Discutii libere !

MileyC

member
Scor reacție
0
Nu tin minte sa fi jucat cu tine. Cel putin nu cu contul mileyC, dar poate faci lumina si ne lamuresti cine esti.

Pana una alta, vezi ca mai sunt niste jucatori pe care nu i-ai cautat sa le ceri satele.
Nu o sa-ti fac favoarea asta deocamdata. Tocmai ti-am zis ca vin singuri la mine. Eu nu am nimic cu voi personal, greseala voastra e ca sunteti cu un papagal in trib si eu am alergie la pene.

Tu fa bine si blindeaza-mi prietenii, ti-am zis ca am oamenii mei. Nu vrei sa se supere si sa nu mai lanseze la organizate. Macar de atac sa te bucuri cat ii tin la.tine in trib. Si va mai zic odata sa pregatiti mesajele alea urate in care ma acuzati de orice ca eu sigur o sa le fac. Vrei joc murdar? iti dau sa-ti ajunga. Nu trebuia sa-mi pomenesti numele fara acordul meu.
 
Scor reacție
1
Incearca sa pariezi si ai sansa sa castigi 50 de coco
 

Atașamente

  • Screenshot_20220810-224744_Skype.jpg
    Screenshot_20220810-224744_Skype.jpg
    92,4 KB · Vizualizări: 81

Vndhl

member
Scor reacție
2
Las si eu asta aici ... cine intelege bine ,cine nu , nu ( de unde nu-i, nici Dumnezeu nu cere ) :
Nu v-ati plictisit de vrajeala? De milogeala? Si va intrebati ce au toti cu voi, pe toate lumile, de va injura si fac misto de voi? Uite de ce: sunteti cel mai "murdar" trib de pe.ro.


Iar raspunsul tau , citind printre randuri , a fost :
Aveti curaj sa ne cedati 1000 sate, si sa ne batem atunci?
image_2022-08-10_234924416.png
 

iulian mafia

member
Scor reacție
1
Salut dl. Vndhl am auzit ca pe forumul lumii 85 sunteti vedeta . S-a tinut un concurs de meme-uri iar majoritatea se refera la "2 taburi" , stiti la ce se refera?
 

Brook.

member
Scor reacție
0
bai tu gandesti inainte sa scri :))) incercarati sa ne puneti pe noi vs fame si acum ii bagi pe fame vs noi :)) bai esti ok ?
 

Brook.

member
Scor reacție
0
sunt umit de ce sunteti in stare =))) toate lumile voastre castigate au fost asa? reactiile noastre la gogosile voastre =)))
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
bai tu gandesti inainte sa scri :))) incercarati sa ne puneti pe noi vs fame si acum ii bagi pe fame vs noi :)) bai esti ok ?
Ce nu intelegi tu e ca mie mi se falfaie si de castig si de nu, am o perioada in care-s mai liber si-mi permit sa joc nitel, si pot sa zic asta si de jucatori ca vandalu, noobster, cu care chiar daca te mai tachinezi merita, te mai si distrezi, mai razi, e altceva, plus ca ei au aratat ceva pe jocul asta si stiu sa si joace.

Tu pe de alta parte...esti un elite in devenire. Si noob si pro..babil mai redus.

Vezi ca fratele tau vandalu l-a batut pe elite de l-a uscat cu tribul unde a jucat, mai bine te uiti la el ca si mentor
 

Brook.

