Discutii libere !

Hulk

member
Scor reacție
0
Dacă este bărbat arată odovada întreaga și clară altfel îmi schimb părerea despre el, cu toate ca suntem adversari eu am considerat ca este un jucător demn, dar acum nu prea mai cred așa ceva!!
 

n00bSt3R

member
Scor reacție
0
Vad ca va faceti ca ploua, si nu prezentati tot sirul evenimentelor:
-ati contactat pe adibv sa ii cumparati contul-el ne-a spus si impreuna cu el am dejs sa facem misto de voi

-s-a decis cu el sa il vorbim urat pe conferinte(sa vada spionul vostru) ca sa para autentica miscarea cu voi

-s-a dat atacuri la vrajeala pe el pentru a parea ca e internat, sa va ceara def

-in dimineata organizatului vostru trebuia sa intre la voi, dar nu s-a mai intamplat

-ulterior a vrut sa mai faca misto de voi si atunci m-a cautat Hulk ca nu ii plac bisnitarii


Asa corecti sunteti, ca la bisnita initiala propusa de voi,nu ati zis nimic si ati fi mers inainte cu ea.

E bisnita doar cand va convine. In rest e razboi, e permisa orice "recrutare".


Deja degeneram, voi sunteti nevinovati, va acuz eu pe nedrept.....
 

Ciupan3zu

member
Scor reacție
0
E amuzanta discutia, am ras copios cu hefesito cand le-am citit, in conditiile in care una din persoanele care discuta acolo (si nu e Florin) o cunosc si imi e om de baza de aproape de cand joc triburile.





Tu doar susti recrutarile, chiar daca sunt faute prin bisnita(ca doar e razboi), iar cand pica si nu va iese vrajeala cauti lumea sa nu se mai faca bisnita, ca tie nu iti plac bisnitarii, indiferent de ce parte sunt. (acum vei spune oar ca sunt frustrat, ca scot textele din context)


Iar cu sustinut bisnita, avem afirmatiile tale: "
Orice am sau ai spune, noi încercam sa câștigam , exact cum faceți și voi , asta nu înseamnă ca nu este corect dacă cineva încearcă sa recruteze sau sa anunțe Internele despre ce vor păți !!!" (btw, care interne? Ca nici noi nu le stim)





Deja deviem, ideea era sa incetati cu milogeala cu cumparat conturile, dar vad ca intelegeti ce vreti!!

Seara placuta!
Grija mare sa nu o dai din ras in plans:)))))
 

n00bSt3R

member
Scor reacție
0
vezi ca daca printul ala e pe bune ceea ce ma indoiesc (la fel cum voi va indoiti la ale noastre) permisiunea lui dicsie e 0 daca nu e numarul lui
puteai verifica in privat intai
Da, e pe bune printul, nu stiu cine e persoana de pe possesion care a ceru nr lu radu si a scris de pe numarul ala de wapp. Verificati voi asta, nu e poblema mea.
 

Hulk

member
Scor reacție
0
Vad ca va faceti ca ploua, si nu prezentati tot sirul evenimentelor:
-ati contactat pe adibv sa ii cumparati contul-el ne-a spus si impreuna cu el am dejs sa facem misto de voi

-s-a decis cu el sa il vorbim urat pe conferinte(sa vada spionul vostru) ca sa para autentica miscarea cu voi

-s-a dat atacuri la vrajeala pe el pentru a parea ca e internat, sa va ceara def

-in dimineata organizatului vostru trebuia sa intre la voi, dar nu s-a mai intamplat

-ulterior a vrut sa mai faca misto de voi si atunci m-a cautat Hulk ca nu ii plac bisnitarii


Asa corecti sunteti, ca la bisnita initiala propusa de voi,nu ati zis nimic si ati fi mers inainte cu ea.

E bisnita doar cand va convine. In rest e razboi, e permisa orice "recrutare".


