Discutii libere L76

Hulk

member
Scor reacție
0
Stai calm, n am mai multe interne ca altii de la voi, de fapt in afara de faptu ca am unit cu razvan si am coborat oe sate jos, n am nici macar o interna, abia acum incepe:)).. In fine nu mai am ce sa scriu mai Centorg, la voi e totu roz, de ce sa anunte oamenii atacuri, de ce sa etc.. Voi aveti o scuza sau un comentariu pt orice.. Si pe 72 ati fost cei mai buni si peste tot voi ati rupt normele, eu cred ca ati dat stergere de plictiseala ca voi inchideati toate lumile..
Sigur nu ești ursulache?
;)
 

eNzzz

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Sigur nu ești ursulache?
;)
Nu e el, dar eram acuzat mai sus de luat barbare si interne, cum e :
SatPuncteVechiul ProprietarNoul ProprietarDată/Timp
green.png
Sat de barbari (424|501) K54425BarbarHulk [green]2020-07-03 04:28:24
green.png
Sat bonus (398|560) K5329BarbarHulk [green]2020-06-23 02:52:01
green.png
The One and Only (428|506) K54958djstakeHulk [green]2020-06-16 07:02:59
green.png
satul lui ramnicusarat (426|502) K541,054ramnicusaratHulk [green]2020-06-15 07:11:30
green.png
satul lui Ionel boss (422|499) K44962Ionel [Purple]Hulk [green]2020-06-14 12:46:58
green.png
Sat bonus (423|502) K54227BarbarHulk [green]2020-06-13 20:31:49
 

Paul44

member
Scor reacție
0
Nu stiu de ce va mai bateti capul cu explicatii, vorbiti cu unii care doar aduc acuze fara nicio dovada.

Watcher face oferte de pe conturi cumparate.
Isi blocheaza conturile spion de la noi si urla de conturi suport (asta e chiar buna, n-am ce sa zic).
Au castigat 76/76 de lumi. Au batut green pe 10/4 lumi, chiar si pe cele castigate.
Ursulake se milogeste la green pe toate lumile, dar el a fost mereu impotriva green, chiar si cand isi trimite prietena.
Ei nu folosesc triburile pe post de scut, le ajuta cu de toate, le respecta, de aia inclusiv conturile pe care stau ei sitter pierd satele :)))

Cred ca toata lumea si-a dat seama cine sunt hienele.
Nu are rost sa va mai bateti capul cu un trib josnic ca asta. Prea multa atentie unor oameni ce marea lor mandrie e ca dau backstaburi, asta le e nivelul.
 

Hulk

member
Scor reacție
0
Nu e el, dar eram acuzat mai sus de luat barbare si interne, cum e :
SatPuncteVechiul ProprietarNoul ProprietarDată/Timp
green.png
Sat de barbari (424|501) K54425BarbarHulk [green]2020-07-03 04:28:24
green.png
Sat bonus (398|560) K5329BarbarHulk [green]2020-06-23 02:52:01
green.png
The One and Only (428|506) K54958djstakeHulk [green]2020-06-16 07:02:59
green.png
satul lui ramnicusarat (426|502) K541,054ramnicusaratHulk [green]2020-06-15 07:11:30
green.png
satul lui Ionel boss (422|499) K44962Ionel [Purple]Hulk [green]2020-06-14 12:46:58
green.png
Sat bonus (423|502) K54227BarbarHulk [green]2020-06-13 20:31:49
Taci mah ca tu ești!!
De ce nu recunoști parâcioasă mică ce ești?!!!
:cool:
 

eNzzz

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Taci mah ca tu ești!!
De ce nu recunoști parâcioasă mică ce ești?!!!
:cool:
Nu e in vacanta, n are de ce sa posteze de aici, dar nu asta e problema.. Eu zic sa mai bagi sa cresti barbare si sa lasi spamu, sau esti hulk ala din ultimu Avengers, inutil?
 