member
Scor reacție
0
bai nu mai vb ma tu atata timp cat sti ca e un fals si defilezi cu ele =))) nici nu joci aici si vi sa iti cauti prieteni =)) auzi si tu unu din fame a falsificat sa vina dicsie sa arate aici ce falsuri pune ala din fame sa ajunga mesajul la noi sa ne arate cineva nu stiu cine cat de penali suntem tot noi ca individul a venit la voi ca voi sa puteti sa ne aratati noua ... =))) asta e vrajala cui? tot lu ala din fame sau a ta ca POSTA?
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Delirul green continua.
Jenant...patetic..."Obregia"...
Ce joc murdar ma sa arati Pinky Roz la chilotei? Ati avut pe valul 2 al nostru de atac o realizare sa zicem cat de cat ok si acum ati prins glas ? Sa vedem daca mai incapeti toti pe buton "logout" in cateva saptamani. Va lasam...avem decenta. Dar green, "marea echipa green" a preluat modelul altor echipe de duzina aparand pe aici cu printuri editate sa aratati lumii care nu joaca aceasta lume ce vi se intampla voua, nedreptatiti pana in maduva, umiliti in ultimul hal la acest nivel de joc de o echipa mixta, cu jucatori care ajung (unii dintre ei) la performante notabile contra voastra pentru prima data pe serverul romanesc.
Nu ne-am batut joc de niciun jucator si nici nu o sa o facem. Nu am promis nimanui nimic si nu ne-am tinut cuvantul. Toti jucatorii din k44 si nu numai pot iesi aici sa va demonteze tot delirul. Nu au usere de extern iar adminii sunt in vacante. Nici nu va dau atentie ca si-au facut parerea despre ce inseamna sa fi verde :)))
Si apropo...echipa asta a avut victorii doar prin backstabb, prin mega interventii si tertipuri tribale. Nici o realizare notabila in atatia ani de joc. Toate lumile unde scrie ca green ar fi castigat, sunt doar victorii ale aliatilor, nicidecum ale voastre.
Hai sa mai scriem...v-ati adus jucatori din toate triburile si v-ati dublat si triplat conturile. Noi suntem aceeasi, in aceeasi formula. Si ce credeti? La fel e situatia pentru voi. Duceti-va pe statisticile de razboi si o sa vedeti acolo raspunsurile singurei. Jucatori emblematici pentru green au fost dati afara fara nici macar un resentiment. Evolution nu dadea bine la statistici...out. ditamai jucatorul :))) batjocorit si dat afara doar pentru asta.
Erati in avantaj enorm pe harta...postati pe aici nonstop. Apoi v-ati facut de ras, in special domnisoara maram, crezand ca stilul si abordarea ei vis a vis de anumiti jucatori da roade. Gresit...v-ati batut joc de ei si acum va domina si o sa castige contra voastra.
Zeus...kamp...mai baieti, asa jos ati ajuns? Sa urmariti twstats si cum vedeti o interna dati mesaje de intentii bune? Mai un ticket ceva? Mai o mangleala a la green sa prinda in prima faza si pe urma iar tufleala :)))
Bai fratilor, sunteti sub orice critica si sincer ma minunez cati oameni buni si de calitate au venit sa se manjeasca alaturi de voi pe lumea asta. Nu mai dati circulare de moral...nu e nevoie. O sa va demontam tot moralul in cateva saptamani cand o sa spuneti : Ce a fost asta?
Radule...iesi public si scoate delirul de aici. Care mai aveti onoare un pic, iesiti si demontati delirul green ca va patati toti.
Chiar nu pot sa inteleg cum puteti sa stati pasivi la toate astea? Cum sa acceptati tot ce face conducerea green si voi sa spuneti ca nu aveti treaba, ca nu va intereseaza, ca voi jucati harta. Nu fratilor...luati atitudine daca aveti onoare. Lasati pe possesion, pe dicksie, pe kintus, pe kamp si zeus, pe maram si sorinel. Plecati de acolo, cedati-le satele, dati-le conturile pe siter sa se spele pe cap cu ele ca nu asa va stie lumea pe voi.
Daca aveati vreo sansa sa castigati pe harta, mai ziceam. Dar cu tot ce face green, cu tot ce se pasuieste, cu toate interventiile se manjesc zi de zi. Asta nu se poate numi echipa, joc onorabil, joc tacticizat. Asta e un tupeu fantastic din partea unora care nu mai au discernamant.
"Obregia" direct !
@OkWhatEver
@sniper36
@Rise of the Diusi

Puteti sa ma blamati pe mine pentru orice am facut ce nu a tinut de joc. Dar eu am fost loial echipei mele intotdeauna, nu am facut niciodata ce fac cei din conducerea green si nici nu am sa fac. Nu puteti spune ca "lumea joaca cu teparul de Hardy" cand eu dau totul pentru ei si stie toata lumea asta. Nu aveti cum sa ma puneti intr-o lumina proasta vis a vis de oricine pentru ca nu aveti nici macar ceva adevarat spus despre mine legat de joc. Sunteti penibili in tot sirul de postari de pe aici. Oameni care se vor a fi maturi, cu o anumita prestanta, ne arata ca sunt sub nivelul "Videle" si nimeni nu ii poate scoate de acolo.

Eu personal am sa mai postez doar dupa ce asiguram victoria noastra. Pana atunci nu avem cu cine discuta, nu avem partener de discutie pentru ceea ce face green in momentul de fata. Inca o data, delir jenant !!!
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Cel mai loial care la prima abatere si dezavantaj pe harta lasa contul in sitter =]]]]]]]]]]]

Si ramane fara timp. Mars ma
 

Brook.

member
Scor reacție
0
baaa nu mai vb ma tu =))) ce crezi ca gandeste lumea despre tine care citeste da nu se baga in toate prostiile astea de pe aici :X
 

n00bSt3R

member
Scor reacție
0
Nu o sa-ti fac favoarea asta deocamdata. Tocmai ti-am zis ca vin singuri la mine. Eu nu am nimic cu voi personal, greseala voastra e ca sunteti cu un papagal in trib si eu am alergie la pene.

