Discutii libere !

Vndhl

member
Scor reacție
2
@Andronie ai latrat degeaba pe aici ... te-ai facut si de ras ..voi chiar ati avut organizat pe interne... esti bun conducator :)) nu mai vreau sfatul tau

Se pare ca ai uitat cum a fost pe 76 , cand voi chiar nu luați sate de niciunde si v-ati gandit sa dati organizat pe interne dar ati iesit pe minus în ziua aia , v-au luat internele mai multe sate ,iar la câteva zile ati dispărut de pe harta ... aici de bine de rău, niște triburi făcute pe harta , va cam bat , cu toate manevrele voastre ... cel puțin asa zice statistica .
Poți lătra cât vrei , dar ati ajuns slab de tot , o harta pe care orice trib cu renume , l-ar fi câștigat pana acum ... voi ati ajuns sa fiți în dezavantaj .
V-ati adus oameni din alte triburi pe conturi, ati înnobilat intern cam tot ce a mers din FS la voi , au mai rămas vreo 2-3 pe care nu ii puteți înnobila pt ca nu va permite harta .
Si cu toate astea nu ca va țin piept , dar va bat 2 triburi făcute pe harta ... mi-ar fi rușine sa vin în haita ca voi sa postez ceva pe lumea asta în acest context .

Weekend plăcut sa aveți !
 

Brook.

member
Scor reacție
0
Mie imi place de mafia, nici o tr3aba, bv ma e bine asa fara griji, raspunzi ce vrei tu vb ce vrei tu bv imi dai impresia ca ai avut niste traume da iti revi tu ca esti mafiot , da cand nu sti nu mai veni la mime sa ceri sfaturi, ca te costa
 

iulian mafia

member
Scor reacție
1
Se pare ca ai uitat cum a fost pe 76 , cand voi chiar nu luați sate de niciunde si v-ati gandit sa dati organizat pe interne dar ati iesit pe minus în ziua aia , v-au luat internele mai multe sate ,iar la câteva zile ati dispărut de pe harta ... aici de bine de rău, niște triburi făcute pe harta , va cam bat , cu toate manevrele voastre ... cel puțin asa zice statistica .
Poți lătra cât vrei , dar ati ajuns slab de tot , o harta pe care orice trib cu renume , l-ar fi câștigat pana acum ... voi ati ajuns sa fiți în dezavantaj .
V-ati adus oameni din alte triburi pe conturi, ati înnobilat intern cam tot ce a mers din FS la voi , au mai rămas vreo 2-3 pe care nu ii puteți înnobila pt ca nu va permite harta .
Si cu toate astea nu ca va țin piept , dar va bat 2 triburi făcute pe harta ... mi-ar fi rușine sa vin în haita ca voi sa postez ceva pe lumea asta în acest context .

Weekend plăcut sa aveți !

ce tot o arzi pe placa asta ? daca consideri tribul in care esti ca e un trib de noobi dc trebuie sa semnalizezi?
 

iulian mafia

member
Scor reacție
1
Din pacate dupa conducerea green 10 bune nu spala 1 rea....
Interna Green:
Decizia conducerii:

Ai rezervat sat si nu ai trimis nobilii pe ei interna ce atata, e decizia conducerii nu o respecti interna, ataci cu nobili pe satul unde ai rezervare desi a bagat altcineva nobilii peste rezervarea ta interna. Prima regula nu suparati conducerea ca motive de internare sunt =))
realizezi ca esti penibil cu postarea asta nu?
 

Brook.

member
Scor reacție
0
Realizezi ca rad si acum de voi , nu suparati conducerea ca motive de interne sunt , pe bune acum omul se bate cu pumnii in piept ca a lansat ca a bagat deff ca a trimis resurse, in loc sa.i dati interne si sa.l cresteti vad ca e si jucator de a castigat o lume, lati bagat la interne ca ia furat conducerea satul rezervat de el si el a facut gura pt asta, penibil cum ma vezi tu rad de tine de tribul ala si de toti care stau sub conducerea green , lasa sa fie eu penibil da macar nu sunt in tribul ala ❤
 

iulian mafia

member
Scor reacție
1
ce limba vorbesti? se molipseste de pe mondialul ?
Realizezi ca rad si acum de voi , nu suparati conducerea ca motive de interne sunt , pe bune acum omul se bate cu pumnii in piept ca a lansat ca a bagat deff ca a trimis resurse, in loc sa.i dati interne si sa.l cresteti vad ca e si jucator de a castigat o lume, lati bagat la interne ca ia furat conducerea satul rezervat de el si el a facut gura pt asta, penibil cum ma vezi tu rad de tine de tribul ala si de toti care stau sub conducerea green , lasa sa fie eu penibil da macar nu sunt in tribul ala ❤
 

Ciupan3zu

member
Scor reacție
0
Se pare ca ai uitat cum a fost pe 76 , cand voi chiar nu luați sate de niciunde si v-ati gandit sa dati organizat pe interne dar ati iesit pe minus în ziua aia , v-au luat internele mai multe sate ,iar la câteva zile ati dispărut de pe harta ... aici de bine de rău, niște triburi făcute pe harta , va cam bat , cu toate manevrele voastre ... cel puțin asa zice statistica .
Poți lătra cât vrei , dar ati ajuns slab de tot , o harta pe care orice trib cu renume , l-ar fi câștigat pana acum ... voi ati ajuns sa fiți în dezavantaj .
V-ati adus oameni din alte triburi pe conturi, ati înnobilat intern cam tot ce a mers din FS la voi , au mai rămas vreo 2-3 pe care nu ii puteți înnobila pt ca nu va permite harta .
Si cu toate astea nu ca va țin piept , dar va bat 2 triburi făcute pe harta ... mi-ar fi rușine sa vin în haita ca voi sa postez ceva pe lumea asta în acest context .

