Discutii libere L70 !

Scor reacție
0
Patrykana ai tupeu sa iesi pe extern dupa ce pe 66 iesi dupa primul organizat si apari dupa backstab iar? :)))))))))))

Va rupeti fundul intre voi acolo , va scuipati si apoi va pupati.

Un print pentru prietenii din NiP , ca tot am acordul lui blackbull :D

https://prnt.sc/npgddv
 

TesLa USA

member
Scor reacție
0
Triburi la mana a 2a :confused:

Elite saracu' innobileaza conturi pe care le tine in sitter si nu intelege de ce e banat, dupa da circulare siropoase de nevinovatie si cum lasa tribul balta :))))))))))

AHAHAHAHAH, vai si amar

RIP NIP

Merg cuvintele astea impreuna, LEL
 

DeletedUser30241

Patrykana ai tupeu sa iesi pe extern dupa ce pe 66 iesi dupa primul organizat si apari dupa backstab iar? :)))))))))))

Va rupeti fundul intre voi acolo , va scuipati si apoi va pupati.

Un print pentru prietenii din NiP , ca tot am acordul lui blackbull :D

https://prnt.sc/npgddv


Muppets, nu am picat, am pierdut 70 sate , dupa 15 zile cu 700-1000 atacuri pe zi tinand cont ca noi ne luptam vs DK + HT sa stii ca nu imi e rusine :). Pana una alta noi castigam voi ati pierdut, fa-o macar cu fruntea sus.
Si pana la urma esti avocatul lui cracanel ? :))
 
Scor reacție
0
Ce treaba are 66 cu 70? Pe 66 nu joaca Nip
Nu joacă Nip, dar mare parte sunt aceeași și caracterele la fel rămân.

Muppets, nu am picat, am pierdut 70 sate , dupa 15 zile cu 700-1000 atacuri pe zi tinand cont ca noi ne luptam vs DK + HT sa stii ca nu imi e rusine :). Pana una alta noi castigam voi ati pierdut, fa-o macar cu fruntea sus.
Si pana la urma esti avocatul lui cracanel ? :))

aAa nu avea și aliați sau ați fost singuri și nu știu eu? Nu exista voi câștigați pentru ca de la începutul lumii, n ați mișcat nimic în fața noastră. Ați fost sac de box, dar despre ce vorbim? Statisticile o spun. Agresor în 30 de oameni mai mult decât aveați voi în 40 și fără Destroy în tribul mare, care era 1 la agresor. Statisticile sunt pe forum, asa ca ciocul mic ca fără parașutele din HT nu mai erați pe lume în 2 săptămâni de după Paște . Ce pot sa zic, Black Bull te a caracterizat perfect. Dați din gura, ca pe harta nu sunteți în stare de nimic.


Hai, spor pe . net ca e jale
 

ricautza

member
Scor reacție
10
:)) Bai ai luat-o razna? Cum sa fie Nip acelasi lucru cu WoC si la ce caractere te referi?

Hai lasa 66 ca acolo am stat luni intregi atacati si de voi si de HT si am ramas pe harta iar in DK la primul organizat a dat stergere insusi intemeietorul :). Nu prea ies eu pe extern dar cand vad chestii de genul....Pai daca nu trecea HT de partea voastra erati dusi demult, asta e adevarul. Ca ne-a fost noua greu sa ne batem si cu voi si cu HT si cu Ntz, asa e. Nu am atacat DK o buna perioada ca nu ne-a permis harta sa o facem ca trebuia sa sustinem aliatul ZIG si am zis ca stam noi sa incasam si sa prelungim cat de mult putem totul. In final am castigat (de fapt mai avem putin)!!! Lumile dureaza pana vine mesajul ala cu inchiderea nu atata cat vrei tu si apoi dupa ce pierzi sa zici ca voi ati castigat :) E noaptea mintii asta.

DK a fost un adversar adevarat si a fost o lume solicitanta, va felicit pt tot ce ati facut pe 66
 
Scor reacție
0
:)) Bai ai luat-o razna? Cum sa fie Nip acelasi lucru cu WoC si la ce caractere te referi?

Hai lasa 66 ca acolo am stat luni intregi atacati si de voi si de HT si am ramas pe harta iar in DK la primul organizat a dat stergere insusi intemeietorul :). Nu prea ies eu pe extern dar cand vad chestii de genul....Pai daca nu trecea HT de partea voastra erati dusi demult, asta e adevarul. Ca ne-a fost noua greu sa ne batem si cu voi si cu HT si cu Ntz, asa e. Nu am atacat DK o buna perioada ca nu ne-a permis harta sa o facem ca trebuia sa sustinem aliatul ZIG si am zis ca stam noi sa incasam si sa prelungim cat de mult putem totul. In final am castigat (de fapt mai avem putin)!!! Lumile dureaza pana vine mesajul ala cu inchiderea nu atata cat vrei tu si apoi dupa ce pierzi sa zici ca voi ati castigat :) E noaptea mintii asta.

DK a fost un adversar adevarat si a fost o lume solicitanta, va felicit pt tot ce ati facut pe 66


Primul organizat s a stat pana s a deschis 70. Nu avea DK ce sa demonstreze împotriva unor backstabberi și unui sac de box.

Si încă 2 chestii...

