a fost deja la cinema. A ramas doar pe Twstats cum v-am innobilat pe fiecare lume.
Tot ce ati facut voi pe 67 a fost sa luati barbare mai Alex, In timp ce FAME aveau organizate la foc automat :D Voi ati avut PNA cu United, a fost salvarea voastra. Sincer n-am inteles de ce a acceptat United alianta cu noi daca nu avea de gand sa rupa cu voi :D A fost ca un bat bagat in roata de la bicicleta
Cat despre tine, mai putine aere...
http://prntscr.com/ndwvt1
 

TesLa USA

member
Scor reacție
0
Spre deosebire de multe no-nameuri care sunt vededutze acum, joc jocul asta de ceva ani, pe lumi si fara PP si fara scripturi.
Nu mi-a luat contul razna niciodata, ce te face sa crezi ca inca un no-name o sa o faca?
Va luati mult prea in serios dragilor, e un joc, nu castigati puncte in real life :D

Ba dsa, nu stiu daca ti-ai dat seama, dar nu prea vorbesti coerent limba romana :-?
Cum de te-au primit astia la suport? :)))))))))))
 
Scor reacție
98
Cand n-o sa mai umblii cu zanzanie in treburile mele, n-o sa-ti mai mentionez nici eu numele. Pt moment, colegii mei te-au trimis in stiuleti, stii tu care din ei, ramai acolo.
Nu mai încercați să vă însușiți ceva ce nu este al vostru, adică victoria contra noastră, meritul este pe deplin al celor din FAME, voi doar ați fost pe harta, ați luat barbare sau ai uitat ca v-am scos odata și apoi doar ați înnobilat barbare din margine sau jucători necunoscuți.. in fine, ați rămas acolo în magine datorită sprijinului de la FAME și Shock, celor din United și că nu am apucat să dăm niciodata cu adevărat pe voi deoarece eram focusați pe FAME, știi bine asta, deci lasă aerele.. nu își au rostul
 
Ultima editare:

Centorag

member
Scor reacție
0
Nu mai încercați să vă însușiți ceva ce nu este al vostru, adică victoria contra noastră, meritul este pe deplin al celor din FAME, voi doar ați fost pe harta, ați luat barbare sau ai uitat ca v-am scos odata și apoi doar ați înnobilat barbare din margine sau jucători necunoscuți.. in fine, ați rămas acolo în magine datorită sprijinului de la FAME și Shock, celor din United și că nu am apucat să dăm niciodata cu adevărat pe voi deoarece eram focusați pe FAME, știi bine asta, deci lasă aerele.. nu își au rostul
1. eu vorbeam de 69, nu 67. Sau ai uitat deja cui ai dat mesaje pe-aici?
2. Green a avut sprijin Fame pe un singur organizat. In rest, Shock, United, n-au avut o lance pe sate green
3. In afara de alex02dsa, n-ati mai scos pe nimeni :) A lua 2-3 nu inseamna a scoate, calmeaza-te
4. Ati dat nu o data, ci de mai multe ori, atat pe green, cat si pe Wind. Ati luat fix nimic comparativ cu cat va luau cele 2 triburi voua.

Bonus: Granita cu Fame a fost tinuta de gasca care s-a rupt de voi :) Cum a ajuns Fame langa voi, v-ati facut frumos pres in fata lor si v-ati bagat singuri la interne:D Jucatorii lui peste prajit :)
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Am vazut ca ai propus setari pt 70, domnule tradatescu.

Personal sunt prins in perioada asta cu niste evenimente din viata reala, nunta, munca, etc..
Ce zici daca intram pe 71, roma-green, vs gentle si cine vreti voi?

Asta asa, ca sa nu va aud ca nu am lansat provocarea. Totusi, daca nu e 71 sa fie o lume unde green poate intra in formatie completa.

Propunerea mea ramane deschisa, si poate ne intelegem sa intra pe o lume sa ne aratam valorile.

Exista 2peu din partea voastra sa facem asta? :D Asa inchidem subiectul cu aruncatul vorbelor si dam drumul la actiune.
 
Scor reacție
98
1. eu vorbeam de 69, nu 67. Sau ai uitat deja cui ai dat mesaje pe-aici?
2. Green a avut sprijin Fame pe un singur organizat. In rest, Shock, United, n-au avut o lance pe sate green
3. In afara de alex02dsa, n-ati mai scos pe nimeni :) A lua 2-3 nu inseamna a scoate, calmeaza-te
4. Ati dat nu o data, ci de mai multe ori, atat pe green, cat si pe Wind. Ati luat fix nimic comparativ cu cat va luau cele 2 triburi voua.