Hulk

member
Scor reacție
0
Nu e in vacanta, n are de ce sa posteze de aici, dar nu asta e problema.. Eu zic sa mai bagi sa cresti barbare si sa lasi spamu, sau esti hulk ala din ultimu Avengers, inutil?
Ursulache lachee,lache
Ia catelu frate!
Ca sa nu mai latreee!!!
:p
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Ei nu folosesc triburile pe post de scut, le ajuta cu de toate, le respecta, de aia inclusiv conturile pe care stau ei sitter pierd satele :)))
Hai ma, nu fii rau, a "blindat" la mine :( L-a durut in pix de restul contului, dar asta e, nu-i urs facator de minuni :( Poate data viitoare are sange in instalatie si nu-si mai ia triburi paravan, totusi
 
Ultima editare:

urssmircea

member
Scor reacție
1
Puță, de când am intrat în academia Green nu am mai dat nici un mesaj.

Daca asa mult îți place să vorbești despre mine o să-ți dau motiv sa vorbești, sa nu mai spui vorbe goale.

Până atunci, taci și roade




.ghost.ieri la ora 11:18
Se mai duce WoC.

S-a văzut ca HY tine oamenii aici pe k ca să se folosească de ei, ii tine carne de tun


ham ham miloaga de pe ro :)) toata ziua esti cu mesaje de genu pe prin curtea noastra, odata ne faceai poezii ca sa primesti invitatie, hai fugi si joaca ceva, ai de recuperat niste sate, ce face hy ii problema nostra, daca ne trebuie om pentru a tine evidenta o sa te cautam noi
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Hai ma, nu fii rau, a "blindat" la mine :( L-a durut in pix de restul contului, dar asta e, nu-i urs facator de minuni :( Poate data viitoare are sange in instalatie si nu-si mai ia triburi patavan, totusi


cand am ajuns sa nu avem triburi paravan ati dat delete, cate triburi ai luat pe 72 in green ? 4-5 ? dupa ce au disparut alea si am avut tot contu pe granita cu voi de ce nu ati stat la joaca? aici ce o sa fie diferit cand dispar recrutarile ? sau vrei sa zici ca au viata lunga acolo ? dispar si aia, raman doar verzisorii si dupa apasati iar butonu magic :)) de blindat nu am blindat nimic la tine, ai dat tu prost, nobil-spargere-spare-nobil-nobil-nobil parca ceva de genu, probabil ti sa defectst lansatoru, bine ca nu ai dat deff ca pateai ca iulica care lasa lansatoru si cand activam prostia aia sa vina defu mai repede, pe cand ii lansa la asta comenzile in timp ce dormea, supriza :)) ajungea deffu inainte de atacuri, fix voi va gasiti sa vorbiti de triburi paravan, tribul care pe fiecare lume nu a fost capabil sa iai castige nici macar continentu fara recrutari
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Nu stiu de ce va mai bateti capul cu explicatii, vorbiti cu unii care doar aduc acuze fara nicio dovada.

Watcher face oferte de pe conturi cumparate.
Isi blocheaza conturile spion de la noi si urla de conturi suport (asta e chiar buna, n-am ce sa zic).
Au castigat 76/76 de lumi. Au batut green pe 10/4 lumi, chiar si pe cele castigate.
Ursulake se milogeste la green pe toate lumile, dar el a fost mereu impotriva green, chiar si cand isi trimite prietena.
Ei nu folosesc triburile pe post de scut, le ajuta cu de toate, le respecta, de aia inclusiv conturile pe care stau ei sitter pierd satele :)))

Cred ca toata lumea si-a dat seama cine sunt hienele.
Nu are rost sa va mai bateti capul cu un trib josnic ca asta. Prea multa atentie unor oameni ce marea lor mandrie e ca dau backstaburi, asta le e nivelul.



