KILL , NWO, GREEN si 4 GLORY

magdamil1992

member
Scor reacție
0
Nu ai pierdut 1 amarat de satuc,ai pierdut 5 (-1,-1,-1,-1,-1) :))) dupa razboi multi viteji se arata,noroc ca a-ti reusit sa-i prostiti pe cei din NWO ,momentan suntem pe harta bafta.



Uita-te aici si mai cultiva-te ca vorbesti aberatii :)
uita-te si ce sate au fost recuperate tot de mine :) si uita-te la voi pe forum cate atacuri de la voi au dat cu capu de zidul meu :) Sa iti povesteasca Printul 2 si Centorag , sau chiar 3x0d care ma ataca cu 99 berbeci :D
 

magdamil1992

member
Scor reacție
0
Nu ai pierdut 1 amarat de satuc,ai pierdut 5 (-1,-1,-1,-1,-1) :))) dupa razboi multi viteji se arata,noroc ca a-ti reusit sa-i prostiti pe cei din NWO ,momentan suntem pe harta bafta.


Va pare rau ca nu ati mai reusit sa ii prostiti voi in continuare? :(
Auzi mai Ursule , ai furat jucaria copilasilor :(
 
Scor reacție
0
Vrei sa iti arat si eu de la inceput de lume, cand spuneam ca daca o sa castige 4glory, o fac doar prin manevre si nu pe harta?

Pana una alta, trofeele la unii care scriu pe aici sunt inexistente, adica sunt starteri, tradatori, sau noobi.

Scrie ursu mult si de multe ori si prost, dar am jucat cu el pe mai multe lumi si el personal cred eu ca stie joaca, ca si alti jucatori din green sau Glory.

Unii care scriu pe aici n-au nicio lume terminata, si se ascund dupa conturile altora :]]

P.S: Stai linistit, ca a pierde nu e o rusine, sa te stie lumea de tradator si om de 2 bani, e mai nasol o_O
Am observat ca oe tine te cam stie lumeq de tradator si etc..te inteleg ca plangi...faceai gura mare cand era avantaju mare, acum deja incepi sa cauti scuze..dupa 61, si 72l:))
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Zburau satele de la tine noaptea mai ales:))
Cand are dreptate o data si sorin08 tre sa acceptam. Green e un trib greu de batut ce se apara foarte bine, n ai ce zice. Ne-au facut psihologic la inceput pana ne am organizat, nu eram nici noi cei mai experti. Chiar daca ai 70% din harta nu trebuie sa strigi victorie, nu se stie niciodata. Trebuie muncit.
Voi ati dat backstab la 2 noaptea, cu sate blindate in granite (da, scamatescule, mai ales tu), si tot voi erati dezorganizatii? :O
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Meri???!!! Aia sunt in livada ungure ...
şogâde de tastatura ce esti :))) ... te-as trage de perciuni daca te-as prinde jur :)))) dar cred ca esti obisnuit.
Nu stiu ce-ti da tie impresia ca noi ne tragem de sireturi, chiar nu e cazul :) N-ai jucat impotriva mea direct niciodata, pe vreo granita ceva :) Comentariile tale sunt mai random decat modul cum apasa o maimuta pe niste butoane :)
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
da spune tu o lume castigata fara "manevre" 1 singura din cate au fost inchise pana acum ;) chiar sunt curios...
Eu n am zis ca manevrele nu fac parte din joc. Ursule ideea e sa nu încurci manevrele cu performanța pe joc.
Dar ca și idee uite îți dau exemplu L64. Unde Roma chiar a fost trădată de câțiva membri. Și a dus o greu cu BN-RS datorită a 3 înapti care erau pe harta in zona aia.

