Discutii libere L90

Jason.Statham

member
Scor reacție
0
Imi place ca aduci in discutie punctul 2 ca o scuza. Nu ca un avantaj al experientei de joc :) Daca ai fi fost atent parcursul acestei lumi, ai fi vazut ca Roma a avut probleme in start, tocmai pt ca nu are jucatori cu pp nelimitate precum au alte triburi de pe .ro.
Ia te rog la verificat cu tw stats jucatorii din triburile Roma sa vezi ca in proportie covarsitoare, sunt aceeasi care joaca cu Roma de lumi bune. Te referi cumva la nucleul din k45? nr ala de recrutari inseamna mass - recruit? :))))

Vezi ca raportul de sate va este NET favorabil.

Despre ce vorbesti aici?
 

Facsala123

member
Scor reacție
0
E bine că și voi recunoașteți cat de rău o duceti... că era diferența de vreo 700-800 sate când ne-am aliat cu BW :), și mult peste 1000 înainte de asta..


Dar nimic neașteptat de la alianța care a spart PNA-ul prin organizat și la sfârșitul zilei au ieșit pe 0 sate...

Sau de la alianța care a dat organizat pe B.W., și cu toate acestea la sfârșitul zilei era pe vreo -10 sate :))
 

Tagmata

member
Scor reacție
0
Daca nu "erea" nenorocitii aia din Cine? sa-i duca capu', rupeam pp-urile si botii cum facem in mod normal si inchideam lumea... :(
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
Vezi ca in 45 de zile cat am stat pe harta nu te-am vazut in clasament la razboi in fata mea. In aceeasi perioada cu a mea pe harta, sa nu intelegi gresit.
Si 2 nu-mi amintesc ca noi doi sa fi avut chestii de impartit pana acum.
Zic sa dai dovada de respect si sa nu comentezi de MileyC ca eu nu-mi amintesc sa fi facut vreodata acuze la adresa ta.
Daca zici tu asa, eu oricum nu m-am laudat cu realizarile de pe 87....pentru ca am intrat dupa 5 luni intre inamici. Eu ti-am aratat respect dar vad ca nu ai mai mult de 10 carti citite in viata.
Daca esti tu asa barosan lasa ca intru si dupa tine pe o lume sa te rezolv.

NU te lauzi doar te compari ca fiind mai bun ca mine ( oare cum s-ar traduce asta ? :rolleyes: ) si o mare parte din timpul tau petrecut pe harta , erai un jucator care nu putea fi atacat de 3 sfert din playerii de pe 87 ( raport 20/1 ;) ) .
Si te rog , nu intra dupa mine , nu ai ce sa mai imi demonstrezi mai mult decat ce stiu deja ... se mai batea un coleg de-al tau cu pumnii-n piept cu chestii de genul, nu fi si tu ca el , nu fi un dicsi .
 

- Ahmed -

member
Scor reacție
0
1. Sa publici discutii la nivel de intemeietor de trib, asta se descrie prin termentul de "paracioasa mica". Nu vad ce lider sanatos la cap ar mai discuta cu voi.
2. TSL vine din perioada cand jocul avea farmec si se juca onest. Roma vine din perioada jucatorilor pp, a triburilor mass recruit si a programelor tip vivok. Daca ne-am hotarat sa incercam si noi pe o lume macar primele 2 chestii, de ce va suparati? Raportul de sate este aproximativ egal, noi am jucat pe mai multe lumi contra triburi de cateva ori mai mari ca noi. Am pierdut, am facut-o cu demnitate. De ce va puneti fustele in cap?
3. Lucifer...e Lucifer. Nu il poti schimba. Daca era baiat bun, avea nick-ul Isus.

Dar vad ca v-ati adaptat bine la perioada noastra. Ati incalcat intelegerea initiala rupand un PNA ce trebuia sa ramana in picioare pana la final de lume fara un preaviz moral de 24h avand si un organizat pregatit.
Deasemenea dati constant mesaje de recrutare in Roma, circulare in alte triburi(B.W), asta este definitia a ceea ce tu numesti a juca ''cu demnitate'' ? Eu vad doar disperare!

Sa nu uitam ca raportul de sate in momentul ruperii PNA-ului era de 40:60 in favoarea voastra, daca UT pierde la fiecare organizat 50-100 de sate nu ti se pare normal usor usor sa se echilibreze ?

Cat despre pp-isti eu zic sa verifici putin clasamentul general ca TSL are 7 jucatori in top 10 si toti impreuna nu au sate innobilate de la inamici cat au unii jucatori Roma de nici 200k
 

Opteron180

member
Scor reacție
0
Dar vad ca v-ati adaptat bine la perioada noastra. Ati incalcat intelegerea initiala rupand un PNA ce trebuia sa ramana in picioare pana la final de lume fara un preaviz moral de 24h avand si un organizat pregatit.
Deasemenea dati constant mesaje de recrutare in Roma, circulare in alte triburi(B.W), asta este definitia a ceea ce tu numesti a juca ''cu demnitate'' ? Eu vad doar disperare!

Sa nu uitam ca raportul de sate in momentul ruperii PNA-ului era de 40:60 in favoarea voastra, daca UT pierde la fiecare organizat 50-100 de sate nu ti se pare normal usor usor sa se echilibreze ?

Cat despre pp-isti eu zic sa verifici putin clasamentul general ca TSL are 7 jucatori in top 10 si toti impreuna nu au sate innobilate de la inamici cat au unii jucatori Roma de nici 200k
Nici mie nu mi-a placut graba cu organizatul. La faza asta si la motivul ruperii pna-ului, nu pot raspunde eu. Desi am observat si eu cum incercati sa ne blocati. In fine. Sa fim seriosi, voi ati intors BW-ul impotriva noastra, eram aliati, deci sa nu vorbim de bagat strambe. Lucifer da astfel de mesaje de cand il stim, dar el nu e in conducerea TSL, deci nimic oficial. E modul lui de a se distra. Iar cat despre PP-ist, am precizat ca pe lumea asta am inceput sa jucam si noi cum joaca lumea. Mie personal nu imi place.
 

Brook.

member
Scor reacție
0
Mileyutul vrea hate :)) isi cauta prieteni, accepta si tu ca ti-ai luato pe 87 si taci din gura pana inscri si tu ceva ;) dupa poti sa iesi pe aici si sa comentezi ;) fapte copilul ca de vrajala avem timp
 

Tagmata

member
Scor reacție
0
Opteroane da de ce esti asa sensibil, am zis ca esti neprihanit adica inocent. Oricum, poate imi raspunzi si mie la intrebare de ce faci pe aici pe-a sofistul.
 

Brook.

member
Scor reacție
0
de maine sa nu va mai vad cu plete inele cercele chesti socoteli, fapte. Fapte si triburile ca la vrajala sunteti nr 1 si pe harta cereti sitter =))
 
Sus