Weekend plăcut sa aveți !
Nu compara 76 cu 87 acolo a-ti intrat cu Rs ca aliat si tribul lui Ursu care au intrat sa se bata cu noi din start era 3vs1 ca 1vs1 e greu, chiar si 2vs2 stii ce zic lumea 60 poate iti amintesti de ea;) nu cred ca avea rost sa lungim lumea nimeni nu ar fi jucat pe harta aia:) cum nici voi nu a-ti mai jucat lumea 66 dupa ce v-a facut manevra conducatorul vostru de aici Tom Hardy si au facut tribul Haita sa se intoarca impotriva voastra corect?Aici vad ca sunteti colegi e fix problema voastra ;) In legatura cu adusul de jucatori de catre noi,odata ce s-a terminat l 86 au venit cativa baieti sa joace cu noi aici ,baietii s-au integrat in echipa si chiar le face placere sa joace pentru linistea voastra ca tot accentuati asta cu adusul etc. succes si cei mai buni sau inspirati sa castige;)
 

stou

member
Scor reacție
0
Eu stiu asa de 76 o luna fiecare si a vazut de propriul continent nu semnaliza ca ati fost 1 vs 3 cand voi aveati pna tacit cu noi si a fost rupt tot de voi
Doua saptamani v-ati batut si cu noi si cu Tribul lui Urs
Daca e tot sa vorbim deschis mai degraba tribul lui Urs sa batut o luna pe doua fronturi din momentul in care sia deschis granitza cu Rs si legendul a disparut
Dupa 2 saptamani ati facut pna si imediat dupa aliantza cu tribul lui Urs
Iar 1 vs 3 e atunci cand incasezi de la 3 k nu cand incasezi doar de la un k si putin zonal pe cealalta granita
Gen vorbe se pot spune multe statisticile vorbesc !
Si ciupanezule usor cu 1 vs 1 ca am venit odata pe 1.2 dupa voi si nu a iesit bine
Cat despre aliante pe harta nu e vina nimanui daca tu nu ai un aliat sau nimeni nu e dispus sa se alieze cu tine e doar vina ta ca nu prezinti certitudini sau incredere sau orice altceva
Pe 60 am luat bataie ,pe 66 cat si pe 85
Nu e o rusine sa pierzi cum nu e nici mare kkt sa castigi o lume dar nu fi spartan ca nu are rost
Cat despre faza cu organizatul pe interne tocmai asta tia atras atentia vndhl ,nu radeti de o chestie pe care ati facut o si voi ca ne am trezit cu vreo 3 conturi pe siter atunci la org vostru pe interne
E multa propaganda pe externul asta dar incercati macar sa ii dati si un fundament .
Multa bafta pe 87
 
Ultima editare:

dormm

member
Scor reacție
0
Deși am zis ca nu mai ies pe extern,nu ma pot abtine sa nu amendez toate lucrurile penibile pe care le fac anumiți jucători green(gen facaturile alea de pe whatsapp,circularele pe care le trimite iulian mafia de pe conturi din tribul inamic.
Băieți,disperarea este mare la voi,știm asta,dar nu veti reusi niciodată să ne faceti sa ne certam cu FAME,pentru că nimeni nu pune botul la vrajeala voastră ieftina.
In al doilea rand,vad ca va plângeti ca voi aveti mai putine sate...păi e problema noastra?ati intrat pe lumea asta cu tupeu si v-ati lăudat că o câștigati în 3 luni,iar acum plângeti ?la organizate sunteti inexistenti si indrazniti sa veniti aici cu arogante?!
Acestea fiind spuse,hai cu dovada ca iulicamafiotul a dat circulara.
Weekend plăcut tuturor.
 

ksi225

member
Scor reacție
0
and.jpg
 
Scor reacție
1
Se pare ca ai uitat cum a fost pe 76 , cand voi chiar nu luați sate de niciunde si v-ati gandit sa dati organizat pe interne dar ati iesit pe minus în ziua aia , v-au luat internele mai multe sate ,iar la câteva zile ati dispărut de pe harta ... aici de bine de rău, niște triburi făcute pe harta , va cam bat , cu toate manevrele voastre ... cel puțin asa zice statistica .
Poți lătra cât vrei , dar ati ajuns slab de tot , o harta pe care orice trib cu renume , l-ar fi câștigat pana acum ... voi ati ajuns sa fiți în dezavantaj .
V-ati adus oameni din alte triburi pe conturi, ati înnobilat intern cam tot ce a mers din FS la voi , au mai rămas vreo 2-3 pe care nu ii puteți înnobila pt ca nu va permite harta .
Si cu toate astea nu ca va țin piept , dar va bat 2 triburi făcute pe harta ... mi-ar fi rușine sa vin în haita ca voi sa postez ceva pe lumea asta în acest context .

Weekend plăcut sa aveți !
Tu nu trebuia sa fii pe .net?
 
Ultima editare:
Sus