Discutii libere L78

MariusBr7

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Atunci nu mai vorbii despre ce s-a întâmplat dupa ce ati picat mai rau ca niste amatori dupa 3 organizate,esti de domeniul trecutului pe 78 si doar lumea ce joaca in prezent stie exact ce s-a întâmplat cu legend, iar cu harta nu am spus ca a fost egala ci era destul de egala dupa ce shield a intors cu legend, aveati destul deff, nu aveati vreun trib in spate ca sa va tina blocat deff aveati marginea, jucatori buni, botez avansase in zona s si aveati zona destul de buna acolo, nu era imposibil de jucat precum pretinzi tu, dar cand faceti organizat si luati 0 sate iar pe organizatul nostru ati picat mai rau ca po(m)pYcele e si normal sa renuntati asa repede:))
 
Scor reacție
0
Dar n am spus ca era imposibil de jucat :) am spus doar ce anume a dus la failul N.W.O pe care mi l am asumat. Cat despre vorbit , am zis sa nu te las singur sa cazi in penibil :)) Cand singura ta mandrie pe .RO este faptul ca ai dat un backstab , e greu :)))
 

BragoWar

member
Scor reacție
0
cineva nu intelege sau se crede prea zeu...
nimeni nu-ti contesta victoria pe 78,e a voastra clar,dar nu ai pus mana pe ea neajutat,stii bine,nu te mai incorda acum din moment ce cereai ajutor la Legend,de plans.. nimeni nu plange ca atacati,si noi atacam,si tu chiar simti:)),din moment ce noi nu am acceptat conditiile si v-am dat razboi,pe cine vezi sa planga?da,ca moral cel putin tu esti sub orice critica si ai vazut o oportunitate de backstab,este alta chestiune,cu niste conditii care ai stiut ca nu se accepta,ce p l m tot o dai in pe ingerasu",backstab care era la voi in discutii de mult timp,nu are sens sa te mai eschivezi,doar am vazut toti discutiile,despre asta e vorba,marlania,de care nu poti sa te debarasezi,ati facut un organizat care...sa fim seriosi,doar cu numele a fost organizat,ar fi trebuit sa fim zburati la ora asta la forta voastra de atac,ca ati luat 100-200 sau cate sate....neinteresant,si o sa fim inca mult timp pe harta.o sa aveti de lucru,poate va prinde si anul viitor:)))
 

MariusBr7

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
cineva nu intelege sau se crede prea zeu...
nimeni nu-ti contesta victoria pe 78,e a voastra clar,dar nu ai pus mana pe ea neajutat,stii bine,nu te mai incorda acum din moment ce cereai ajutor la Legend,de plans.. nimeni nu plange ca atacati,si noi atacam,si tu chiar simti:)),din moment ce noi nu am acceptat conditiile si v-am dat razboi,pe cine vezi sa planga?da,ca moral cel putin tu esti sub orice critica si ai vazut o oportunitate de backstab,este alta chestiune,cu niste conditii care ai stiut ca nu se accepta,ce p l m tot o dai in pe ingerasu",backstab care era la voi in discutii de mult timp,nu are sens sa te mai eschivezi,doar am vazut toti discutiile,despre asta e vorba,marlania,de care nu poti sa te debarasezi,ati facut un organizat care...sa fim seriosi,doar cu numele a fost organizat,ar fi trebuit sa fim zburati la ora asta la forta voastra de atac,ca ati luat 100-200 sau cate sate....neinteresant,si o sa fim inca mult timp pe harta.o sa aveti de lucru,poate va prinde si anul viitor:)))

Daca călătoreau nobilii mai mult erati zburati:)) si pune si satele care se iau zi de zi inafara organizatului, iar daca pregateam de mult asa numitul backstab pe care il pronuntati dar nici macar nu știți ce înseamnă nu mai aveam satele goale în granița, spor si tie pe 80,poate gasiti niste aliati mai buni ca noi :)
 

BragoWar

member
Scor reacție
0
merci,pe 80 nu joc,inca o partida de distractie la iarna viitoare
eu cred ca aliati mai buni nu o sa se gaseasca,asta-i stilu'
succesuri"
 

MariusBr7

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
merci,pe 80 nu joc,inca o partida de distractie la iarna viitoare
eu cred ca aliati mai buni nu o sa se gaseasca,asta-i stilu'
succesuri"

Ma bucur ca ești constient si tu, nu cum zice pompy ca ei va dadeau 30 de locuri nume si top 3,macar sa fim realiști si sa ne asumăm... E mai mâncătorie pe jocul ăsta decat între romanii din afara...
 

MariusBr7

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Te pup sarpemiu,ce sa fac...bine sanatos,astept sa ma demolati mai tare,imi faceti un favor ca dupa nu o sa mai am moral 100 pe tine :D
 

=gerula=

member
Scor reacție
0
BragoWar, tot ce avem de facut este sa asteptam sa-ti vina ciclul... adica sa vina acel moment in care tu crezi ca ai altceva mai important de facut. Pai da, in orice moment ai ceva mai bun de facut pentru ca TRIBURILE nu-s de tine...

de altfel, cu regret te informez ca orice crezi tu ca faci important pe lumea asta, are valoare de la 0 in jos...

hai fuguta la culcare si uitare... lumea 78 nu mai are nevoie de tine si in general, DE VOI... legende inchipuite...
 

