Discutii libere L90

catallinu

member
Scor reacție
3
Leul vietii nu e ala de chema lume de lume pe toti jucatorii de pe harta la el in trib? Si zbura de pe harta aproape cu ridicarea protectiei?

Edit: scuze, am gresit fereastra. Voiam sa scriu in alta parte
 

cata1011

member
Scor reacție
0
Tot ieri am auzit o bârfă și anume. Toate triburile sunt contra Romei pe lumea asta. S-ar putea ca niciunul dintre voi sa nu mai posteze pe forum la final. Si o sa plangeti in pumni ca Dicsie :D
Iti dai seama ca daca pierdem lumea asta imi sterg contul si de pe forum si din joc si ma duc sa plang.
 

PRADA

member
Scor reacție
6
giphy.gif
 

Ion Legenda

member
Scor reacție
0


Si mai era o postare, in care cel care a lansat provocarea trage si o concluzie.

Ironia sortii a facut ca, dupa putin timp, acea concluzie sa il caracterizeze fix pe el.

(nu as mai fi postat asta daca pe forumul lumii 87 nu ar fi avut o gramada de postari in care facea misto de altii, lansa provocari peste provocari si era foarte arogant)

Vrei sa iti pun printuri cu tine in care te rugam sa iei atitudine cu mizeria aia care ma injura pe forum si ai zis ca te doare in *** practic?

Eu zic sa te uiti pe discutia mea cu tine pe skype ca sa nu te fac de rahat si pe aici.

Pe 79 jucam la pp, tu singur m-ai activat pt ca ai lasat pe altii sa ma injure.

In rest, mars in cotetul din care ai iesit daca nu ai OO sa te bati de la egal la egal.

Imi dovedesti ca esti doar un las.

Quod erat demonstrandum :)
 

Acos

member
Scor reacție
0
vb asa doar sa vb....sute ti niste frustrati...astia din roma lu peste prajit...roma a ramas doar un oras si cam atat o sa ramaneti si voi:)))
 

Acos

member
Scor reacție
0
niste slabi...da slabi grav de tot...cred ca stiti cum miroase iarba sau asfaltul....a daca nu....o sa aflati in curad!!!
 

marele bunic

member
Scor reacție
0
Buna seara!

Scurt si la obiect, aceasta este o invitatie deschisa pentru cei ce doresc sa se alature familiei roma!

Viata-i scurta.
Daca tu nu furi, fura altul!
da-i dracu de colegi, baga-l undeva de trib,
si altura-te familiei roma!
fara tine, jocul ar fi corect.
cine ma-sa mai mai e corect?
furi, nu furi, vremea trece!
nu mai sta pe ganduri,
nu te mai uita in urma!
important e ca ai facut tot ce a fost romaneste posibil:
i-ai bagat in ma-sa pe toti.
traiasca-ai nostrii!
 
Ultima editare:
Sus