Am zis ca mare parte din cei de pe 66 sunt și aici.
WoC? Eu știam de aAa. Sau asa se face mai nou? Pui nume nou și dacă cumva câștigi lumea schimbi numele la trib sa dai bine la profil?
 
Ultima editare:

hary10

member
Scor reacție
1
:)) Bai ai luat-o razna? Cum sa fie Nip acelasi lucru cu WoC si la ce caractere te referi?

Hai lasa 66 ca acolo am stat luni intregi atacati si de voi si de HT si am ramas pe harta iar in DK la primul organizat a dat stergere insusi intemeietorul :). Nu prea ies eu pe extern dar cand vad chestii de genul....Pai daca nu trecea HT de partea voastra erati dusi demult, asta e adevarul. Ca ne-a fost noua greu sa ne batem si cu voi si cu HT si cu Ntz, asa e. Nu am atacat DK o buna perioada ca nu ne-a permis harta sa o facem ca trebuia sa sustinem aliatul ZIG si am zis ca stam noi sa incasam si sa prelungim cat de mult putem totul. In final am castigat (de fapt mai avem putin)!!! Lumile dureaza pana vine mesajul ala cu inchiderea nu atata cat vrei tu si apoi dupa ce pierzi sa zici ca voi ati castigat :) E noaptea mintii asta.

DK a fost un adversar adevarat si a fost o lume solicitanta, va felicit pt tot ce ati facut pe 66

Faptul ca va puneti nume diferite la trib in functie de cum va e voua mai bine nu inseamna ca nu sunteti aceiasi,pe lumea 70 v-ati prezentat ca fiind "gasca de pe 66".Nici voi nu stiti ce trib sunteti o_O.
 

ricautza

member
Scor reacție
10
Primul organizat s a stat pana s a deschis 70. Nu avea DK ce sa demonstreze împotriva unor backstabberi și unui sac de box.

Si încă 2 chestii...

Am zis ca mare parte din cei de pe 66 sunt și aici.
WoC? Eu știam de aAa. Sau asa se face mai nou? Pui nume nou și dacă cumva câștigi lumea schimbi numele la trib sa dai bine la profil?
Pun ce nume vreau eu tribului meu :)) auzi la el...daca o tot dam pe dinastea asa e, ati iesit de pe 66 castigatori ca nu aveati voi nevoie de o lume castigata ca aveti destule :))
 

ricautza

member
Scor reacție
10
Faptul ca va puneti nume diferite la trib in functie de cum va e voua mai bine nu inseamna ca nu sunteti aceiasi,pe lumea 70 v-ati prezentat ca fiind "gasca de pe 66".Nici voi nu stiti ce trib sunteti o_O.

Bai oameni buni, va repet, pe L70 nu joaca tribul de pe 66 iar conducerea e total alta...faptul ca o parte din cei de acolo joaca si pe 70 e treaba fiecaruia
 

ricautza

member
Scor reacție
10
Eu iti zisai ca ai luat-o razna :)) am citit declaratia aia...daca asa au vrut ei sa scrie in ea e treaba lor...eu nu joc pe 70
 

DeletedUser30241

Nu joacă Nip, dar mare parte sunt aceeași și caracterele la fel rămân.



aAa nu avea și aliați sau ați fost singuri și nu știu eu? Nu exista voi câștigați pentru ca de la începutul lumii, n ați mișcat nimic în fața noastră. Ați fost sac de box, dar despre ce vorbim? Statisticile o spun. Agresor în 30 de oameni mai mult decât aveați voi în 40 și fără Destroy în tribul mare, care era 1 la agresor. Statisticile sunt pe forum, asa ca ciocul mic ca fără parașutele din HT nu mai erați pe lume în 2 săptămâni de după Paște . Ce pot sa zic, Black Bull te a caracterizat perfect. Dați din gura, ca pe harta nu sunteți în stare de nimic.


Hai, spor pe . net ca e jale



Tu muppets nu ai nici o lume castigata ca si player de baza al unui grup, vad o realizare pe 59 care probabil ai fost cont support sau ceva pierde vara pe harta.
Cand ne-a lasat HT pe noi si s-a dat cu voi a fost ok, dupa 5 luni de razboi cand v-au trimis la plimbare noi suntem backstabberi.
Nu stiu ce zici tu de agresori, ca eu am fost numero unu pana sa dati voi pe mine. Si referitor la sac de box se numeste perseverenta, am jucat vs 2 triburi puternice fara sa dam stergere. Da, am incasat multe atacuri. Si ce ? tu esti pe ro 70 unde exista sanse 50% sa pierzi in timp ce noi culegem gloria pe 66 :) ( gen ) .
Ca sa inchid seria postarilor, dk ca si trib este foarte puternic, dar postarile tale la tema asta nu aduc cinste celorlalti.
Eu intrebasem ce cauta olandezu cracanat in dk, ce te agiti ca o sticla de cola.
 
Scor reacție
0
Si tu mai culegi glorie ma?? =))) Cum sa spui asemenea prostie ? =))


Ai fost scos dintr-un organizat si apoi revii dupa backstab si mai si cersesti sate la jucatori ca sa ajungi in top? =)))) Asta e glorie ma?



Esti pamant
 
Ultima editare:
Scor reacție
0
Vorbeam de urmatoare speciala pe care ne au provocat, dar tu intelegi mai greu, vezi cum faci sa nu vinzi contul si aici ca pe 60.

EDITAT DE TT
 
Ultima editare de un moderator:
Sus