Discutii libere L85 !

Framm77

member
Scor reacție
0
Mi se pare ireal ca va bate un joc pe browser..

STII CA POTI SA LANSEZI CU ENTER, NU?? NU DAU CLICK IN VIDEO, DAU ENTER! INCEARCA ASA.
Doamne fereste...vreti si live pe facebook? daca nu sunteti in stare, nu mai jucati frate..incercati ceva mai usor, sunt aplicatii pe telefoane unde imbracati papusi, introduceti forme geometrice in spatiile aferente, puzzle-uri de 4 piese..incercati asa ceva



Lasă ca vorbim cu Mircea Radu face sezon nou pentru el,ca asta oricum nu înțelege,nu știu de ce te chinui sa ii explici
 
Scor reacție
0
Toata lumea acuza pe toata lumea de scripturi...

Ipocrizie mai mare decat pe forumul asta nu am vazut nicaieri pe internetul asta :)))))

Hotii striga hotii de la un capat in celalalt....Nu mai bine isi vede fiecare de joc si vedem ce se intampla pe harta? :))
 

Deleted User - 743794397

Pana rezolvam poate imi spune si mie cineva cine a cumparat contul Happylica. Sa fie oare Botez?!?
 

Ion Legenda

member
Scor reacție
0
Am o intrebare, nu neaparat legata de situatiile recent discutate pe topicul acesta: nu exista nici o modalitate de a-i contacta direct pe cei de la INNO, in cazul in care unui jucator i se pare ca adminii din Romania nu isi fac treaba in mod corect? Gen pentru o supra-verificare a unor situatii ? Nu exista nimeni care sa ii verifice pe adminii din fiecare tara referitor la felul in care isi indeplinesc atributiile?
 

Chaos

member
Scor reacție
0
Am o intrebare, nu neaparat legata de situatiile recent discutate pe topicul acesta: nu exista nici o modalitate de a-i contacta direct pe cei de la INNO, in cazul in care unui jucator i se pare ca adminii din Romania nu isi fac treaba in mod corect? Gen pentru o supra-verificare a unor situatii ? Nu exista nimeni care sa ii verifice pe adminii din fiecare tara referitor la felul in care isi indeplinesc atributiile?


Sigur exista posibilitatea de contact suport clineti inno, stiu sigur ca acum mai multi ani cineva a facut mail catre germani, si parca au fost si consecinte.
 
Scor reacție
1
Am o intrebare, nu neaparat legata de situatiile recent discutate pe topicul acesta: nu exista nici o modalitate de a-i contacta direct pe cei de la INNO, in cazul in care unui jucator i se pare ca adminii din Romania nu isi fac treaba in mod corect? Gen pentru o supra-verificare a unor situatii ? Nu exista nimeni care sa ii verifice pe adminii din fiecare tara referitor la felul in care isi indeplinesc atributiile?


nnoGames GmbH
Friesenstraße 13
20097 Hamburg
Fax: +49 40 7889335-200
Număr de identificare taxe: DE264068907
Amtsgericht Hamburg, HRB 108973
Directori generali: Hendrik Klindworth, Michael Zillmer, Christian Pern

Responsabilul cu protecția datelor: Dr. Christian Rauda, GRAEF Rechtsanwälte Digital Partnerschaftsgesellschaft mbB, E-Mail: dpo@innogames.com

Responsabilul cu protecția de tineret: USK Unterhaltungssoftware Selbstkontrolle, Torstr. 6, 10119 Berlin, E-Mail: jugendschutzbeauftragter-innogames@usk.de

Informații privind Soluționarea Disputelor Online

Comisia Europeană a deschis nouă platformă de soluționare online (ODR), pentru soluționarea alternativă a litigiilor între consumatori și comercianți online. Du-te la:

http://ec.europa.eu/consumers/odr

Ne puteți contacta prin intermediul ODR. În mod normal, vă vom contacta apoi direct, pentru că nu suntem obligați să participăm la o procedură de soluționare a litigiilor în fața unui organism de arbitraj pentru consumatori.

Email general de contact: info@innogames.com - Nu oferim suport pentru joc, pentru contact vă rugăm să folosiți limba engleză sau germană.
Pentru suport în joc și alte nelămuriri legate de joc, vă rugăm să contactați: [Suportul].


Succes Ioane.
 

Redi cel Mare

member
Scor reacție
0
1643381124770.png




cea mai buna ofensiva e defensiva??
 
Sus