Discutii libere L73

DeletedUser9326

cand faci o gluma in public si razi de cineva ca n-are bacul luat chiar de esti prieten cu el macar incearca sa scrii corect :))
sentimentul e reciproc. Pe unde te-am intalnit ai fost de umplutura, atat ca dai din gura pe forum si faci 'glume' cu prietenii.
 

Gabyy89

Clone Wars
Scor reacție
38
in primul rand, cine esti tu sa-mi spui mie ce sa fac? un nimeni pentru mine, un nickname pe un joc virtual, o persoana pe care probabil n-o sa o intalnesc vreodata. legat de joc, daca imi amintesc bine, ne-am "intalnit" doar pe speciala, unde am jucat mai mult pentru doi amici decat pentru mine. nu ma pasioneaza sa fiu ceva mai mult decat "umplutura" d'aia cum zici tu pe jocul asta pentru ca nu se mai poate. a trecut apogeul jocului, iar viata omului la fel, si apar alte lucruri mai importante. cat imi permite timpul, mai intru si mai dau din gura pe forum, ca sa ai si tu cu cine sa te contrezi pe aici. e ok asa? :cool:
 

DeletedUser9326

nu te mai consuma atat ca nu trebuie sa te justifici in fata mea :))
ai inteles ideea pe care am transmis-o, in rest, ciao.
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
daca nu stii despre ce e vorba, mai bine taci :D
treaba cu ursu si cu bacu e o treaba mai veche, de acum multi ani, cand tu probabil te zbateai in anonimat :)
el stie ca glumesc si ca imi place sa il tachinez .




Cine esti ? :D:D:D cum naiba sa vb de bac cand nu am terminat liceul ?:))))
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Fetele din mnk , va provoc la o lupta cinstita.
Lasati mesajele ca sunteti penibili, chiar nu v-ati saturat de 7 zile sa va refuze toata lumea si sa culegeti doar noobi de pe harta la voi pe care oricum ii vom inobila in late, si pe ei (asta daca nu ii bagati deja la interne) si pe voi pana la ultimul sat. Daca sunteti buni, numai apelati la tradari si tot felu de manevre caracteristice voua. Ce? va sta in gat harta cum este acum, desi aveti alianta cu peste 20 de triburi ?...aaa am uitat, pe 69 ati avut 3/4 de harta din primele 3 saptamani din recrutari + alianta cu time....mda..asa sa tot joci :))

V-ati facut de ras inca din prima zi, cat mai continuati?

Atat va spun, ne auzim in 2-3 saptamani pe harta. Daca ar stii rs-u si toate triburile cu care v-ati aliat ce mesaje dadeati si cum ati fi renuntat la ei in secunda 2, poate s-ar fi gandit de 2 ori inainte so faca. Daca vor mesaje, sa vina sa le dau niste printuri interesante.

NU voi raspunde la nici o provocare aici pe extern, am tinut sa fac acest post sa vada lumea cat de penibili sunteti.
Va urez sanatate si un praz verde.

Sa inceapa hateri sa latre... Start ;)
Nu vor cei care au plecat sa ne spuna si noua de ce, tu ai idee de ce au facut asta? :(:(
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
Nu deschide nimeni nici un topic de razboi pe lumea asta?

Ma uit pe alte lumi se balacareste lumea isi aduce aminte de mortii si ranitii de pe alte lumi... la noi nimic?

Sa nu imi spune-ti ca aici s-a strans spuma bunului simt de pe server :))
 

DeletedUser9326

sa ne mai destindem putin.


incepand cu 22 ianuarie, Roma va juca serios pe L73. Pana acum intrasera pe post de barbare cu nick.
Atentiune, urmariti harta in urmatoarele 2-3 saptamani, in special maine, se anunta un organizat marca Roma, aka 'fulger' o_O

=))

una peste alta, cata prostie am vazut pe L73 la capitolul 'mutari strategice' din partea inamicului n-am mai vazut pe .ro :))))
 
Sus