Discutii libere L90

Vndhl

member
Scor reacție
2
Sa inteleg ca TSl se pregateste pentru iarna.... V-ati luat geaca de iarna si bocanci? Sau ce-s cu triburile astea marioneta de pe harta??? Pacat ca bocancii (UT) sunt deja rupti si intra noroi peste tot.

Portile iadului cand te apuci de organizate??? Macar cu tine se iau 0 sate dar nici sa dati organizat si sa iesiti pe minus.

Ai destula "forta" acum? poate iti ajung 600 de fulluri sa iei un sat....ca cu 300...am vazut toti..ce forta ai..
inca doare 87-le ? :rolleyes:
 

MileyC

member
Scor reacție
0
inca doare 87-le ? :rolleyes:
Vezi ca in 45 de zile cat am stat pe harta nu te-am vazut in clasament la razboi in fata mea. In aceeasi perioada cu a mea pe harta, sa nu intelegi gresit.
Si 2 nu-mi amintesc ca noi doi sa fi avut chestii de impartit pana acum.
Zic sa dai dovada de respect si sa nu comentezi de MileyC ca eu nu-mi amintesc sa fi facut vreodata acuze la adresa ta.
 
Ultima editare:

Vndhl

member
Scor reacție
2
Vezi ca in 45 de zile cat am stat pe harta nu te-am vazut in clasament la razboi in fata mea. In aceeasi perioada cu a mea pe harta, sa nu intelegi gresit.
Si 2 nu-mi amintesc ca noi doi sa fi avut chestii de impartit pana acum.
Zic sa dai dovada de respect si sa nu comentezi de MileyC ca eu nu-mi amintesc sa fi facut vreodata acuze la adresa ta.
Îmi cer scuze , poate eram prea sus în război ca să ma uit si după tine ... aveam de-a face cu oameni care știu jocul , eram vecin cu Mafia, Centorag , Zeus ca să îți dau câteva exemple . Tu erai undeva printr-o margine , încercai sa te joci " de-a razboiul" având sprijin din trib ... dupa ce au căzut ai tai ,m-am saturat eu de cate sate am luat și aveau def trimis la tine .
Și numele tău e mai special de nu poate comenta careva de tine ? Pe 87 tot mare in gura erai si tot o statistica in analele istoriei ai ajuns , șezi blând .
 

Brook.

member
Scor reacție
0
Sa inteleg ca TSl se pregateste pentru iarna.... V-ati luat geaca de iarna si bocanci? Sau ce-s cu triburile astea marioneta de pe harta??? Pacat ca bocancii (UT) sunt deja rupti si intra noroi peste tot.

Portile iadului cand te apuci de organizate??? Macar cu tine se iau 0 sate dar nici sa dati organizat si sa iesiti pe minus.

Ai destula "forta" acum? poate iti ajung 600 de fulluri sa iei un sat....ca cu 300...am vazut toti..ce forta ai..
Cat mai vrei sa urli vrand sa pari salbatic? iar incepi ca pe 87? nu ai vazut ca doar gura e de tine? Vorbeste si tu cand ai realizari/fapte nu asa ca omul junglei =)) ai si tu rabdare poate castigi aici si dupa te dai cu ce vrei de toti peretii fi si tu om ;)
 
Scor reacție
1
Sa inteleg ca TSl se pregateste pentru iarna.... V-ati luat geaca de iarna si bocanci? Sau ce-s cu triburile astea marioneta de pe harta??? Pacat ca bocancii (UT) sunt deja rupti si intra noroi peste tot.

Portile iadului cand te apuci de organizate??? Macar cu tine se iau 0 sate dar nici sa dati organizat si sa iesiti pe minus.

Ai destula "forta" acum? poate iti ajung 600 de fulluri sa iei un sat....ca cu 300...am vazut toti..ce forta ai..
Noi ne-am pregatit de iarna iar voi de era glaciara.

Fiecare cum poate.

