Discutii L92 !

ElHefesito

member
Scor reacție
0
Tu vorbesti bro, cand Green e genul de trib sa zica ca se luptau si cu Foamea in acelasi timp, deci a fost razboi pe 2 fronturi si de aia au pierdut?:)
 

ElHefesito

member
Scor reacție
0
Deci sa inteleg ca voi jucati externul? Pe harta nu va vad sa jucati..De ce nu incepeti sa jucati sa aratati green-ului si lui watcher de ce sunteti in stare si sa-i bateti daca tot sunteti asa de artagosi. :) Pana atunci, incetati sa va mai aratati coltii si mergeti la lumile respective sa depuneti amintiri.

@D1v1nn0 tic-tac, tic-tac..mai e putin..

Vreau raspuns de la @Watcher iz rMw ca am numai mistere in minte, dupa mai vb....
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
Ai învins pe Lumea 60 cu tribul tău ManiacK.s - Green

Ai învins pe Lumea 85 cu tribul tău Jderii - Wind of Change.

Eu cred ca de fapt asta te doare pe tine la unii de aici:(.. te las sa fugi pe .net, ca daca iei ban iar faci plangi pe aici.
App trofeu cu 66 il gasesti la conducatoru tau de pe 87..
Ce-mi place cand o dai cu alte vrajeli , doar doar lumea o fi chioara si nu te vede .....Legat de presupunerea ta , de ce sa doara ? Am jucat ,le-am pierdut ,aia e ... +3 in progress daca stii ce zic .... , si pe langa ,mai erau si astea :

Tribul câștigător
Ai învins pe Lumea 37 cu tribul tău Silent Hunters.

Tribul câștigător
Ai învins pe Lumea 38 cu tribul tău Monroe Republic.

Tribul câștigător
Ai învins pe Lumea 46 cu tribul tău The Sith Lords.

Tribul câștigător
Ai învins pe Lumea 53 cu tribul tău The Gentleman Squad.

Tribul câștigător
Ai învins pe Lumea 62 cu tribul tău CARTEL.

Tribul câștigător
Ai învins pe Lumea 70 cu tribul tău Dark - Decided To Win.

Tribul câștigător
Ai învins pe Lumea 76 cu tribul tău DARK.

Tribul câștigător
Ai învins pe Lumea 80 cu tribul tău RS-Supreme Team.

Nu sunt sigur daca eu am mai multe lumi castigate sau tu conturi ( erau vreo 7-8 conturi cu aceleasi logari in discutia respectiva ,de care se stie ... ;)) .



PS : te caut ElHefesito
 
Scor reacție
0
Ce-mi place cand o dai cu alte vrajeli , doar doar lumea o fi chioara si nu te vede .....Legat de presupunerea ta , de ce sa doara ? Am jucat ,le-am pierdut ,aia e ... +3 in progress daca stii ce zic .... , si pe langa ,mai erau si astea :

Tribul câștigător
Ai învins pe Lumea 37 cu tribul tău Silent Hunters.

Tribul câștigător
Ai învins pe Lumea 38 cu tribul tău Monroe Republic.

Tribul câștigător
Ai învins pe Lumea 46 cu tribul tău The Sith Lords.

Tribul câștigător
Ai învins pe Lumea 53 cu tribul tău The Gentleman Squad.

Tribul câștigător
Ai învins pe Lumea 62 cu tribul tău CARTEL.

Tribul câștigător
Ai învins pe Lumea 70 cu tribul tău Dark - Decided To Win.

Tribul câștigător
Ai învins pe Lumea 76 cu tribul tău DARK.

Tribul câștigător
Ai învins pe Lumea 80 cu tribul tău RS-Supreme Team.

Nu sunt sigur daca eu am mai multe lumi castigate sau tu conturi ( erau vreo 7-8 conturi cu aceleasi logari in discutia respectiva ,de care se stie ... ;)) .



