Discutii libere !

Scor reacție
0
:))) aceeasi poveste cu 3v1, ca si cum harta nu a inceput in defavorul triburilor noastre (asa cum scria pe forum la Green catre cei din F-S "mai asteptati 1-2 luni sa scoatem Dah-ul si dupa facem mutarile").
Plus ca tu ai fost suport pentru Mafeotul pe 44 acolo...
 

dormm

member
Scor reacție
0
Felicitari , ati castigat harta 3-1 , mare realizare :D astept sa vad care e in tribul castigator si care e internat , ca la cati sunteti trebuie dat pe afara mult si bine :))

Inteligentul din papusoi,vreau sa iti zic doar ca hartaa ajuns 3 vs1 pentru ca aliatii din thunder si fs nu au mai doeit sa joace cu voi ca sunteti oameni fara caracter...daca vrei pun mesajele cand se ruga sorinel de cei din thunder sa se impace...nu yte mai crede mare jucator ca te-au radiat baietii inca din primul organizat...cand aveati avantaj pe harta rupeati externul cu figuri,acum va plangeti,halal trib de ....
 
Scor reacție
0
Inteligentul din papusoi,vreau sa iti zic doar ca hartaa ajuns 3 vs1 pentru ca aliatii din thunder si fs nu au mai doeit sa joace cu voi ca sunteti oameni fara caracter...daca vrei pun mesajele cand se ruga sorinel de cei din thunder sa se impace...nu yte mai crede mare jucator ca te-au radiat baietii inca din primul organizat...cand aveati avantaj pe harta rupeati externul cu figuri,acum va plangeti,halal trib de ....
:))) nimeni de la ei nu-si mai aminteste de acele mesaje din Green "voi chiar credeti ca aveti vreo sansa?" :)))) Sau "nu vrei sa intri in tribul castigator?".
 

Baldr

member
Scor reacție
0
Sincer , ce rost are sa negam ? Da-mi te rog o lista cu toti jucatorii din FS ce au plecat in FAME si DAH si vorbim(ce au venit si v-au donat sate + cei care sunt si acum acolo) . Cu Vandam in frunte va spargeam singuri fara green , dar ati recrutat mai bine de jumate de FS , altii si-au abandonat conturile si asa ati luat continentul acela care si pana in ziua de azi mai mult de 60% apartine fostilor jucatori din FS :)
 

Baldr

member
Scor reacție
0
Inteligentul din papusoi,vreau sa iti zic doar ca hartaa ajuns 3 vs1 pentru ca aliatii din thunder si fs nu au mai doeit sa joace cu voi ca sunteti oameni fara caracter...daca vrei pun mesajele cand se ruga sorinel de cei din thunder sa se impace...nu yte mai crede mare jucator ca te-au radiat baietii inca din primul organizat...cand aveati avantaj pe harta rupeati externul cu figuri,acum va plangeti,halal trib de ....
Eu nu ma plang , am fost scos si asta este. Nu am cum sa rezist singur in puncte rosii , daca tu o faceai mai bine jos palaria. Dar nu spune te rog ca am iesit dupa primul organizat ca au fost mai multe pana sa ma scoateti .
 

dormm

member
Scor reacție
0
Sincer , ce rost are sa negam ? Da-mi te rog o lista cu toti jucatorii din FS ce au plecat in FAME si DAH si vorbim(ce au venit si v-au donat sate + cei care sunt si acum acolo) . Cu Vandam in frunte va spargeam singuri fara green , dar ati recrutat mai bine de jumate de FS , altii si-au abandonat conturile si asa ati luat continentul acela care si pana in ziua de azi mai mult de 60% apartine fostilor jucatori din FS :)
Vad ca nu esti capabil sa intelegi un mesaj simplu...intrebarea este de ce au plecat jucatorii de acolo,iti spun tot eu...din xauza greenukui ca i-au pacalit!!...au plecat d-acllo cu toata propaganda pe care au facut-o impotriva lui tom hardy...deci,stai jos, 3!
Btw:nu dubla postarile ca iei ban si vreau sa te fac praf pana la final!
 
Scor reacție
0
Sincer , ce rost are sa negam ? Da-mi te rog o lista cu toti jucatorii din FS ce au plecat in FAME si DAH si vorbim(ce au venit si v-au donat sate + cei care sunt si acum acolo) . Cu Vandam in frunte va spargeam singuri fara green , dar ati recrutat mai bine de jumate de FS , altii si-au abandonat conturile si asa ati luat continentul acela care si pana in ziua de azi mai mult de 60% apartine fostilor jucatori din FS :)
Nu pun lista ca n-are sens, dar nimeni nu pleaca de bine ce e.
 

Baldr

member
Scor reacție
0
Vad ca nu esti capabil sa intelegi un mesaj simplu...intrebarea este de ce au plecat jucatorii de acolo,iti spun tot eu...din xauza greenukui ca i-au pacalit!!...au plecat d-acllo cu toata propaganda pe care au facut-o impotriva lui tom hardy...deci,stai jos, 3!
Btw:nu dubla postarile ca iei ban si vreau sa te fac praf pana la final!
Oricum o dai tot 3-1 a fost. Indiferent de motivele pentru care au plecat tot au plecat si s-a ajuns la 3-1. Altceva ?
 

