Discutii libere L69 !

Black is Back

member
Scor reacție
1
Voi nu craftati? Credeam ca gasesc si eu informatii despre craftarea aia ,dar ciuciu bambucea .Ce dracu trebuie sa faci la craftarea aia?
 

neatzza08

member
Scor reacție
3
In top30 triburi, 18 sunt din mnks daca includem pe Time si Masters. Deci care toata harta cand joaca a inceput cu mnks avand deja 3 sferturi de harta?
 

osândă

member
Scor reacție
1
De mult nu am mai ras asa de bine la o gluma atat de buna :)))))))))
Nu-mi zi ca in viata reala nu esti politician ca nu te cred :)
Nu, nu sunt, dar imi place sa fac "politică" pe triburi, gen voi (catch) cu bn sunteți ca și Ponta-Dragnea.
Se scuipă-se pupă și viceversa.
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Osanda osanda...daca esti acelasi de pe L10...pacat, nu asa te-a invatat Adrian in IMMO, cat si ceillati in GE. Desi am dubii ca esti acelasi, si poate esti doar co-player-ul.
 

DeletedUser48261

Nu, nu sunt, dar imi place sa fac "politică" pe triburi, gen voi (catch) cu bn sunteți ca și Ponta-Dragnea.
Se scuipă-se pupă și viceversa.

Vezi si incepe sa numeri jucatorii care s-au scuipat si acum se pupa din mnk si pe urma sa incepi sa vorbesti.

Dicsie ce ne mai promiti?

Ca te ignora total. Esti prea patetic.

As face o precizare: Evo nu este catch :)

Multi nu stiu de capul lor, daramite sa faca diferente pe harta intre echipe si interesele lor.
Dar la dat din gura sunt campioni peste tot. Mai rau ca babele alea de la tara de stau in batatura si le turuie gura vrute si nevrute despre tot.
 

osândă

member
Scor reacție
1
Osanda osanda...daca esti acelasi de pe L10...pacat, nu asa te-a invatat Adrian in IMMO, cat si ceillati in GE. Desi am dubii ca esti acelasi, si poate esti doar co-player-ul.
Am jucat acolo dupa ce s a lasat proprietarul contului, mi l a dat mie, eram destul de mic pe atunci dar eu am facut fuziunea dintre G~E si IMMO
 
Sus