Roma a intrat singua pe lume. Vs kill RS și gentle plus BN-RS.
Acolo s au recrutat ceva membri din killer dar cumva irelevant. Totuși am arătat și pe harta atunci ca jucam. Și nu săream pe forum cu: ce buni suntem ca am făcut manevre asta :]
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Am observat ca oe tine te cam stie lumeq de tradator si etc..te inteleg ca plangi...faceai gura mare cand era avantaju mare, acum deja incepi sa cauti scuze..dupa 61, si 72l:))
Bai no name tu învață sa joci.
Și sa faci diferența între a trece cu toate satele dintr un trib in altul, și a da stergere și a o lua de la 0 in alt trib.
Ești atât de redus încât nu faci diferența și ești singurul care susține asta.
Tu nici concediat nu ai fost ca sa schimbi și trădezi ca un nimic ce ești.
 

DeletedUser30525

Schimbari pe harta "manevre" cum le numeste ursu au fost si vor fi si de acum incolo
Fiecare trib isi alege prioritatile si cum vrea sa joace pana la urma
Asta nu e de blamat
Ce e de blamat si noi asta sustinem e modul in care aceste prioritati sunt realizate ca sa spun asa
E umilitor sa sustii ca esti aliat cu cineva si sa faci atac organizat impreuna cu aliatii ca tu apoi sa sprijini pe ascuns tribul advers
Aste nu mai e "manevra" e marlanie
Nu se comenta atat de mult daca nwo facea un pact cu glory si venea la green si spunea : de maine noi vrem sa jucam cu glory
Dau exemplul cu nwo ca e valabil pe aceasta lume dar eu vorbesc in general.
Diplomatiile se schimba pe harta tot timpul, triburi apar si dispar, jucatorii migreaza intr-o parte sau alta.
Cred ca "manevrele" se pot face si fara marlanie si atunci poate nu ar mai fi atatea discutii pe aceasta tema.
Poate atunci se poate discuta tocmai pe ce se intampla pe harta si nu pe baliverne despre interne, tradari, barbare si alte prostii.
Indiferent de ce se va spune noi cei din green vom ramane impreuna chiar daca pierdem si chiar de castigam si vom blama (prin orice metode filmulete, comentarii acide pe extern etc) oriunde marlania nu "manevrele".
Nu e nimeni usa de biserica pe acest joc dar daca s-ar reinstaura macar un pic din respectul care exista intre jucatori pe primele lumi cred ca ar fi mult mai distractiv sa joci triburile.

Cu respect
 

Ciupan3zu

member
Scor reacție
0

Uita-te aici si mai cultiva-te ca vorbesti aberatii :)
uita-te si ce sate au fost recuperate tot de mine :) si uita-te la voi pe forum cate atacuri de la voi au dat cu capu de zidul meu :) Sa iti povesteasca Printul 2 si Centorag , sau chiar 3x0d care ma ataca cu 99 berbeci :D
Draguta te rog eu sa vorbesti frumos ca nu ne tragem de sireturi ok? Sunt suficient de scolit si am cei 7 ani de acasa,ne contram ,discutam dar nu o sa vezi ca scriu injuraturi pe aici,cat despre cultivatul tau nu stiu ce pot spune poate esti in domeniu sau nu,eu stiu ca plantele se cultiva,iar omul se poate documenta ;)Eu am citat un mesaj al tau fara jigniri,eu vad ca ai 5 sate pierdute la noi ,nu ma intereseaza ca joci la blindaje si au rupt colegii atac pe tine,pre multe rogante pe un simplu joc,si asta dupa ce au tradat NWO ,pana atunci nu prea apareati pe aici sa postati ,spor la joc cei mai buni sa castige;)
 
Scor reacție
0
Da nu stiu cine a sarit
Bai no name tu învață sa joci.
Și sa faci diferența între a trece cu toate satele dintr un trib in altul, și a da stergere și a o lua de la 0 in alt trib.
Ești atât de redus încât nu faci diferența și ești singurul care susține asta.
Tu nici concediat nu ai fost ca sa schimbi și trădezi ca un nimic ce ești.