esti fixat pe asta ? arata tu unde ma
milogeam eu de green :)) eu ti am aratat aici poze cu discutia despre diplomatie cu ei, iti arat si cu hulk cand imi scris mesaj de recrutare dar nu stia cu cine vorbeste :))) sa incurcat omu, dar daca tot zici ca ma milogeam de ei, de ce nu arati ceva mesaje sau nush .. si modificate sa fie da macar sa fie ceva la vedere, nu doar vorbe de pe un cont care nici nu exista pe jocu asta si a fost facut doar sa posteze pe extern pro green ‍♂️
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Dar pot pune cati nobili vreau, si 20 , fiecare pe full, daca asa vreau :)))


pune cati vrei, atata timp cat ii bagi inainte de curatare ii perfect :))) nu ii vina mea ca atat poti tu, nu toti jucam la fel :)) pe mine ma intereseaza rezulatatul final, ce se intampla pana atunci ma doare fix in cot ^^ noi inca avem de asteptat sa se inchida o lume unde ati dat delete, voi inca va chinuiti sa duceti o lume la
final, chiar te doare ca nu va lasam ? nici macar jumate de trib nu este de pe 72 aici, dar vad ca nici nu este nevoie :) ramane de vazut la final care pe care, poate iar incepi sa plangi ca ii ultima lume :( chiar am avut o lacrima cand iti citeam mesajele alea in care sufereai, o sa te obisnuiesti la un moment cu infragerile, am incredere in tine

15C5AA81-2B60-4B64-9680-5826E43566D4.jpeg



adica cu asta te prezinti la mine ?

879C15D2-6EDD-4459-9C80-8893076B2787.jpeg



B424CEE7-48F1-4D0F-8EC9-6DFFC816A8C3.jpeg




invidia este mare, dar te inteleg, mai ai de mancat mult si bine pana sa ai chestii de genu, cam multe triburi paravan am avut ce ii drept :))
 
Ultima editare:

Centorag

member
Scor reacție
0
pune cati vrei, atata timp cat ii bagi inainte de curatare ii perfect :))) nu ii vina mea ca atat poti tu, nu toti jucam la fel :)) pe mine ma intereseaza rezulatatul final, ce se intampla pana atunci ma doare fix in cot ^^ noi inca avem de asteptat sa se inchida o lume unde ati dat delete, voi inca va chinuiti sa duceti o lume la
final, chiar te doare ca nu va lasam ? nici macar jumate de trib nu este de pe 72 aici, dar vad ca nici nu este nevoie :) ramane de vazut la final care pe care, poate iar incepi sa plangi ca ii ultima lume :( chiar am avut o lacrima cand iti citeam mesajele alea in care sufereai, o sa te obisnuiesti la un moment cu infragerile, am incredere in tine

Vezi atașament 3151


adica cu asta te prezinti la mine ?

Vezi atașament 3154


Vezi atașament 3155



invidia este mare, dar te inteleg, mai ai de mancat mult si bine pana sa ai chestii de genu, cam multe triburi paravan am avut ce ii drept :))
Rezultatul final e ca ai pierdut satele :))))

"Nobilul din fata curatarii"

"Blindaj ala ursu, asta cu tone de trofee. Astea sunt trupele cu care watcher se da mare ca a ajutat woc-ul"

"Rezultat final"
SatPuncteVechiul ProprietarNoul ProprietarDată/Timp
red.png
-=014=- DANGER ZONE (456|568) K548,527Dropx [Hy-W]Vegeta [blue]2020-07-09 17:58:11
red.png
-=012=- DANGER ZONE (454|561) K543,230Dropx [Hy-W]Vegeta [blue]2020-07-09 16:42:50
red.png
branistea (449|558) K546,181Dropx [Hy-W]danylson74 [blue]2020-07-09 13:10:00
red.png
#012 (452|568) K543,522Dropx [Hy-W]NooBInfect [blue]2020-07-09 11:50:37
red.png
#M5 (459|564) K548,943Dropx [Hy-W]Mihai28 [yellow]2020-07-09 07:14:54
 
Ultima editare:

eNzzz

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Rezultatul final e ca ai pierdut satele :))))

"Nobilul din fata curatarii"

