Discutii libere L74

ruven

member
Scor reacție
0
Cum incepi sa rupi putin depozitu cum primesti ban pt script... nu vor sa faca bani pe .ro ? :(
 

Crystallis

member
Scor reacție
0
Ma gandeam ca se intra pe lumea asta cu revanse, orgolii, tot tacamul dar nu vad pe nimeni ca arunca cu noroi in stanga si dreapta. Pacat ii tineti pe admini in vacante, urat din partea voastra :eek:
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
Kill niste urâți, până și academia este mai sus decât ei :))
Daleas niste k* cu răvașe, poate poate .
xD nu stric eu noroiul pe voi
Va salut din mers
 

Crystallis

member
Scor reacție
0
Asteptam raspunsul celor din Kill. Hai ca se poate, nu de alta dar am cumparat popcorn si nu am ce filme sa mai vad ca sunt la zi cu toate;)
 

DeletedUser48449

Cel mai ratat trib Kill de conducere ce sa mai zic .. io bagat propi jucatori la interne pe nu mai stiu ce lume iar pe l72 au plecat toti jucatori:))) cel mai inapta condúcere ce am int vreodata :) SpartAcus si acoliti lui toti unu mai tradator ca altu:))

Si voi mai sunteti kill-ari mai bine vati schimba numele tribului in “bufoni” ca vi se potriveste mai bine ca killeri cu siguranta nu sunteti :))
 

VaruFashion.

member
Scor reacție
1
se joaca sarba, ca de triburi iti spun eu, inca nu au ajuns la stadiul de a juca triburile,
pentru tutoriale ma ofer sa va ajut dar, pentru caracterul vostru nu exista inca leac, sunteti inca in evul mediu in raport calitate cerebel,
sunteti pe premiza multi si pr* sorry, asta este. ciuma rosie:cool:
nu imi trebuie interne sa iti demonstrez ca sunteti un trib de toata p. succes si joc de glezne :*
 
Sus