Tu fa bine si blindeaza-mi prietenii, ti-am zis ca am oamenii mei. Nu vrei sa se supere si sa nu mai lanseze la organizate. Macar de atac sa te bucuri cat ii tin la.tine in trib. Si va mai zic odata sa pregatiti mesajele alea urate in care ma acuzati de orice ca eu sigur o sa le fac. Vrei joc murdar? iti dau sa-ti ajunga. Nu trebuia sa-mi pomenesti numele fara acordul meu.
Esti forta, am pus contul pe stergere, tremur tot :)))
 

kampfstier

member
Scor reacție
0
Delirul green continua.
Jenant...patetic..."Obregia"...
Ce joc murdar ma sa arati Pinky Roz la chilotei? Ati avut pe valul 2 al nostru de atac o realizare sa zicem cat de cat ok si acum ati prins glas ? Sa vedem daca mai incapeti toti pe buton "logout" in cateva saptamani. Va lasam...avem decenta. Dar green, "marea echipa green" a preluat modelul altor echipe de duzina aparand pe aici cu printuri editate sa aratati lumii care nu joaca aceasta lume ce vi se intampla voua, nedreptatiti pana in maduva, umiliti in ultimul hal la acest nivel de joc de o echipa mixta, cu jucatori care ajung (unii dintre ei) la performante notabile contra voastra pentru prima data pe serverul romanesc.
Nu ne-am batut joc de niciun jucator si nici nu o sa o facem. Nu am promis nimanui nimic si nu ne-am tinut cuvantul. Toti jucatorii din k44 si nu numai pot iesi aici sa va demonteze tot delirul. Nu au usere de extern iar adminii sunt in vacante. Nici nu va dau atentie ca si-au facut parerea despre ce inseamna sa fi verde :)))
Si apropo...echipa asta a avut victorii doar prin backstabb, prin mega interventii si tertipuri tribale. Nici o realizare notabila in atatia ani de joc. Toate lumile unde scrie ca green ar fi castigat, sunt doar victorii ale aliatilor, nicidecum ale voastre.
Hai sa mai scriem...v-ati adus jucatori din toate triburile si v-ati dublat si triplat conturile. Noi suntem aceeasi, in aceeasi formula. Si ce credeti? La fel e situatia pentru voi. Duceti-va pe statisticile de razboi si o sa vedeti acolo raspunsurile singurei. Jucatori emblematici pentru green au fost dati afara fara nici macar un resentiment. Evolution nu dadea bine la statistici...out. ditamai jucatorul :))) batjocorit si dat afara doar pentru asta.
Erati in avantaj enorm pe harta...postati pe aici nonstop. Apoi v-ati facut de ras, in special domnisoara maram, crezand ca stilul si abordarea ei vis a vis de anumiti jucatori da roade. Gresit...v-ati batut joc de ei si acum va domina si o sa castige contra voastra.
Zeus...kamp...mai baieti, asa jos ati ajuns? Sa urmariti twstats si cum vedeti o interna dati mesaje de intentii bune? Mai un ticket ceva? Mai o mangleala a la green sa prinda in prima faza si pe urma iar tufleala :)))
Bai fratilor, sunteti sub orice critica si sincer ma minunez cati oameni buni si de calitate au venit sa se manjeasca alaturi de voi pe lumea asta. Nu mai dati circulare de moral...nu e nevoie. O sa va demontam tot moralul in cateva saptamani cand o sa spuneti : Ce a fost asta?
Radule...iesi public si scoate delirul de aici. Care mai aveti onoare un pic, iesiti si demontati delirul green ca va patati toti.
Chiar nu pot sa inteleg cum puteti sa stati pasivi la toate astea? Cum sa acceptati tot ce face conducerea green si voi sa spuneti ca nu aveti treaba, ca nu va intereseaza, ca voi jucati harta. Nu fratilor...luati atitudine daca aveti onoare. Lasati pe possesion, pe dicksie, pe kintus, pe kamp si zeus, pe maram si sorinel. Plecati de acolo, cedati-le satele, dati-le conturile pe siter sa se spele pe cap cu ele ca nu asa va stie lumea pe voi.
Daca aveati vreo sansa sa castigati pe harta, mai ziceam. Dar cu tot ce face green, cu tot ce se pasuieste, cu toate interventiile se manjesc zi de zi. Asta nu se poate numi echipa, joc onorabil, joc tacticizat. Asta e un tupeu fantastic din partea unora care nu mai au discernamant.
"Obregia" direct !
@OkWhatEver
@sniper36
@Rise of the Diusi

Puteti sa ma blamati pe mine pentru orice am facut ce nu a tinut de joc. Dar eu am fost loial echipei mele intotdeauna, nu am facut niciodata ce fac cei din conducerea green si nici nu am sa fac. Nu puteti spune ca "lumea joaca cu teparul de Hardy" cand eu dau totul pentru ei si stie toata lumea asta. Nu aveti cum sa ma puneti intr-o lumina proasta vis a vis de oricine pentru ca nu aveti nici macar ceva adevarat spus despre mine legat de joc. Sunteti penibili in tot sirul de postari de pe aici. Oameni care se vor a fi maturi, cu o anumita prestanta, ne arata ca sunt sub nivelul "Videle" si nimeni nu ii poate scoate de acolo.

