Discutii libere L69 !

Centorag

member
Scor reacție
0
Pai cum sa jucati ma cu lepre dinastea in trib ? Avea pretentii de la voi(green)
Ca sa-ti faci o imagine a caracterului sau, prima mea interactiune cu el a decurs ceva de genul (colegi de trib fiind): el nu sunt fraier ca mine sa ia sate de la jucatori de 500p, el ia sate crescute de altii (a se citi suporti) de minim 1k !

Deci nu, nu am jucat, ne-am lasat destul de repede:))
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Am sters cateva postari care se aflau grav in afara regulamentului. Nu mai faceti acuze la adresa adminilor fara dovezi, stiti foarte bine ca asta inseamna vacanta direct.
Pentru reclamatii folositi sistemul de support. Multumesc!
 

DeletedUser32965

Ce faceti fermelor ? inca mai plangeti ca 3 jucatori v-au desfintat astazi alianta de 20 de triburi ?
Nici macar nu mai era loc la diplomatie sa adaugati aliati. Erati aliati si cu aia de pe L70.

Daca 3 jucatori v-au dat dauna totala (la vreo 15 triburi, ce insumau peste 500 de jucatori), inseamna ca sunteti praf si pulbere.
Va pupa redemption si asteapta nobilii.

ps: 3 jucatori, v-au luat intr-o zi 34 de sate pana acuma.
Voi toti, n-ati luat nimic.
Se cunoaste sangele de maniak ;)
 
Ultima editare de un moderator:

Zone

member
Scor reacție
15
Am sters cateva postari care se aflau grav in afara regulamentului. Nu mai faceti acuze la adresa adminilor fara dovezi, stiti foarte bine ca asta inseamna vacanta direct.
Pentru reclamatii folositi sistemul de support. Multumesc!

Bagam sub pres si mergem mai departe ;) Chiar ma gandeam ce naiba fac de maine daca imi iau vacanta pe extern, nu am putut dormi din cauza asta.
 

DeletedUser9326

Ce faceti fermelor ? inca mai plangeti ca 3 jucatori v-au desfintat astazi alianta de 20 de triburi ?
Nici macar nu mai era loc la diplomatie sa adaugati aliati. Erati aliati si cu aia de pe L70.

Daca 3 jucatori v-au dat dauna totala (la vreo 15 triburi, ce insumau peste 500 de jucatori), inseamna ca sunteti praf si pulbere.
Va pupa redemption si asteapta nobilii.

ps: 3 jucatori, v-au luat intr-o zi 34 de sate pana acuma.
Voi toti, n-ati luat nimic.
Se cunoaste sangele de maniak ;)

lasand caterinca deoparte ceea ce spune colegul meu e trist dar adevarat, fite si figuri si n-a fost capabil nici macar 1 spartan de la voi sa recupereze macar 1 sat. Ati fost mai preocupati cu jignirile aduse la adresa noastra, apoi va plangeti pe extern...
 

Seteh Seti

member
Scor reacție
0
curat murdar....de caragiale

S o r e w h y . dă organizat, trimit atac pe 490|5259(BN trib) satul nu poate fi atacat deoarece Doctorash fusese sitter acolo. Problema e că făcuse verificări și la mine...S o r e w h y . amână cu 24 ore.
 

Seteh Seti

member
Scor reacție
0
și am o întrebare către admini: care este limita admisă (minute/secunde) între logările locțiitorului de vacanță!?
 

Seteh Seti

member
Scor reacție
0
lasand caterinca deoparte ceea ce spune colegul meu e trist dar adevarat, fite si figuri si n-a fost capabil nici macar 1 spartan de la voi sa recupereze macar 1 sat. Ati fost mai preocupati cu jignirile aduse la adresa noastra, apoi va plangeti pe extern...

Lăsând gluma la o parte, dincolo de ferme și etc....Redempti0n (deși în alt trib)...se plângea conducerii, mai precis lui Doctorash, să nu-l atac pe un sat de barbari! URÂT TRIST dar cam în acest fel joacă!
 
Ultima editare:

GumGum

member
Scor reacție
0
Ce faceti fermelor ? inca mai plangeti ca 3 jucatori v-au desfintat astazi alianta de 20 de triburi ?
Nici macar nu mai era loc la diplomatie sa adaugati aliati. Erati aliati si cu aia de pe L70.

Daca 3 jucatori v-au dat dauna totala (la vreo 15 triburi, ce insumau peste 500 de jucatori), inseamna ca sunteti praf si pulbere.
Va pupa redemption si asteapta nobilii.

ps: 3 jucatori, v-au luat intr-o zi 34 de sate pana acuma.
Voi toti, n-ati luat nimic.
Se cunoaste sangele de maniak ;)

Dulceata, tu vezi ce ai scris aici ?
 
Sus