Deja degeneram, voi sunteti nevinovati, va acuz eu pe nedrept.....
Mai tinere
Dovada te rog frumos!!
Nu eu te-am pus sa inventezi chestii despre mine!!
Te mai intreb inca o data:
Ai dovada la ceea ce susții despre mine sau nu o ai?
Cum sa scriu mai clar ca sa ma înțelegi?
Restul sunt povesti si cu cat scrii mai multe romane cu atât arați la toată lumea cum ai devenit!!
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Diferentea de sate este undeva la 3 k, calculata asa la ochi, poate gresesc si e mai putin sau mai mult, nu stiu exact.

Ce pot sa va spun este faptul ca pentru mine unul e o placere mai mare sa joc unde exista minoritate, pentru ca nu am nicio placere sa mai joc odata ce lumea e gata, abia am tras de mine pe 79 sa tin pasul pt un amarat de trofeu...se vede pe 81 si 73 ce chef de joaca am avut dupa ce a fost gata...

In alta ordine de idei, tot voi care sunteti intr-o mare superioritate iesiti si va etalati pe aici cu totul felul de reusite si altele. Nu e mare lucru sa castigi o lume cu asa diferenta de sate, si jucatorii vechi cu siguranta c-ar alege ceva mai "provocator".

Aveti curaj sa ne cedati 1000 sate, si sa ne batem atunci?

Nu o sa faceti asta in veci, si stiti de ce.
 

n00bSt3R

member
Scor reacție
0
Mai tinere
Dovada te rog frumos!!
Nu eu te-am pus sa inventezi chestii despre mine!!
Te mai intreb inca o data:
Ai dovada la ceea ce susții despre mine sau nu o ai?
Cum sa scriu mai clar ca sa ma înțelegi?
Restul sunt povesti si cu cat scrii mai multe romane cu atât arați la toată lumea cum ai devenit!!
Vad ca tot te faci ca nu intelegi. Mesajul era general cu ce mesaje dati voi, greenul. Vrei sa iti zic mot a mo ce zice fiecare din voi? Sau ce vrei mai exact? Ti-am mai explicat mai sus, nu intelegi, mai citeste inca odata, poate intelegi.


Va dam 2000 sate, e ok? Eventual le si alegeti! Mai citeste si tu odata, harta a fost 2vs2, s-a ajuns unde s-a ajuns datorita jocului vostru bun.
 

Heravvv

member
Scor reacție
0
Aveti curaj sa ne cedati 1000 sate, si sa ne batem atunci?

Nu o sa faceti asta in veci, si stiti de ce.
CCe faci boss,cerșești sate si pe forum?Pana acum dădeai mesaje pe joc,acum ieși public si ceri miloaga?
Nu te mai crede mare player ca pe ultima lume pe care te-am prins,te-am facut praf.
 

Hulk

member
Scor reacție
0
Vad ca tot te faci ca nu intelegi. Mesajul era general cu ce mesaje dati voi, greenul. Vrei sa iti zic mot a mo ce zice fiecare din voi? Sau ce vrei mai exact? Ti-am mai explicat mai sus, nu intelegi, mai citeste inca odata, poate intelegi.


Va dam 2000 sate, e ok? Eventual le si alegeti! Mai citeste si tu odata, harta a fost 2vs2, s-a ajuns unde s-a ajuns datorita jocului vostru bun.
Pffff
Spune scurt te rog :
Uite asta e dovada:
Sau
Am început sa mint și eu și nu am dovada despre ce te-am acuzat.
Lasă politica sa o facă conducătorii!!
Eu te-am rugat sa dovedești acuzațiile pe care mi le aduci mie!!!
 

n00bSt3R

member
Scor reacție
0
Pffff
Spune scurt te rog :
Uite asta e dovada:
Sau
Am început sa mint și eu și nu am dovada despre ce te-am acuzat.
Lasă politica sa o facă conducătorii!!
Eu te-am rugat sa dovedești acuzațiile pe care mi le aduci mie!!!
Nu batrane, nu am nicio dovada. Tu esti detinatorul adevarului absolut si gol golut,seful justitiei tribale, eu doar ma plictiseam si am zis sa ies la vrajeala pe joc.

Btw: ai citit cand imi ziceai ca ca nu suport bisnita dar susti "recrutarile" prin orice mijloc ca doar e razboi? Bisnita, in sinea ei, pe jocul asta, e o recrutare....practic recrutezi un cont prin cumpararea lui. Corect, batrane?


