Discutii libere L80 !

Scor reacție
0
RS a evitat pe Dk sau invers pe aceasta lume ? :) N-E și S-V sau jucam jocul acela din copilărie?! ...muta-ti cuibul :)
Pe forumul acesta nu se discută situația de pe hartă. Aici se discută doar despre atacul la persoană, aceiași telenovelă ieftină între toți ratații fără viață socială. La fel este și pe forumul altor lumi de joc.
 

BesTiaL

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
De ce nu s-ar discuta ? Ne temem de adevăr sau ne rusinam ? :)
Ma gândeam ca poate apare R. S 20, sa se actualizeze ca telefonul meu sa prind mai mult curaj ca în R.S11, ma tem sa întru chiar daca am invitație. :)

 

MariusBr7

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Nu prea esti informat..intre rs si dk e poveste de dragoste...bn o poveste de bdsm mai mult..

Ori esti frate cu pompy? Tu si cu el 2 nefericiti ce judeca si isi dau cu parerea de alte triburi, triburi ce au cel putin 2 lumi castigate, iar voi nu sunteti in stare nici macar sa aveti grija de tribul vostru propriu
 

BesTiaL

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Între dragoste și război este o linie subtire. Acum nah, fiecare știe ce simte mai bine, ca de înțeles sau de știut totul este mai greu. Nu cunosc poveștile altora chiar daca alții au impresia că mi-o cunosc pe a mea sau ca ma cunosc.
În alta ordine de ideei mi-ar plăcea sa apreciez un trib, un conducător sau măcar un jucător ca om, în rest plictiseala mare în intrigile de pe extern mai hiena :)

 
Ultima editare:
Scor reacție
0
Ori esti frate cu pompy? Tu si cu el 2 nefericiti ce judeca si isi dau cu parerea de alte triburi, triburi ce au cel putin 2 lumi castigate, iar voi nu sunteti in stare nici macar sa aveti grija de tribul vostru propriu

Imi dau cu parerea despre lume , mod de castig si despre caracterul tau infect , nu despre triburi per total .... Dar nivelul nu depaseste nivelul marii , asa ca n avem asteptari ... latra linistit acolo :D
 

Redi cel Mare

member
Scor reacție
0
De ce nu s-ar discuta ? Ne temem de adevăr sau ne rusinam ? :)
Ma gândeam ca poate apare R. S 20, sa se actualizeze ca telefonul meu sa prind mai mult curaj ca în R.S11, ma tem sa întru chiar daca am invitație. :)

Leule unde sunt mesajele interesante de la inceput de lume?

Apropo ce film e asta?
 

Centorag

member
Scor reacție
0
Fetele din green, ati venit sa va etalati neuronii lipsa si aici?
Bine ca ti-ai tras forum pe nume propriu...

Ar trebui sa fie o harta interesanta, sunt curios ce trib va recru... cucerii primul propriul k. La cum arata harta, pare ca lumea se va termina cu 2 triburi castigatoare :)
 

BesTiaL

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Leule unde sunt mesajele interesante de la inceput de lume?

Apropo ce film e asta?

Nu știu cine ești și despre ce mesaje vorbești!...
Nu am nici-un interlocutor empatic sau ceva interesant.
Filmul e Ghost Rider ...Bântui și eu pe aici.
 
Ultima editare:

BesTiaL

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Eu recunosc ca sunt invidios..mi ar fi placut sa gasesc niste fraieri cum ati gasit voi..felicitarile mele sincere
Eh lasa vraijtorule ca ați avut o realizare, ați atacat în haita ca hienele 4 organizate pe un leu cu un trib puternic cum este și acum al meu și ați reușit sa trimiteți leul la margine sa nu mai rada lumea și Ion legenda de voi ca nu sunteți în stare nici măcar un jucător sa-l scoateți. Coincidenta sau nu, tot atunci a fugit și printesa din castel. 25.06.20
 
Ultima editare:
Sus