"Blindaj ala ursu, asta cu tone de trofee. Astea sunt trupele cu care watcher se da mare ca a ajutat woc-ul"

"Rezultat final"
SatPuncteVechiul ProprietarNoul ProprietarDată/Timp
red.png
-=014=- DANGER ZONE (456|568) K548,527Dropx [Hy-W]Vegeta [blue]2020-07-09 17:58:11
red.png
-=012=- DANGER ZONE (454|561) K543,230Dropx [Hy-W]Vegeta [blue]2020-07-09 16:42:50
red.png
branistea (449|558) K546,181Dropx [Hy-W]danylson74 [blue]2020-07-09 13:10:00
red.png
#012 (452|568) K543,522Dropx [Hy-W]NooBInfect [blue]2020-07-09 11:50:37
red.png
#M5 (459|564) K548,943Dropx [Hy-W]Mihai28 [yellow]2020-07-09 07:14:54

Da boss.. Aveam cum sa ii ajutam acolo da n am vrut, asta e concluzia ta de iq 40. voi ati fost lipiti de dacii si nu le ati dat o lance sprijin, nu ati ajutat pe lions care era condusa de ghost care avea green la profil si nume la sate.. De academiile de la inceput de la noi de pe K ce sa zic? V ati implicat atat de mukt incat au venit la noi sa i luam in trib ca nu vor sa joace cu green:)).. Voi sunteti mierea serverului, acuzati de academii, acu recrutati tot ce se poate, lingeti unde scuipati etc.. Da voi tot cei mai de treaba sunteti, pacat ca la voi pe conferinte zici ca e parastas
 

iulian mafia

member
Scor reacție
1
Doar mie mi se pare dubios ca de fiecare data când ursu sau watcher ii banat apar instant alte conturi fantoma sa scrie aceleași aberații ?
De când nu mai este in vacanța ursu ați mai auzit ceva de @usor elegant ?
Sau pana sa fie in vacanța conducătorul trădător watcher ați auzit ceva de @eNzzz ?
 

eNzzz

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Doar mie mi se pare dubios ca de fiecare data când ursu sau watcher ii banat apar instant alte conturi fantoma sa scrie aceleași aberații ?
De când nu mai este in vacanța ursu ați mai auzit ceva de @usor elegant ?
Sau pana sa fie in vacanța conducătorul trădător watcher ați auzit ceva de @eNzzz ?
Tradator? Iulica mafiotule eu tradez da n am la cine.. La voi? Eu tradez sa castig nu sa ajung in tabara care pierde.

Doar mie mi se pare dubios ca atunci cand vine cineva cu lucruri concrete schimbati subiectu? Nu de alta dar ultima oara cand te am vazut pe extern iulica, aveai aceleasi replici, iar dupa ce ai pierdut nu mai dadeam de tine
 

Hulk

member
Scor reacție
0
Tradator? Iulica mafiotule eu tradez da n am la cine.. La voi? Eu tradez sa castig nu sa ajung in tabara care pierde.

Doar mie mi se pare dubios ca atunci cand vine cineva cu lucruri concrete schimbati subiectu? Nu de alta dar ultima oara cand te am vazut pe extern iulica, aveai aceleasi replici, iar dupa ce ai pierdut nu mai dadeam de tine
Fac pariu ca ești ursulache, scrii de pe 2 conturi sa fii mai convingător! :)))
Altfel cine ar putea scrie asemenea aberații?!?!! ;)
 

iulian mafia

member
Scor reacție
1
Tradator? Iulica mafiotule eu tradez da n am la cine.. La voi? Eu tradez sa castig nu sa ajung in tabara care pierde.

Doar mie mi se pare dubios ca atunci cand vine cineva cu lucruri concrete schimbati subiectu? Nu de alta dar ultima oara cand te am vazut pe extern iulica, aveai aceleasi replici, iar dupa ce ai pierdut nu mai dadeam de tine

Îmi poți spune care sunt lucrurile concrete ?
Îmi poți spune ca nu ești watcher?
 
Sus