PRADA

member
Scor reacție
6
să îi prind pe toooţi
Acesta e destinul meu!

763InSQ.gif
 
Ultima editare:

Vndhl

member
Scor reacție
2
Sincer , ce rost are sa negam ? Da-mi te rog o lista cu toti jucatorii din FS ce au plecat in FAME si DAH si vorbim(ce au venit si v-au donat sate + cei care sunt si acum acolo) . Cu Vandam in frunte va spargeam singuri fara green , dar ati recrutat mai bine de jumate de FS , altii si-au abandonat conturile si asa ati luat continentul acela care si pana in ziua de azi mai mult de 60% apartine fostilor jucatori din FS :)
Asa e cand te lauzi cu ce fac altii ...cea mai mare realizare a ta a fost de 10k agresor in o zi si un total de 155k pe lumea asta(esti undeva pe 346 ) ...in rest ai stat la incasat sau la spart seminte . Asa vroiai sa spargi harta ? Sau doar te bazai pe ce fac altii , care au disparut si ei in papusoi cand li s-a terminat deful si aveau dusmani care joaca langa ei si nu doar conturi pasnice ?
Harta a fost 2-2 , chiar 2-3 daca ii punem si pe aia din Saw , dar v-ati luat-o ... in rest e doar gargara ieftina si scuze penibile .
 

Baldr

member
Scor reacție
0
Asa e cand te lauzi cu ce fac altii ...cea mai mare realizare a ta a fost de 10k agresor in o zi si un total de 155k pe lumea asta(esti undeva pe 346 ) ...in rest ai stat la incasat sau la spart seminte . Asa vroiai sa spargi harta ? Sau doar te bazai pe ce fac altii , care au disparut si ei in papusoi cand li s-a terminat deful si aveau dusmani care joaca langa ei si nu doar conturi pasnice ?
Harta a fost 2-2 , chiar 2-3 daca ii punem si pe aia din Saw , dar v-ati luat-o ... in rest e doar gargara ieftina si scuze penibile .
Asta este fra , nu am vrut sa aleg calea usoara sa vin in alianta voastra. Am rezistat cat am putut intre voi , daca tu intorceai harta in locul meu te felicit. Nu mai intru in politica .Nu are rost , te salut si spor mai departe.
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
Asta este fra , nu am vrut sa aleg calea usoara sa vin in alianta voastra. Am rezistat cat am putut intre voi , daca tu intorceai harta in locul meu te felicit. Nu mai intru in politica .Nu are rost , te salut si spor mai departe.
Având în vedere ca harta era în favoarea voastră și că acum o cam câștigăm , as zice că am cam intors-o ;)
Bafta pe alte lumi !
 

alex02dsa

Moderator
Membru personal
Scor reacție
33
Intrucat lumea se apropie de final, sau ma rog in ceea ce ma/ne priveste vroiam sa profit de ocazie si sa felicit alianta castigatoare de pe aceasta lume.
Asadar felicitari Fame-Dah! ;) Mai vreau sa felicit si colegii, in special pe cei cativa care au stat eroic pe nenumarate sittere pana aproape de final!

O sa mentionez totusi ca nu am pierdut pe harta. Nu am pierdut in fata atacurilor necontenite sau organizatelor executate impecabil, departe de asa ceva. Consider ca green a avut de departe cea mai buna echipa dpdv joc si spirit de echipa de pe lumea asta, iar in toiul actiunii Green intrase semnificativ atat in continentul Fame cat si cel DaH. Am facut si noi cateva greseli, importante, insa cea mai mare probabil se refera la aceea a aliatilor care au disparut oarecum subit, ceea ce a facut harta sa fie aproape 3 vs 1 intr-un timp scurt.

Inainte sa sara tot felul de indivizi pe aici sa zic ca niste echipe noname ne-au batut, desi adevarat nu intocmai real. Noi am avut mari probleme cu numarul de jucatori care chiar au jucat, incluzandu-ma pe mine. Daca va arat inventarul de pe joc, va ia mouseul razna o_O
Pe lumea asta am avut cele mai multe zile de sitter (31) in mai bine de 14 ani de joc, de pe vreo lume. Foarte multi colegi au avut probleme similare in ultimele luni, astfel ca pe final tribul se baza pe un grup extrem de restrans de jucatori. Nu este o scuza ci o realitate. Asadar faptul ca 2 triburi cu zeci de jucatori au reusit in final sa castige in fata catorva jucatori nu ma surprinde, dar este totusi o victorie.
Cu toate astea noi nu ne-am balacarit niciodata intre noi si nici nu ne-am certat la modul cum am vazut ca o fac altii, reflecta inca odata experienta, nivelul de joc si calitatea oamenilor ce fac parte din aceasta echipa. Din pacate nu pot sa spun acelasi lucru despre multi dintre adversari care mi-au si ne-au trimis tot felul de mesaje abjecte ceea ce reflecta in continuare nivelul deplorabil la care se ajunge in multe cazuri.

Felicitari si spor la joc in continuare!
alex02dsa
 
Sus