Discutii libere L70 !

Crystallis

member
Scor reacție
0
Si la mine in trib sunt oameni la fel, am primit ban de pe conferinta pt ca am zis "poate va da M*** PSD" daca castiga alegerile. Si BAM, am fost dat afara pe acuzatia ca am injurat 2 fete...dar na, mai conteaza? In fine realitatea este alta, daca vrem sa facem o schimbare totala, sa NU sa se mai iasa la vot deloc! Si atunci nu pot sa se aleaga intre ei atata timp cat nimeni nu ii voteaza. Si nimeni frate, dar nimeni nu cauta pe google, ba dar alte partide mai sunt? Spre exemplu PNR nimeni nu stie de ei, este partid format din antreprenori romani, mici si mijlocii, sunt blocati pe toate canalele pt ca nu doresc sa se alature la nici o masa de stanga sau de dreapta sau de mortii masi care o mai fi.

PSD - in spate sunt mogulii care au distrus comunismul (revolutionarii)
PNL - cei mai spagari si fometosi (Blaga, Orban, Rares)
USR - sunt lacheii globalistilor
UDMR - no commment (curvele Europei de Est)
+ Restul lumii (nesemnificativi).

Mno mai vreti o caracteristica mai clara? Si votati aceleasi parti la nesfarsit, pana si mama ca are 70 de ani si nu ma credea ce ziceam de globalisti si cum suntem controlati s.a.m.d pana s-a convins singura ca s-a vorbit la TV si mi-a dat dreptate. Oamenii batrani incep sa fie mai deschisi la minte si cu ochii mai deschisi decat noi cei tineri. Am dat vina pe cei batrani pt ce au facut in '90. Dar noi ce am facut sau ma rog ce drq facem? Ducem tara din lac in put, defapt am dus-o.
 

Black is Back

member
Scor reacție
1
Ce porecla i-au pus aluia! Sica Mandolina ! Voi l-ati auzit cum canta ? Am vazut o filmare cu el cantand . Bocciu ,da-l dracu de afon .
Apropo ,stiti cine si cum l-a propulsat pe Livache pe post de autodictator ? Fix aia care cu inceput cu M_!@
Atat au tipat ca Victoras sa demisioneze incat prin demisia aluia i-au facut loc astuia.
Un singur lucru am admirat la Livache. Ca a damblagit multinationalele si a impus impozit pentru banci.
Am mai vazut pe facebook cretini care cereau in mod insistent desfiintarea Jandarmeriei pt 10 august.
Eu zic ca jandarmii au fost niste domni . Chiar daca nu prea ii duce pe ei capul . Ce vroiau astia? Sa-i lase sa isi faca de cap ? Pai ce pe mine m-au lasat adminii sa-mi fac de cap ? Si eu n-am fost cretin ca sa cer desfiintarea adminilor ...hahaha
Apropo ati vazut filmul cu politia olandeza cand il incinge pe romanul ala ? La ultima votare .Cand urlau aia. Adica in Occident respecti institutiile statului si nu mai guiti nimic dar in Romania te pisi pe politai ! Caut acum filmul ala
 
Ultima editare:

Black is Back

member
Scor reacție
1

DeletedUser49303

Eu cred ca ar trebui sa inveti sa vorbesti, sa te comporti, sa-ti dai 3 palme peste gura si sa-ti ceri scuze.
Daca echipa, conducerea din care faci parte, nu-ti impune un anumit comportament, o sa iau masuri. Masurile cred ca le intelegi...te scot de pe lume oricand vreau eu. Oricum aportul tau la jocul de echipa este nesemnificativ ca intotdeauna.

Conducerea DTW nu poate interzice dreptul la exprimare liberă!!! Dar poate si pot sa il sfătuiesc pe Blabla1922 sa isi vada de treaba lui si sa mute activitatea pe forum pe harta
Nu este o atitudine nici pe departe decenta si o regretam

In rest baftă tuturor
 

DeletedUser49130

PSD - in spate sunt mogulii care au distrus comunismul (revolutionarii)

Au distrus comunismul :))? Ei sunt reprezentanti comunismului sub forma unui partid democratic aka ajutam poporul cu ulei si va luam de nici copii vostri nu vor reusi sa plateasca haha=))
Revolutia din 89 nu a fost facuta de romani!!! Cine mai crede acest lucru are iq-ul sub nivelul marii(no ofense)
S-a varsat sange aiurea si cei care au stat in fata tv-ului s-au proclamat revolutionari.
Legat de neiesirea la vot, ma friend tu ai vazut ca au fost oameni care au mers la vot si figurau ca votasera deja =)))? Suntem bombardati cu dezinformare din partea televiziunilor si din cate am vazut au facut si o mica campanie de dezinformare pe youtube.
Votul tau conteaza! 90% prezenta la vot in Olanda :)
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Deja ma simt ca unul din personajele din Tanar si Nelinistit . Este prin serial vreunul care moare si invaie si iar moare si iar invie? Pana mea ,ca deja l-am intrecut pe Mesia la cate veniri si plecari am avut de pe acest server ....hahaha

negrule,sa-ti traiasca haremul, si clanul pe care il conduci :D
ce pana mea faci? ai ramas singur pe aici? unde sunt ceilalti ?
 

Black is Back

member
Scor reacție
1
S-au inscris in politica cred. Raducu a fost gazat de jandarmi acum aproape 1 an ,peste 2 luni si cred ca vrea sa-i exorcizeze pe jandarmi din politica. Poate are sanse sa prinda portofoliul lu Carmen . Sa vezi ce le face negru asta la jandarmi !!! Asta este in stare sa-i trimita la pescuit cu pulanu si aia sunt in stare sa-i aduca peste ....hahaha
De restul nu mai stiu . Mai e Cristina
 

DeletedUser49052

Sunt ani de zile de cand nu am mai avut 3 postari negre diferite .. hahaha!
 

DeletedUser49052

Negrilor, am plan pana pe 10 august anul asta.. Ma duc, ma angajez jandarm, stau de vorba cu un superior, ii iau locul, ma fac astia sergent si dupa ce le arat ca stiu si tabla inmultirii intru capitan. Pe 10 august, in calitate de capitan in jandarmerie, retrag trupele din Piata Victoriei la Tulcea si.... imi iau decoratie ca am salavat carnea din subordine :D
 
Sus