Discutii libere !

Ciupan3zu

member
Scor reacție
0
Ditamai romanul a reusit sa posteze tom
Pai fara mine cred ca poti taia 2 lumi din palmaresul WoC sau 2 din NiP, 1 din Bratva. Stau sa fac istorie cu tine acum ? :)))
Green m-a batut pe 79 impreuna cu Roma unde eram cu o echipa improvizata, aliatul a cazut repede, 0% sanse de castig. A fost o victorie normala a lor.
Pe ro60 Green insa a dat backstabb, si toata lumea ce a jucat acolo stie asta si nu poate spune nimeni nimic despre asta. Green unde nu poate altfel recurge la lucruri de genul. Ce sa faca si ei...
Si nu unde am fost pana acum mare jucator, ca nu ma vad spre deosebire de altii. Dar unde am jucat, unde am condus, s-a vazut, s-a castigat, s-a contat enorm.
Tu stai acolo soldatelule parcat, fi cuminte, poate iti arunca o guma de mestecat si tie maramel.
Mah latraule nu mai sta cu noi in gura continu si lasa ciocu mic nu te mai agita, am pierdut lumea 87. E problema noastra de ce ,nu am pierdut-o ca ai fost tu in tabara opusa ca tu nu ai facut mare lucru decat sa ne injuri ,lasa baietii care chiar au jucat sa vorbeasca tu mergi la cotet boschetare nu o mai arde cu noi aiurea ca Green slabi etc stii bine ca in duel 1vs 1 batem la tine ca la covoare:),pe lumea 60 nu a dat nimeni backstab ne-ai blocat iesirea spre Dk desi ai fost atentionat,ai vrut tu sa fi bombardier csf ai primit un pen de 24h dupa care inceta diplomatia si cam atat restul e can can:) cat despre lumea 79 s-a jucat 2vs2 Green vs Nip si Roma vs Noname deci a fost 1vs1 green nip ce tot halesti rahat turcesc ca Roma nu s-a bagat peste voi si noi nu ne-am bagat peste Noname intelegi ? Sau desenam;)hai ca primesti prea multa atentie pa;)
 
Ultima editare:

dormm

member
Scor reacție
0
Dar ce s-au activat verzisorii...daca stau bine sa ma gandesc,ca tot vorbiti de alte lumi,v-aam dat cu harta in cap pe 76...hai,la cotet cu voi.
 

Ciupan3zu

member
Scor reacție
0
Toti da cu harti in cap cand intrati cate 2 3 triburi dupa noi:))))) pe 85 la fel s-a dat cu hartile in cap?:)))
 

Ciupan3zu

member
Scor reacție
0
Eu am postat strict pt cel care a inventat triburile :))) tu nu ai dc sa te bagi in discutie ca un ...sti tu ce:)
 

Brook.

member
Scor reacție
0
Bai voi cu astia din green vorbiti ? Gabi Tom noi stiam de la inceput ca e castigata lumea ce atata doar de asta am intrat
 

Ciupan3zu

member
Scor reacție
0
Si tu si sarpele sunteti 2 bagatori de seama,jucati doar pe forum...
Btw:nu-mi amintesc sa te fi vazut pe 85...sau nu ai prins tribul final?:)))
Daca noi suntem bagatori de seama tu ce esti ma pripasule? Iti spun eu esti un suport vorbitor ,sau in cel mai bun caz o interna :)))
 
Ultima editare:

dormm

member
Scor reacție
0
Zici ca cine stie ce realizarea vietii a-ti facut voi pe jocul asta castigand o amarata de lume:)))
vezi ca v-am dat la bot si pe 76,sa nu uitam ca am fost cu toate satele in granita si ati plecat acasa,cu coada intre picioare!du-te tare,ca esti prea noob ca sa am ce sa discut cu tine.DND
 

Ciupan3zu

member
Scor reacție
0
vezi ca v-am dat la bot si pe 76,sa nu uitam ca am fost cu toate satele in granita si ati plecat acasa,cu coada intre picioare!du-te tare,ca esti prea noob ca sa am ce sa discut cu tine.DND
Ti-ai luat-o si tu stai linistit :))) ce sa vb ma tu ?nu vezi ca nu legi o fraza aberezi pe aici :))hai dai drumu ca ne obosesti suportule data viitoare sa ceri voie sa nu mai scrii fara sa ceri voie ca tu mereu postezi peste nu stii de capul tau hai pa.
 

dormm

member
Scor reacție
0
Ti-ai luat-o si tu stai linistit :))) ce sa vb ma tu ?nu vezi ca nu legi o fraza aberezi pe aici :))hai dai drumu ca ne obosesti suportule data viitoare sa ceri voie sa nu mai scrii fara sa ceri voie ca tu mereu postezi peste nu stii de capul tau hai pa.
mai pune si virgulele,analfabetule :)))ca tot pomeneau colegii tai acest cuvant...ce pot sa zic,sunt mandru de suportul meu care are 3 lumi castigate la activ:)))2 vs green :p
 
Sus