Bonus: Granita cu Fame a fost tinuta de gasca care s-a rupt de voi :) Cum a ajuns Fame langa voi, v-ati facut frumos pres in fata lor si v-ati bagat singuri la interne:D Jucatorii lui peste prajit :)

Băi castravete, ții minte când aveai confesiuni către anumite persoane și le spuneai că voi nu mai erați pe hartă daca nu aveți alianta cu United și că noi nu am dat niciodata serios pe voi ? Normal că acum nu vei mai recunoaște nimic dar pentru mine ajunge că ți-ai reamintint.
Doar dsa a fost scos ? Serios ? Înafară de tine, Ev0lution și încă câțiva care ați fost deja la margine din start, restul au fost trimiși obligat forțat de către noi, poate ai uitat, https://ro.twstats.com/ro67/index.php?page=tribe&mode=conquers&id=203&type=lose&pn=36 , mergi pe mai multe pagini.

Nu îmi spune mie de organizatele pe voi și Wind după ce eu m-am lăsat, atunci deja totul era dizolvat, jucătorii și-au pierdut din chef si plus de asta doar vreo 20 de jucători au dat pe voi și Wind, până ca eu să mă las ați doar doar barbare și ați făcut niște organizate fail pe anumiți jucători.

Ce bonus ? Granița sa apărat în mod egal, ne-am implicat și noi cât și pepsi, adevărul este că FAME a atacat foarte mult în zona de sud unde erau viperKox și pepsi.

Nu mai are rost să îți mai răspund, normal că o țineți pe a voastră, nu toată lumea poate să depășească anumite întâmplări și să confirme lucrurile care s-au întâmplat cu adevărat, vă place să vă mințiți singuri.

Spor
 
Ultima editare:
Scor reacție
98
Am vazut ca ai propus setari pt 70, domnule tradatescu.

Personal sunt prins in perioada asta cu niste evenimente din viata reala, nunta, munca, etc..
Ce zici daca intram pe 71, roma-green, vs gentle si cine vreti voi?

Asta asa, ca sa nu va aud ca nu am lansat provocarea. Totusi, daca nu e 71 sa fie o lume unde green poate intra in formatie completa.

Propunerea mea ramane deschisa, si poate ne intelegem sa intra pe o lume sa ne aratam valorile.

Exista 2peu din partea voastra sa facem asta? :D Asa inchidem subiectul cu aruncatul vorbelor si dam drumul la actiune.

Ce subiect să închizi ? Aici nu-i vorba de joc, e vorba de ura și răutarea pe care o aveți, putem să ne mai războim încă 10 lumi de acum încolo, voi tot așa veți rămâne. Nu am ce să vă demonstrez, nu merită efortul pentru voi.

Spor pe 69, aveți nevoie.
 

Centorag

member
Scor reacție
0
ții minte când aveai confesiuni către anumite persoane și le spuneai că voi nu mai erați pe hartă daca nu aveți alianta cu United
erati chiar penibili daca am mai fi fost :)))

că noi nu am dat niciodata serios pe voi
hai, mai baga din top :D De-aia eram eu si evo imediat sub pepsi in topul aparatorilor, ca nu deadeati calumea pe noi :))))

Sa incep sa povestesc si eu ce zicea pepsi despre cum ati jucat voi? Sau te fac te ras?
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Normal că pepsi ne-a vorbit de rau dupa ce s-a întâmplat, nu mă intereseză ce a spus, el știe cum s-a jucat.
Pai ce a zis el se verifica... barbarele, internele, 0 activitate din partea marilor tai jucatori ( sa-ti aduc aminte cati inamici aveau 2peu si br cand am dat eu stergere? De-i combinam pe amandoi la agresor nu dadeau cat mine :)))) ) Iar pe organizatele pe noi, ori ati pupat zidul, ori v-ati luat split-uri :)) Deci, despre ce vorbesti?
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Ba dsa, nu stiu daca ti-ai dat seama, dar nu prea vorbesti coerent limba romana :-?
Cum de te-au primit astia la suport? :)))))))))))
Probabil nu vorbim aceeasi limba de aceea n-ai inteles tu regulamentul :oops:

Stati ma usor, nu mi-l luati asa repede pe dsa, sa ajung si eu la el, ii bag cateva rachete sa ii sara satele in sus, si dupa e ok, il luati animal de companie pe unde vreti voi :D
Cate rasini, s'alte lucruri. Usor puisor ca-ti plezneste vreo venisoara si iti aluneca degetele pe scripturi.
Nu e bun nici de animal de companie...l a avut samy pe 60
Asa vorbiti voi intre voi, ca animalele...Ce sa zic, spor :))
 
Ultima editare:
Sus