Cine e mai bun..

PRADA

member
Scor reacție
6
lol egalitate
j0910n.jpg
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
Presupun ca nu este nevoie sa va amintesc de regulile forumului si de cele ale bunului simt.
 

Black is Back

member
Scor reacție
1
Sickoss. Acum ceva vreme ,erai deranjat rau de tot de prezenta mea .Aminteste-mi de unde ne cunoastem si in ce context violent ti-am pricinuit daune morale ? Si cand vorbesti de cineva ,politicos este sa te prezinti ca sa spui ce te doare .Gicu Mentosan ma numesc, sau cum mi-ai vehiculat tu acum ceva vreme numele pe forum : Frizeru din Peru .Ca sa n-ai dubii si impresii eronate si sa fiu on topic: Crezi ca ma intereseaza valoarea ta? :D
 

Black is Back

member
Scor reacție
1
Vorbesti mult ,prost si fara rost ca Duamna D. Esti indus in eroare de factori negativi . Ca sa-ti explic cum stau lucrurile, de fapt cum au stat .Din cate imi amintesc , ai vociferat ceva de genul ca " am fost gonit " ca eram nu stiu ce si nu stiu cum, nu mai retin exact textul ca nah! Am imbatranit si eu . Nu trebuie sa ma crezi pe cuvant, t-i se poate confirma. Faptul ca eu si rahanu avem sau am avut divergente de opinie (el vede rosu, eu negru ) ,am facut multe prostii, nu neg asta dar rahanu a fost fortat totalmente sa imi indeplineasca dorinta. Nu si-a dorit nicio clipa sa imi stearga contul . Mi-a zis bine cand eu eram pus pe treaba, sa ma gandesc foarte bine ca nu mai pot recupera contul . Chiar ma mintit ca nu mi-l poate sterge :)) Ce divergente am avut eu cu el si de ce am ajuns sa imi sterg contul este problema noastra . Chiar ma durut la sentiment faptul ca te-ai trezit tu acum nu stiu cat timp ,cu toate ca eu lipseam de si mai mult timp, sa ma aduci intro discutie inutila . In ce context m-ai introdus (nu mai stiu exact ,mi-a spus si mie cineva ca altcineva(adica tu) pe forumul asta a pomenit numele meu, mi-a dat chiar link sa vad ) . Eu ,de foarte mult timp nu mai frecventez forumurile externe . Daca eu nu mai eram pe-aici, de ce te-ai apucat sa imi intinezi numele? :D Apropo? La ce esti bun? La spart seminte? La vopsit gardurile vecinilor? Prinzi avioane cu mana goala sau dobori submarine cu piatra? ...hahaha
 
Sus