Eu personal am sa mai postez doar dupa ce asiguram victoria noastra. Pana atunci nu avem cu cine discuta, nu avem partener de discutie pentru ceea ce face green in momentul de fata. Inca o data, delir jenant !!!
Da si mie florine mesajul meu dat la interna voastra
Te-ai schimbat tare de când nu ne-am mai întâlnit pe jocul asta
În primul rand parca la început nu erai asa lăudăros
Acum din ce vad ești miezul pe triburile .ro
Tu faci și desfaci peste tot tu câștigi tu ridici pe toți
Eu nu știu ce ne făceam fără tine pe jocul asta. Probabil nimeni nu știa sa joace pana nu ai apărut tu.
Nu ma interesează părerea ta despre green ci doar faptul ca îmi atribui niste fapte la care nu ai nici macar o litera din partea mea ca dovada ce sa mai vorbim de mesaje.
Dacă eu m-am abținut la a face afirmații la adresa ta te rog sa o faci și tu.
Și lasă aerele de cel mai bun jucător ca sunt alții care chiar merita aceste laude.
Dacă aberațiile prind pe la unii din dah nu îți fa iluzii ca prind și în alta parte. Unii din noi te-au mai prins jucând și pe alte lumi și știm adevărul.
 

GheoQ

member
Scor reacție
0
Diferentea de sate este undeva la 3 k, calculata asa la ochi, poate gresesc si e mai putin sau mai mult, nu stiu exact.

Ce pot sa va spun este faptul ca pentru mine unul e o placere mai mare sa joc unde exista minoritate, pentru ca nu am nicio placere sa mai joc odata ce lumea e gata, abia am tras de mine pe 79 sa tin pasul pt un amarat de trofeu...se vede pe 81 si 73 ce chef de joaca am avut dupa ce a fost gata...

In alta ordine de idei, tot voi care sunteti intr-o mare superioritate iesiti si va etalati pe aici cu totul felul de reusite si altele. Nu e mare lucru sa castigi o lume cu asa diferenta de sate, si jucatorii vechi cu siguranta c-ar alege ceva mai "provocator".

Aveti curaj sa ne cedati 1000 sate, si sa ne batem atunci?

Nu o sa faceti asta in veci, si stiti de ce.
Tot ce s-a intamplat in k44 e datorita conducerii din green...cei din fostul FS SF si restul academiilor incasau organizatele si de la Dah si de la FAME nu tin minte vreun organizat serios pe ei cat timp a fost FS si SF..ei doar cresteau linisiti..dar daca stiau si sa ne asculte acum o duceau mai bine decat in cazul de fata..nu se mai plangeau ca e raport 3:1.. da na asta e

La al 2 lea organizat pe mine ...grenul blindase cateva sate 4-5 sate maxim , cand eu aveam atacuri cu nobili si fuluri pe 24 sate din 3..iar cum am pierdut 5 sate marele lider maram, care apropo nu trimisese nici o lance macar, se gaseste sa vorbeasca: ''vai cum e posibil sa pierzi sate? '' .si dupa primul organizat pe mine se promise ca vor face blindaje in zona bla bla...ceea ce e clar e ca daca nu esti parte din nucleul lor esti lasat pe dinafara..dar esti luat la rost oricum :))

Cand am ''fuzionat'' si fosti lideri de la noi au cerut sa fim lasati sa luam internele noaste..voi ati spus nu domnule, ca trebuie sa le dam la toti o sansa....mai tarziu aveau sa ne dea dreptate ca trebuuia facuti interne

Sa mai vorbesc si de sitere? ziceati sa lasam sitere daca nu putem sta (btw la un organizat pe mine eram in spital..cerusem cu 3 zile inainte siter..nimeni nimic...imediat ce trecuse organizatul sa ma intrebe: de ce nu am lasat siter ) si dupa ne reprosau ca vezi doamne ca ei stau pe sitere sa le apere (CORECT) pentru noi..( GRESIT 70% -80% din siterele pe care au stat cei din green au fost interne pentru ei..)
 
Sus