Gazeta tribala

ChineZeu

member
Scor reacție
37
Sezi, stai domol! Ca eu am facut si o sa fac ce-mi doresc!
Chinezarii... Crezi ca degeaba zic toti aia cu care vorbesti ca sunt tata scripturilor?
Cat despre print.... Nu cred ca este de pe lumea asta, ca stiu cum faceti voi... fix ca femeile, salvati printuri ca las' ca ma cert eu cu el o data si o data.
nu cautai tu urs sa te bati in labe ? haide cu tot arsenalul sa vad ce poti.... frumoasa mica
Caut inca, si poate ne vedem cand mai dau prin Romania. Totusi arsenal e mult spus, sa nu ai asteptari atat de mari ca am cel mult 18cm in cele mai bune conditii, dar oricum nu dau inapoi... jucam un biscuite si vedem cine-i frumoasa dupa :p
Te pup, Ciao! Sa ai o zi faina!
 
Scor reacție
0
Cand aud ca veniti in Romania si da ti intalniri ca faceti ca dregeti...chinez te stiam baiat cu bun simt. Una e sa se faca pe aici caterinca/atacuri/intepaturi..Si alta e sa inviti lumea sa va aratati muschii de la un joc online :(

Ps: Multi a ti batut doar apropouri in cariera de "pugilisti profesionisti". Cand primesti o palma sa stii ca doare.
 

ChineZeu

member
Scor reacție
37
Pai ma stii bine atunci, departe de mine orice gand violent... chiar imi pare rau daca asta ai/ati inteles
 

Marky.

member
Scor reacție
0
3. Intrebarea speciala :
3.1 Intrebarea ce urmeaza a stat pret de cateva saptamani bune pe buzele tuturor. Ce s-a intamplat intre tine si Pietraru? Care a fost cauza, contextul si urmarile acestui conflict. Crezi ca asta i-a motivat sa joace serios aici, si intr-o alianta impotriva voastra?
R: Am si uitat de existenta lui.
Nu o sa intru in detalii, sper doar sa nu se stearga pana ajungem la el.
"Winners focus on winning, losers focus on winners."

N-am avut noi norocul asta băieți.. aia e, atât s-a putut.
 
Sus