Discutii libere SP18 !

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
Clan de îmbălsămați, :D ar arăta interesant pe harta, propun sa va puna igluri in loc de sate pe harta, cu o cruce în varf:eek:
 

Black is Back

member
Scor reacție
1
Ia terminati voi cu prostiile ca acum va pun pe felie cu cateo catedrala . Sa zicem la 10 sate. Pe fiecare K macar sa aveti cateo catedrala. Ori va scoate barbarii,care vorba aia sunt pagani si trebuiesc condusi pe Calea Bisericii ,ori va implementeaza si catedralele alea. Sa va faca ditamai catedralele cu cate 20000 de locuri cu aria de influenta patrata nu rotunda ca la biserici . Unu care are catedrala,cand ataca,vorba aia : Da cu toata sfintenia . Adica dai cu 4000 de greusteni de pe sat cu catedrala,dar te pisi pe 10 sate cu influenta bisericoasa . Ia sa le transmit astora de la Inno un scenariu . Vreti sa va bag si ceva cu puncte premium? Sa cumperi icoane ptcatedrala cu premium ! Ca sa ai mai mult spor :D
 

Black is Back

member
Scor reacție
1
Ehehe, Daniel a fost injosit de Papa . N-ai vazut cand a venit Papa ce frane i-a dat cu Loganul lu' Daniel cu Mertanu ? Ma uitam la idiotii care postau ca Papa se plimba cu Loganul . De parca tot cortegiu funerar care era cu el ,tot in Logan-uri mergeau ? La aia nu v-ati uitat ca avea masini mai bengoase decat Dany? Eteh fleosc ca se plimba Papa cu Loganu !! Putea sa mearga si cu covorul burator, suita lui in ce mama dracu se plimba ? Si Papa asta ,mare idiot. Cum bah sa te duci sa-ti ceri iertare de la comunitatea alora care urasc neferoasele ? hahaha
 

DeletedUser35749

Ehehe, Daniel a fost injosit de Papa . N-ai vazut cand a venit Papa ce frane i-a dat cu Loganul lu' Daniel cu Mertanu ? Ma uitam la idiotii care postau ca Papa se plimba cu Loganul . De parca tot cortegiu funerar care era cu el ,tot in Logan-uri mergeau ? La aia nu v-ati uitat ca avea masini mai bengoase decat Dany? Eteh fleosc ca se plimba Papa cu Loganu !! Putea sa mearga si cu covorul burator, suita lui in ce mama dracu se plimba ? Si Papa asta ,mare idiot. Cum bah sa te duci sa-ti ceri iertare de la comunitatea alora care urasc neferoasele ? hahaha

Imi pare cunoscut umorul si felu in care scrii, esti cine cred eu ca esti ?:))
 

Bafomet

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Am avut parte de 2 mini-organizate.
Scitii pe nababoo si shock pe taxi.
Pareri? Discutii?
 

Bafomet

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Parte 1:
Triburi: ShocK, Sh0cK, ShocKi
Parte 2:
Triburi: Taxi, Taxi 1, Taxi 2, Taxi 3, Taxi 4, Taxi 5

Timeframe: 08/07/2019 00:00:00la08/07/2019 23:59:00

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 11
Tabăra 2: 0
Diferență: 11

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 34,295
Tabăra 2: 0
Diferență: 34,295

chart
 

Bafomet

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Hai ca am mai luat si azi.
Totusi tot tu ai cele mai multe sate luate din Taxi :D:D
Glumesc cu tine, spor la farm varule!
 

DeletedUser49235

Bafomet, cred ca esti de acord cu mine ca s-au luat sate de la jucatori mai putin activi sau cu mai putina experienta, corect? :)
Doar ca da, intr-adevar, statisticile sunt in favoarea voastra ! :)
Momentan ^_^
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
Trebuie sa le ia cineva și pe alea nu,? E păcat să ai 3 trenuri și să stea degeaba in sate :))
Se termina și alea și atunci se va echilibra balanta , pentru moment bravo. Aveți cu cine face treaba
 
Sus