Discutii Libere L81

Shurubel

member
Scor reacție
0
Nu fiti hateri, lumea e la inceput, pot exista surprize mai mari pe viitor, poate el e candidatul principal acum la titlul respectiv dar peste 2-3 luni poate apare altul cu sanse mai bune:))
 

Lady Kristine

member
Scor reacție
0
In the future,

IMG-20210408-WA0015.jpg
 

rmazizou

member
Scor reacție
0
aparent, ai dreptate, zau
vezi mai jos statistica de saptamana trecuta postata in gazeta, cred ca mai bine taceai :)
mai ales dat fiind faptul ca numerele au crescut substantial de partea voastra insa nu e graba, vor confirma altii ceea ce spun eu acum.

@Farmez Degeaba , te asteptam cu urmatoarea editie ;)


Vezi atașament 3987

De ce mai bine taceam? Am zis la modul general, daca te-ai simtit atacat ai tu o problema.
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
Nu fiti hateri, lumea e la inceput, pot exista surprize mai mari pe viitor, poate el e candidatul principal acum la titlul respectiv dar peste 2-3 luni poate apare altul cu sanse mai bune:))
Eu sunt convins ca manicii vor detine si pe lumea asta jucatorul cu titlul de tradatorul anului :))
 

Deleted User - 743804330

Daca NG o sa dea organizat pe echipa lu Uncheasu, o sa renunte toti dupa primul organizat :), nu dupa 3, nu dupa 2, dupa primul :). Deci, n-as zice.
Probabil daca NG da organizat pe Mnk.s tot dupa primul organizat o sa renunte nu?
 
Sus