La restul nu ma obosesc sa iti raspund pentru ca inca nu intelegi. Mai astept, poate odata si odata o sa intelegi.
 

catallinu

member
Scor reacție
3
Am vrut sa-l vand pe 91 darvinteleg ca acolo nu mai vine iarna.
Cat te lasa sufletul. E facut din parti si are mai multe chipuri montate de cateva zile. Posibil sa se mai dea cap in cap intre ele in perioada urmatoare. Ah, merge mai bine cu spatele decat cu fata, am uitat sa mentionez
 

MileyC

member
Scor reacție
0
Noi ne-am pregatit de iarna iar voi de era glaciara.

Fiecare cum poate.

La restul nu ma obosesc sa iti raspund pentru ca inca nu intelegi. Mai astept, poate odata si odata o sa intelegi.
Baga organizatele alea "forta" cand iei 0 sate...ca pana acum am vazut numai organizate pe minus.
 

MileyC

member
Scor reacție
0
Îmi cer scuze , poate eram prea sus în război ca să ma uit si după tine ... aveam de-a face cu oameni care știu jocul , eram vecin cu Mafia, Centorag , Zeus ca să îți dau câteva exemple . Tu erai undeva printr-o margine , încercai sa te joci " de-a razboiul" având sprijin din trib ... dupa ce au căzut ai tai ,m-am saturat eu de cate sate am luat și aveau def trimis la tine .
Și numele tău e mai special de nu poate comenta careva de tine ? Pe 87 tot mare in gura erai si tot o statistica in analele istoriei ai ajuns , șezi blând .
Daca zici tu asa, eu oricum nu m-am laudat cu realizarile de pe 87....pentru ca am intrat dupa 5 luni intre inamici. Eu ti-am aratat respect dar vad ca nu ai mai mult de 10 carti citite in viata.
Daca esti tu asa barosan lasa ca intru si dupa tine pe o lume sa te rezolv.
 

Atașamente

  • screenshot_20220905_230719.jpg
    screenshot_20220905_230719.jpg
    576,8 KB · Vizualizări: 149

MileyC

member
Scor reacție
0
Cat mai vrei sa urli vrand sa pari salbatic? iar incepi ca pe 87? nu ai vazut ca doar gura e de tine? Vorbeste si tu cand ai realizari/fapte nu asa ca omul junglei =)) ai si tu rabdare poate castigi aici si dupa te dai cu ce vrei de toti peretii fi si tu om ;)
Am destula rabdare, iti mai dau si tie ....dar si asa nu-ti ajunge sa faci ceva undeva. Tu nu te-ai inregistrat pe atatea lumi cate am castigat eu. Stai jos ia tastatura in brate si apuca-te de scris circulare.
 

MileyC

member
Scor reacție
0
Hai bagati hate puternic si critici fara noima ca imi place.
Iar referitor la faptul ca sunt tare in gura ....puteti sa ma acuzati de pe acum in avans pentru ca eu nu neg ca fac manevre, racolez si intorc oamenii impotriva voastra. Eu lucrez cu adevarul.
 

Opteron180

member
Scor reacție
0
1. Sa publici discutii la nivel de intemeietor de trib, asta se descrie prin termentul de "paracioasa mica". Nu vad ce lider sanatos la cap ar mai discuta cu voi.
2. TSL vine din perioada cand jocul avea farmec si se juca onest. Roma vine din perioada jucatorilor pp, a triburilor mass recruit si a programelor tip vivok. Daca ne-am hotarat sa incercam si noi pe o lume macar primele 2 chestii, de ce va suparati? Raportul de sate este aproximativ egal, noi am jucat pe mai multe lumi contra triburi de cateva ori mai mari ca noi. Am pierdut, am facut-o cu demnitate. De ce va puneti fustele in cap?
3. Lucifer...e Lucifer. Nu il poti schimba. Daca era baiat bun, avea nick-ul Isus.
 
Ultima editare:

catallinu

member
Scor reacție
3
Nu mai cautati cele 70 de virgine pure si inocente. Sunt in TSL adunate.
Grija mare la bagabontii astia din Roma
 
Sus