No name si nimic..e posibil sa am fix 2 0..alea 2lumi de zici c ai jucat serios..in rest, nu stau sa te injur ca m as cobora la nivelul tau..ak vazut cam ce parere isi face si 50% din Roma de pe fiecare lume despre tine...si m am lamurit cu tine de mult
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Textele tale sunt deja plictisitoare.
Pe cât de împărțite pot sa fie părerile pe atât de puțin îmi pasa.
Dacă stam sa o luam așa îți arat și eu mesaje gârla de la membri Roma despre anumite păreri chiar despre colegii lor.
Las-o balta și te mai așteptăm sa schimbi tabăra încă odată, cu tot cu sate așa cum faci tu.
 

magdamil1992

member
Scor reacție
0
Draguta te rog eu sa vorbesti frumos ca nu ne tragem de sireturi ok? Sunt suficient de scolit si am cei 7 ani de acasa,ne contram ,discutam dar nu o sa vezi ca scriu injuraturi pe aici,cat despre cultivatul tau nu stiu ce pot spune poate esti in domeniu sau nu,eu stiu ca plantele se cultiva,iar omul se poate documenta ;)Eu am citat un mesaj al tau fara jigniri,eu vad ca ai 5 sate pierdute la noi ,nu ma intereseaza ca joci la blindaje si au rupt colegii atac pe tine,pre multe rogante pe un simplu joc,si asta dupa ce au tradat NWO ,pana atunci nu prea apareati pe aici sa postati ,spor la joc cei mai buni sa castige;)

se pare ca nu stii ce e aia recuperare :) ma scuzi .. :D
 
Scor reacție
0
Textele tale sunt deja plictisitoare.
Pe cât de împărțite pot sa fie părerile pe atât de puțin îmi pasa.
Dacă stam sa o luam așa îți arat și eu mesaje gârla de la membri Roma despre anumite păreri chiar despre colegii lor.
Las-o balta și te mai așteptăm sa schimbi tabăra încă odată, cu tot cu sate așa cum faci tu.
Eu nici nu te am bagat in seama vreodata pe tine..tu ai inceput pe nush care forum ca am tradat eu si etc..macar de erai vreun breaz ..in fine,incepi sa ajungi cam la nivelul lui spartacus..astept sa stai pe sittere si sa faci ce ziceai tu pe acolo ca joci serios
 

Centorag

member
Scor reacție
0

Uita-te aici si mai cultiva-te ca vorbesti aberatii :)
uita-te si ce sate au fost recuperate tot de mine :) si uita-te la voi pe forum cate atacuri de la voi au dat cu capu de zidul meu :) Sa iti povesteasca Printul 2 si Centorag , sau chiar 3x0d care ma ataca cu 99 berbeci :D
Eh, nu pune si tu atacurile de test la socoteala, ca nu-i chiar asa :)) Dar pe total nu pot sa zic ca nu te aperi bine :)
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Eu nici nu te am bagat in seama vreodata pe tine..tu ai inceput pe nush care forum ca am tradat eu si etc..macar de erai vreun breaz ..in fine,incepi sa ajungi cam la nivelul lui spartacus..astept sa stai pe sittere si sa faci ce ziceai tu pe acolo ca joci serios
Și ce vrei sa spui ca am mintit? Îți aduc aminte doar ce ai făcut. Calmează-te și nu încerca sa te scoți. Dacă așa mult te deranjează nu mai face asta, simplu ;]
 
Scor reacție
0
Și ce vrei sa spui ca am mintit? Îți aduc aminte doar ce ai făcut. Calmează-te și nu încerca sa te scoți. Dacă așa mult te deranjează nu mai face asta, simplu ;]
Am avut motivele mele..am avut de ales intre o conducere inactiva si scamatescu pe care nu l suport si n am sa l suport vreodata..si eu aleg intotdeauna altceva, numai conducerea inactiva nu. Bafta
 
Sus