PS: ai dreptate, orice ai zis, TU ai dreptate.


Ps2: asteptam urmatoarele mesaje trucate le whatsapp. Alea de mai sus ne-au amuzat, dar ne-am plictisit repede de ele.
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
CCe faci boss,cerșești sate si pe forum?Pana acum dădeai mesaje pe joc,acum ieși public si ceri miloaga?
Nu te mai crede mare player ca pe ultima lume pe care te-am prins,te-am facut praf.
Iar un no name fantoma, bubuie prostia in voi.

Ultima lume si prima unde am luat bataie a fost 61. Deci da, daca asta zici felicitari. Doar niste ratati se lauda cu o bataie pe un joc
 

Hulk

member
Scor reacție
0
Nu batrane, nu am nicio dovada. Tu esti detinatorul adevarului absolut si gol golut,seful justitiei tribale, eu doar ma plictiseam si am zis sa ies la vrajeala pe joc.

Btw: ai citit cand imi ziceai ca ca nu suport bisnita dar susti "recrutarile" prin orice mijloc ca doar e razboi? Bisnita, in sinea ei, pe jocul asta, e o recrutare....practic recrutezi un cont prin cumpararea lui. Corect, batrane?


PS: ai dreptate, orice ai zis, TU ai dreptate.


Ps2: asteptam urmatoarele mesaje trucate le whatsapp. Alea de mai sus ne-au amuzat, dar ne-am plictisit repede de ele.
Apoi se poate citi tot ce ai spus pana acum!
Mai bine pentru tine era sa lași lucrurile cum erau !
Măcar acum este publica treaba și știe toată lumea ca se molipsește treaba , pe lângă minciuni sper ca nu ajungi sa faci ca și sefu tău cu banii apoi chiar ești ca el!!
Stai linistit ca este omenește sa și pierzi, nu te panica !!
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Vad ca tot te faci ca nu intelegi. Mesajul era general cu ce mesaje dati voi, greenul. Vrei sa iti zic mot a mo ce zice fiecare din voi? Sau ce vrei mai exact? Ti-am mai explicat mai sus, nu intelegi, mai citeste inca odata, poate intelegi.


Va dam 2000 sate, e ok? Eventual le si alegeti! Mai citeste si tu odata, harta a fost 2vs2, s-a ajuns unde s-a ajuns datorita jocului vostru bun.
Nope. S-a ajuns asa datorita recrutarilor din cate am vazut, nu din cauza ca sunteti voi aia buni care rup harta.
 

n00bSt3R

member
Scor reacție
0
Nope. S-a ajuns asa datorita recrutarilor din cate am vazut, nu din cauza ca sunteti voi aia buni care rup harta.
Pe evolution de ce l-ati concediat?
Ce recrutari? Nu zicea Hulk ca sunt permise? acum nu mai e ok? Sau e ok doar cand le faceti voi?
Toate lucrurile sunt corecte cand le faceti voi si gresite cand le fac altii.
 

MileyC

member
Scor reacție
0
Salutare! Mi s-a parut oare sau am fost citat pe undeva? :))
M-am abtinut sa ma bag in seama printre atatia zmei.
Noobster sa stii ca eu am un respect deosebit pentru tine de pe lumile unde am fost colegi si am colaborat foarte bine, nu stiu ce ai facut de te-a batut soarta sa nimeresti sa joci in dah pe lumea asta.

Asa, daca tot m-ati pomenit eu unu nu am tentative de manipulat sau cumparat conturi cum vad ca se spune. La mine vin singuri oamenii cand le spun cine sunt, eu nu trebuie sa conving oamenii, au unii datorii morale la mine cat sa mai joc 5 lumi sa le castig. Deja am intors 2 oameni(nu trebuie sa schimbe tribul sta mai bine deful de la voi pe satele lor jucand pentru mine) am alte 3 pna-uri personale.
In alta ordine de idei, pe mine nu trebuie sa ma acuzati ca joc urat eu va anunt de pe acum ca eu din acest moment o sa joc foarte murdar si pervers cu putinta.