BragoWar

member
Scor reacție
0
aveti de asteptat,,buna strategie..."cat distractia e-n' floare,nici in ... nu ma doare"
nu sari peste rand,ai rabdare ca ajunge tata si la tine:cool:
 

BragoWar

member
Scor reacție
0
asa cate unu mai slab de inger,nimic anormal intr-o situatie de genul,probabil sa uitat prea mult la harta lumii:))
 

warhopegod

member
Scor reacție
0
Ma bag si eu cu o parere.

Pe lumea asta lucrurile sunt clare ce sa mai.

Felicitari Squad, atat membrilor cat si conducerii !

Orice altceva sunt barfe, puncte de vedere personale, clar nevalidate de timp si situatia actuala de pe harta.

Consider ca oricine ar avea orice apasare sau nemultumire, ar trebui sa si-o exprime prin lanci si topoare pe o alta lume de joc.

In rest, ce sa mai la deal la vale. Au atacat bine fix cand trebuia, iar la nivel de jucatori chiar sunt cativa(destul de multi) care se pricep si se implica in vremuri de razboi.

Pentru toti ceilalti "nesatisfacuti" nu a fost sa fie lumea voastra/noastra asta. Am fost invinsi si hai sa incheiem lumea barbateste cu demnitate, felicitand adversarul si (pentru cei in care focul nemultumirii paejoleste puternic) urmarind inscrierea lor pe o viitoare lume de joc.


P.S. Termin prin a face o analogie al unui trend trist observat pe extern.
In jungla, un grup de lei pun stapanire pe teritoriul unui alt grup tot de lei.(castigatorii in clar al oricarei lumi) pun stapanire pe un domeniu( harta de lume). Leii invinsi se retrag si se resemneaza cu situatia in sine, (invinsi dar au respectul pentru adversar), In schimb prin pomi si prin toti boschetii se ascund maimutele alea mici si insimnifiante care fac zgomot ca nu le convine situatia si eventual din cand in cand mai arunca cate o piatra.

Pana mea, care cum se situeaza in aceasta analogie, cred ca fiecare ar trebui sa ne luam un moment de gandire si sa facem o introspectie.

Inca o data, felicitari castigatorilor!
 

MariusBr7

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
1611157678113.png


@Devil Tasmanian Te pup sarpemiu :*
 

MariusBr7

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Ma bag si eu cu o parere.

Pe lumea asta lucrurile sunt clare ce sa mai.

Felicitari Squad, atat membrilor cat si conducerii !

Orice altceva sunt barfe, puncte de vedere personale, clar nevalidate de timp si situatia actuala de pe harta.

Consider ca oricine ar avea orice apasare sau nemultumire, ar trebui sa si-o exprime prin lanci si topoare pe o alta lume de joc.

In rest, ce sa mai la deal la vale. Au atacat bine fix cand trebuia, iar la nivel de jucatori chiar sunt cativa(destul de multi) care se pricep si se implica in vremuri de razboi.

Pentru toti ceilalti "nesatisfacuti" nu a fost sa fie lumea voastra/noastra asta. Am fost invinsi si hai sa incheiem lumea barbateste cu demnitate, felicitand adversarul si (pentru cei in care focul nemultumirii paejoleste puternic) urmarind inscrierea lor pe o viitoare lume de joc.


P.S. Termin prin a face o analogie al unui trend trist observat pe extern.
In jungla, un grup de lei pun stapanire pe teritoriul unui alt grup tot de lei.(castigatorii in clar al oricarei lumi) pun stapanire pe un domeniu( harta de lume). Leii invinsi se retrag si se resemneaza cu situatia in sine, (invinsi dar au respectul pentru adversar), In schimb prin pomi si prin toti boschetii se ascund maimutele alea mici si insimnifiante care fac zgomot ca nu le convine situatia si eventual din cand in cand mai arunca cate o piatra.

Pana mea, care cum se situeaza in aceasta analogie, cred ca fiecare ar trebui sa ne luam un moment de gandire si sa facem o introspectie.

Inca o data, felicitari castigatorilor!

Frumos scris,multumim!
 

MariusBr7

Banned
In Vacanta
Scor reacție
0
Te lauzi cu fix nimic prietene . Ti'am zis ca lumea asta e moarta demult. De ce te dai acu în spectacol pe aici? Zi mersi pt tot ce am făcut eu pentru tine. În rest. Ne vedem pe alte lumi. Saripilimeu

Ar fi bine sa zici si tu mersi la cate am facut si eu pentru tine si zic sa nu ne scoatem ochii ca tragi mai multe linii pozitive in dreptul meu.Voi sunteti cu gura mare ca primul organizat nu a fost organizat si etc...ati spus ca o sa ne chinuim cu voi...prea repede renuntati,fix deasta am postat :)) voi v-ati dat legende,nu noi :)) Ne vedem unde vrei tu,daca nu e universitate pe lumea 81 te asteptam sarpemiu
 
Sus