Discutii libere L70 !

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
Sa traiti dom capitan!
Nu mai stiu de cat amar de vreme n-am mai dat pe aici dar e mai ceva ca la priveghi :D
 

DeletedUser48261

Du-te si fa niste flotari cu servetele in nas ca iar iti curge. Iar o iei pe aratura.
Va astept la revansa in toamna pe speciala pe toti jderii.
Pana atunci bafta la joc toata lumea pe ro70.
 

DeletedUser48261

Cum iti merge treaba pe 70?

Ma joc si eu...

tu nu prinzi sfarsitul verii pe viteza 1,5 si tu vrei speciala ma?:)))hai ca nu meriti atentie, mai baga o interna ca ti-a scazut pulsul

Iar vorbeste gura fara tine. La circ esti primul intotdeauna...pe harta cand dai de jucatori buni langa tine automat dezvolti joc defensiv si chitzai dupa deff peste tot. Stim ce joci...blindaje si atat.
Am vazut ce ai prins pe speciala, pe viteze mari. Viteza pe alte lumi ai prins :))
Vedem in toamna cine da de pamant cu cine...noi suntem pregatiti din toate punctele de vedere. Tu doar cu papagalul, ca intotdeauna.
 
Scor reacție
0
Pai nu asa se face Claudiu? :D Stai si rupi .... si tipi ca "cate conturi banate" si el deja e la al2lea pe 70.=)) Cauti motiv sa te lasi bai soarece? Un 0 ai fost , un 0 esti si un 0 vei fi ;)
 
Scor reacție
0
.pe harta cand dai de jucatori buni langa tine automat dezvolti joc defensiv si chitzai dupa deff peste tot. Stim ce joci...blindaje si atat.
upload_2019-6-24_1-8-9.png

upload_2019-6-24_1-7-52.png

:))) noroc ca nu joci tu langa mine ce-i drept
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
ce oameni ..... aproape imi da o lacrima cand ii vad pe baieteii din NIP cum isi dau stergere sau isi baneaza conturile ,aproape .....
 
Sus