Eu zic sa strangeti randurile, sa va pregatiti psihic, sa va faceti retete la farmacie ca din ce vad povestea de "dragoste" dah fame e inceputa inainte sa apar pe harta si o sa contribui si eu flagrant, sa va pregatiti in nord ca se rupe pana la margine.

Si ultimul punct pe ziua de azi, asta ca m-au deranjat putin circularele lui tomi mana lunga-punga sparta, o sa dau si eu o circulara in dah sa va mai zic cateva adevaruri, poti sa anunti in avans ca vin cu circulara. Seara buna tuturor.
 

Hulk

member
Scor reacție
0
Pe evolution de ce l-ati concediat?
Ce recrutari? Nu zicea Hulk ca sunt permise? acum nu mai e ok? Sau e ok doar cand le faceti voi?
Toate lucrurile sunt corecte cand le faceti voi si gresite cand le fac altii.
Mai omuleț vrei sa îți fac un desen ca sa înțelegi mai ușor?
Nu ma mai bagă in discuțiile tale fără rost, vezi-ți de treaba ta și numără lanciile sau ce te pune seulica sa faci!!!
Recrutările fac parte din joc dar diferența sau corectitudinea apare dacă ai câștigat harta prin razboi sau prin recrutări!!
Ambele variante sunt corecte !
Dar dacă faci recrutări , cum spune dicsie măcar nu te mai lauzi ca ești mare războinic, fi corect și spune ca ai fost un bun diplomat!!
Sper ca ai înțeles ceva!!
 

Brook.

member
Scor reacție
0
Uite, fiindca cineva din fame mi-a trimis astea acum cateva zile, ti le trimit si eu daca vrei sa deschidem dosare. O parte din ele.

Nu ma intereseaza pe mine ce faceti voi, dar taci si joaca acolo, poate mai da elite o teapa



Hai, lasa vrajeala si asigura-te ca sunteti voi aia ok.
=))) mesajul asta il salvai, iti fac valuri pe toate lumile jur! sa-ti schimbi contul, iti salvai si tw sa stiu daca iti schimbi numele, vai de mine nu cred ca umbli cu din astea =)))))))))
 

n00bSt3R

member
Scor reacție
0
Salutare! Mi s-a parut oare sau am fost citat pe undeva? :))
M-am abtinut sa ma bag in seama printre atatia zmei.
Noobster sa stii ca eu am un respect deosebit pentru tine de pe lumile unde am fost colegi si am colaborat foarte bine, nu stiu ce ai facut de te-a batut soarta sa nimeresti sa joci in dah pe lumea asta.

Asa, daca tot m-ati pomenit eu unu nu am tentative de manipulat sau cumparat conturi cum vad ca se spune. La mine vin singuri oamenii cand le spun cine sunt, eu nu trebuie sa conving oamenii, au unii datorii morale la mine cat sa mai joc 5 lumi sa le castig. Deja am intors 2 oameni(nu trebuie sa schimbe tribul sta mai bine deful de la voi pe satele lor jucand pentru mine) am alte 3 pna-uri personale.
In alta ordine de idei, pe mine nu trebuie sa ma acuzati ca joc urat eu va anunt de pe acum ca eu din acest moment o sa joc foarte murdar si pervers cu putinta.

Eu zic sa strangeti randurile, sa va pregatiti psihic, sa va faceti retete la farmacie ca din ce vad povestea de "dragoste" dah fame e inceputa inainte sa apar pe harta si o sa contribui si eu flagrant, sa va pregatiti in nord ca se rupe pana la margine.

Si ultimul punct pe ziua de azi, asta ca m-au deranjat putin circularele lui tomi mana lunga-punga sparta, o sa dau si eu o circulara in dah sa va mai zic cateva adevaruri, poti sa anunti in avans ca vin cu circulara. Seara buna tuturor.
Nu tin minte sa fi jucat cu tine. Cel putin nu cu contul mileyC, dar poate faci lumina si ne lamuresti cine esti.

Pana una alta, vezi ca mai sunt niste jucatori pe care nu i-ai cautat sa le ceri satele.
 
Sus