Discutii L92 !

dormm

member
Scor reacție
0
Stii ce am
Observat? Pe fiecare lume
O bagi pe asta cu “ te a lasat x sa scri”..ba ca m a lasat samy ba ca m a lasat ursu acu ca m a lasat maram sa scriu..eu inteleg ca vii dintr un trib unde mna esti obisnuit sa ti se fure banii la cabane de intemeietor, dar intelege te rog ca nu in toate triburile e la fel…pe tine clar te au scapat din coteț..
Taran obosit,tu comentezi de mine ca am piedut pe 85,dar tu ca ai luat bataie pe 76?lache,vezi-ti de treaba ca esti praf,pe 85 ai fost doar o clona de jucator,altii au dus munca si tu vii sa te lauzi,penibilule..o sa ajungi ca ursu sa joci pe alte conturi ca sa nu te mai injure lumea
 
Scor reacție
0
Taran obosit,tu comentezi de mine ca am piedut pe 85,dar tu ca ai luat bataie pe 76?lache,vezi-ti de treaba ca esti praf,pe 85 ai fost doar o clona de jucator,altii au dus munca si tu vii sa te lauzi,penibilule..o sa ajungi ca ursu sa joci pe alte conturi ca sa nu te mai injure lumea
N am jucat niciodata pe alte conturi..da ma, cand iei bataie au batut adminii si altii…sa fii sanatos.. eu am recunoscut 76 ..ideea e ca eu joc aici si tu comentezi..da drumu la joc ca ceva mi zice ca iar te adun de pe jos, sau taci..eu ti am zis, tu esti obisnuit acolo cu cabane intemeietori de alt fel..ma iei pe mn cu mi a dat voie x sa vorbesc..hai sictir
 

dormm

member
Scor reacție
0
N am jucat niciodata pe alte conturi..da ma, cand iei bataie au batut adminii si altii…sa fii sanatos.. eu am recunoscut 76 ..ideea e ca eu joc aici si tu comentezi..da drumu la joc ca ceva mi zice ca iar te adun de pe jos, sau taci..eu ti am zis, tu esti obisnuit acolo cu cabane intemeietori de alt fel..ma iei pe mn cu mi a dat voie x sa vorbesc..hai sictir
Cand am zis eu ma ca au batut adminii?singura lume unde am facut galagie a fost pe 87,unde oricum s-a castigat lumea(cu tot cu cazul speedy si altele)mai taci naiba din gura…
Unde am zis eu ca au batut adminii pe 85?nu vezi ca esti atat de prost incat te contrazici singur?

In ceea ce priveste ,,cabanele” ,eu nici nu am participat si nici nu particip,dar nu e treaba ta asta…care e problema ta de tot scrii asta ?!(inca o data demonstrezi ca nu stii nimic si esti la fel de prost ca prietenul tau)

Btw:castiga lumea si apoi joaca rol de barosan..este ultimul mesaj la care iti raspund.
Btw2:eu nu mi-am tradat niciodata echipa cum ai facut tu pe alte lumi,deci,mars d-aici caracter infect.
Spor.
 
Ultima editare:
Scor reacție
0
In ceea ce priveste ,,cabanele” ,eu nici nu am participat si nici nu particip

Sigur ai tu motivele tale:))))))))))..nu te primesc baietii sau e scump biletu de autobuz? Hai nu te mai baga in seama cu mine sclav mic, vezi ca tu te ai dat la vorbe, eu n am nici o gara cu tine, pt mine esti mare 0 care tot cauta discutii si atentie cu mine..hai marsh lake.
 

DANigRm

member
Scor reacție
0
iti dau o lista cu cati ati inobilat din recrutarile voastre ? :)) si acum sunt persoane care va injura , i-ati inobilat fara motive :D
are una cu alta, ca prin ei ati ajuns 3v1 si asa ati castigat :)) pe urma i-ati internat . Si chestia ca ati castigat cu toate adunaturile de pe harta e fumata deja , mai schimbati argumentul .
Salut .
Eu sunt “o adunatura de pe harta” care a jucat pe prima lui in lume pe 87.ba chiar mai mult , am avut ca mentor dat de joc pe un jucator de al vostru pe care il intrebam in fiecare zi ce sa fac si cum sa joc(ii multumesc aici daca vede acest mesaj) .Am jucat de la inceput pana la sfarsit DOAR in granita , unde , marea echipa green a reusit performanta sa nu imi ia niciun sat . Ba chiar mai mult v-am luat eu voua cateva .
Si ca mine , la prima lor lume am avut alti 3 vecini , tot in granita si tot cu acelasi rezultat , nu le-ati luat sat .
Deci chestia cu adunatii de pe harta e reala si ar trebuii , voua ca trib “mare” sa va puna niste semne de intrebare
 

Ciupan3zu

member
Scor reacție
0
Sa intelegem ca este realizarea vietii voastre ca a-ti castigat o lume impotriva Green,felicitari ce pot spune:) insa sfatul meu este sa trageti putin aer in piept si sa va purtati ca niste oameni maturi, e doar un joc mai pierzi mai castigi,nu scrie nicaieri ca nu ai voie sa pierzi un joc toti a-ti pierdut ,toti a-ti castigat,hai sa jucam fiecare cum putem nu va mai varsati frustrarile pe aici.Bafta tuturor celor ce joaca pe lumea 92.
 

