KILL , NWO, GREEN si 4 GLORY

urssmircea

member
Scor reacție
1
Dar poti sa te amuzi, nu te tine nimeni. Si noi ne distram doar
133ff124bb6fbd093227e994c3564880.gif

Glory a tradat pe NWO, apoi NWO a tradat pe Glory, acum NWO tradeaza pe green. Sunt destul de sigur ca o sa ajungi sa le furi tribul de sub nas si sa conduci tu in NWO, ca altfel stim amandoi ca nu au nicio sansa
133ff124bb6fbd093227e994c3564880.gif


Nu-mi fac probleme de stabilitate pe lumea asta. Mutari vor mai fi de ambele parti.


bine ca aveau sanse cand erau aliati cu voi, acuma nu au sanse :)) pupai in *** acolo ce treaba buna fac cu noi si acuma gata .... esti nehotarat...
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Baii cenciorap .. tu inca mai ai glas ma? Ti.a adus mosu un paysafe si.ai dat de pp.uri .. ai ajuns pe prima pagina si ai arfe de zeu p.aici .. nu mai latra atat ca esti gaura din covrig nimic altceva ... de pe 53 tot latri .. ti.a scapat maram lesa?! =)
Da, si in top agresor tot paysafe-ul m-a dus, cu 1/3 din satele ursului :)))) Meri ma la sah :)))) Ah, btw, eu folosesc VISA :)
 

Carl Cox

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Nu are nimeni treaba cu faptul ca au rupt baietii alianta, ci cu felul in care au facut-o. Jucam contra la 65% din harta, nu ne doare mana, Stamatescu si br aici de fata ar trebui sa stie cum le zburau satele cu tot avantajul lor de 70%.

Ne-au zburat satele de ati dat stergere :)))))
 

Unloving

member
Scor reacție
1
Adevarat, ati luat sate pana am reusit noi sa ne organizam bine dar in situatii de genul se stie care va fi sfarsitul in 90% din cazuri. :rolleyes:o_O Chiar daca adevarul doare pentru unii :))

Zburau satele de la tine noaptea mai ales:))
Cand are dreptate o data si sorin08 tre sa acceptam. Green e un trib greu de batut ce se apara foarte bine, n ai ce zice. Ne-au facut psihologic la inceput pana ne am organizat, nu eram nici noi cei mai experti. Chiar daca ai 70% din harta nu trebuie sa strigi victorie, nu se stie niciodata. Trebuie muncit.
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Doar reamintesc, ca sa nu se uite :cool:
Vrei sa iti arat si eu de la inceput de lume, cand spuneam ca daca o sa castige 4glory, o fac doar prin manevre si nu pe harta?

Pana una alta, trofeele la unii care scriu pe aici sunt inexistente, adica sunt starteri, tradatori, sau noobi.

Scrie ursu mult si de multe ori si prost, dar am jucat cu el pe mai multe lumi si el personal cred eu ca stie joaca, ca si alti jucatori din green sau Glory.

Unii care scriu pe aici n-au nicio lume terminata, si se ascund dupa conturile altora :]]

P.S: Stai linistit, ca a pierde nu e o rusine, sa te stie lumea de tradator si om de 2 bani, e mai nasol o_O
 

l-.-l

member
Scor reacție
0
Da, si in top agresor tot paysafe-ul m-a dus, cu 1/3 din satele ursului :)))) Meri ma la sah :)))) Ah, btw, eu folosesc VISA :)


Meri???!!! Aia sunt in livada ungure ...
şogâde de tastatura ce esti :))) ... te-as trage de perciuni daca te-as prinde jur :)))) dar cred ca esti obisnuit.
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Vrei sa iti arat si eu de la inceput de lume, cand spuneam ca daca o sa castige 4glory, o fac doar prin manevre si nu pe harta?

Pana una alta, trofeele la unii care scriu pe aici sunt inexistente, adica sunt starteri, tradatori, sau noobi.

Scrie ursu mult si de multe ori si prost, dar am jucat cu el pe mai multe lumi si el personal cred eu ca stie joaca, ca si alti jucatori din green sau Glory.

Unii care scriu pe aici n-au nicio lume terminata, si se ascund dupa conturile altora :]]

P.S: Stai linistit, ca a pierde nu e o rusine, sa te stie lumea de tradator si om de 2 bani, e mai nasol o_O


da spune tu o lume castigata fara "manevre" 1 singura din cate au fost inchise pana acum ;) chiar sunt curios...
 
Sus