Ciupan3zu

member
Scor reacție
0

Salut .
Eu sunt “o adunatura de pe harta” care a jucat pe prima lui in lume pe 87.ba chiar mai mult , am avut ca mentor dat de joc pe un jucator de al vostru pe care il intrebam in fiecare zi ce sa fac si cum sa joc(ii multumesc aici daca vede acest mesaj) .Am jucat de la inceput pana la sfarsit DOAR in granita , unde , marea echipa green a reusit performanta sa nu imi ia niciun sat . Ba chiar mai mult v-am luat eu voua cateva .
Si ca mine , la prima lor lume am avut alti 3 vecini , tot in granita si tot cu acelasi rezultat , nu le-ati luat sat .
Deci chestia cu adunatii de pe harta e reala si ar trebuii , voua ca trib “mare” sa va puna niste semne de intrebare
Fake!?~043 (524|584) K559,739DANigRm [MnT]Ciupan3zu [green]2022-09-27 02:13:51
 

ElHefesito

member
Scor reacție
0
@Watcher iz rMw voiam sa te intreb daca stie ursu ca umbi singur fara stapan pe strada, dar dupa am inteles ca ti-a dat interdictie pe extern :)
vad ca mai nou rupi lesa, nu mai asculti :)

@Supernatural13 mergi pe burta noobete ca-i apa mica

ps mi-a dat voie astronaut sa scriu....
 
Ultima editare:

Vndhl

member
Scor reacție
2
N am jucat niciodata pe alte conturi..

Multicontul nu e ca si cum ai juca si pe alte conturi ? .... du-te si macane in alta parte :) .
Uite aici ce ziceai acum ceva timp :
image_2023-02-11_004023189.png


PS: gasesti postarea (citarea lui DSA ) pe forumul lumii 87 ,pagina 4 . ... tu cred ca ti-ai sters-o .
 

sorin1212

member
Scor reacție
0
Am si o o rugaminte dragi tovarasi ...sa nu se mai stearga mesaje de pe forum la 10-15 minute dupa ce se posteaza , ca ne dam seama ca sunteti sub papucul conducerii, si nu aveti voie sa va exprimati liber :)
 

dormm

member
Scor reacție
0
Am si o o rugaminte dragi tovarasi ...sa nu se mai stearga mesaje de pe forum la 10-15 minute dupa ce se posteaza , ca ne dam seama ca sunteti sub papucul conducerii, si nu aveti voie sa va exprimati liber :)
Ahahah,dupa 15 minute le-a disparut tupeul:))),dar la ce sa te astepti de la niste oameni care nu au coloana vertebrala?:))
 

Vndhl

member
Scor reacție
2

Poate pui toata poza data viitoare ;)
image_2023-02-11_015452515.png

In traducere ,ai recuperat un sat luat de colegul ,un barbar provenit prin stergerea colegului tau Sorin08 .... adica dupa ce ati pierdut razboiul si multi de la voi s-au lasat . Cam asa se vede ca ati luat sate de la el , doar recuperari .Teoretic el nu a pierdut din satele proprii ,practic , a pierdut doar cateva din satele luate de la voi pe care le-ati recuperat , care tot la noi au ajuns mai tarziu ;) .... atat ati putut :confused:.
 
Scor reacție
0
Poate pui toata poza data viitoare ;)
Vezi atașament 5752
In traducere ,ai recuperat un sat luat de colegul ,un barbar provenit prin stergerea colegului tau Sorin08 .... adica dupa ce ati pierdut razboiul si multi de la voi s-au lasat . Cam asa se vede ca ati luat sate de la el , doar recuperari .Teoretic el nu a pierdut din satele proprii ,practic , a pierdut doar cateva din satele luate de la voi pe care le-ati recuperat , care tot la noi au ajuns mai tarziu ;) .... atat ati putut



Ai învins pe Lumea 60 cu tribul tău ManiacK.s - Green

Ai învins pe Lumea 85 cu tribul tău Jderii - Wind of Change.

Eu cred ca de fapt asta te doare pe tine la unii de aici:(.. te las sa fugi pe .net, ca daca iei ban iar faci plangi pe aici.
App trofeu cu 66 il gasesti la conducatoru tau de pe 87..
 

ElHefesito

member
Scor reacție
0
Ai învins pe Lumea 60 cu tribul tău ManiacK.s - Green

Ai învins pe Lumea 85 cu tribul tău Jderii - Wind of Change.

Eu cred ca de fapt asta te doare pe tine la unii de aici:(.. te las sa fugi pe .net, ca daca iei ban iar faci plangi pe aici.
App trofeu cu 66 il gasesti la conducatoru tau de pe 87..

Mie nu imi raspunzi sau am zis adevarul:)
 

ElHefesito

member
Scor reacție
0
@Watcher iz rMw e adevarat ca ti-a pus ursu cercel de ala ca la vaci sa vada pe ce lumi umbli aiurea? :)
eu zic ca e vrajeala dar sunt unii care cred ca e adevarat, te rog sa ne zici daca e adevarat sau nu
 

*sickoss*

member
Scor reacție
0
Deci sa inteleg ca voi jucati externul? Pe harta nu va vad sa jucati..De ce nu incepeti sa jucati sa aratati green-ului si lui watcher de ce sunteti in stare si sa-i bateti daca tot sunteti asa de artagosi. :) Pana atunci, incetati sa va mai aratati coltii si mergeti la lumile respective sa depuneti amintiri.

@D1v1nn0 tic-tac, tic-tac..mai e putin..
 
Sus