PS : te caut ElHefesito
Le am pus pe alea 2 pt ca anumiti jucatori din green au acele trofee, cred ca de aia atata frustrare..eu nu ti am megat niciodata calitatile de jucator, pur si simplu nu inteleg de ce te bagi in seama tu sau dorm , cand eu n am avut absolut nici o treaba cu voi si scriam aici de L92 si de hardy..daca ai simtit nevoia sa sari in apararea lui, cine stie poate ati impartit pp pe vreo lume sau nush c epoveste de dragoste ai, insa chiar nu inteleg ce mai vreti. Ne am certat pe extern pe 76, pe 85..acuma n am chef si pe 92. Sau fi sincer, scrie mihaitza de pe contu tau? Macar veniti toti lakeii, sa fie o treaba..pana atunci nu va mai raspund.
 

n00bSt3R

member
Scor reacție
0
La somn lake . I am raspuns omului care cu tot dreptu m a atacat. Sunt convins ca e penibil ca dupa ce m am certat cu ei p aici acuma sa joace in alianta..mai penibil de atat m am simtit doar cand am ajuns in RS 12..dar mna, unele decizii nu tin de mine. Macar eu recunosc cand sunt unele situatii, pe cand unu ca tine n o sa recunoasca niciodata..poti zice ce vrei, stiu destul de bine ce a fost si pe 87..hai fugi la psihiatru .

Nu mai bea apa, cred ca e stricata si-ti face rau. Cum poti sa spui ca Vndhl ii ia apararea lui Tom Hardy? Cand el a iesit cateva postari in urma primul cu postarea asta:


Valentine's day a venit mai repede pe 92 ...
Vezi atașament 5747

In progress :
@Watcher on the wall. + @Brook.
Tom Hardy + toată familia Green

?

Repet. Nu mai bea apa! Iti dauneaza si te pierzi in cuvinte si e pacat de tine, baiat finut...
 

laser.frate

member
Scor reacție
0
Le am pus pe alea 2 pt ca anumiti jucatori din green au acele trofee, cred ca de aia atata frustrare..eu nu ti am megat niciodata calitatile de jucator, pur si simplu nu inteleg de ce te bagi in seama tu sau dorm , cand eu n am avut absolut nici o treaba cu voi si scriam aici de L92 si de hardy..daca ai simtit nevoia sa sari in apararea lui, cine stie poate ati impartit pp pe vreo lume sau nush c epoveste de dragoste ai, insa chiar nu inteleg ce mai vreti. Ne am certat pe extern pe 76, pe 85..acuma n am chef si pe 92. Sau fi sincer, scrie mihaitza de pe contu tau? Macar veniti toti lakeii, sa fie o treaba..pana atunci nu va mai raspund.
Pai cum sa nu se bage in seama cand te-ai luat de stapanu lor Tzepar ?
 
Scor reacție
0
Nu mai bea apa, cred ca e stricata si-ti face rau. Cum poti sa spui ca Vndhl ii ia apararea lui Tom Hardy? Cand el a iesit cateva postari in urma primul cu postarea asta:




Repet. Nu mai bea apa! Iti dauneaza si te pierzi in cuvinte si e pacat de tine, baiat finut...
Da am zis eu ceva de dormm sau vndhl pe aici pana n au venit ei sa caute anturaj? Eu aveam beefu meu cu pp si cu ombilicon..daca oamenii au simtit sa se bage, au avut ei interesele lor, sau doar cautau atentie, ei stiu mai bine. Gata va las ca am dat prea multa atentie unora.
 

DANigRm

member
Scor reacție
0
Nu am intrat aici sa te mint , ala a fost un sat recuperat .
Realitatea e ca in granita am folosit 3k ppuri de la inceput pana la final , ca la primu organizat am atacat fara berbeci si alt vecin de al meu a atacat cu 4 nobili deodata , ca unbroken voia sa cumpere sat de la un baiat cu 200 ppuri .
Si voi inloc sa incercati sa jucati triburile si sa ne luati satele , ne dadeati mesaje cu oferte pe conturi si ca ne baga tom la interne .
Nu a fost bagat nimeni in interne degeaba , in granita , pe partea mea , am fost “3 adunati de pe harta” care au terminat jocul , si care mai si primeau sate din partea tribului .
 

Ciupan3zu

member
Scor reacție
0
Poate pui toata poza data viitoare ;)
Vezi atașament 5752
In traducere ,ai recuperat un sat luat de colegul ,un barbar provenit prin stergerea colegului tau Sorin08 .... adica dupa ce ati pierdut razboiul si multi de la voi s-au lasat . Cam asa se vede ca ati luat sate de la el , doar recuperari .Teoretic el nu a pierdut din satele proprii ,practic , a pierdut doar cateva din satele luate de la voi pe care le-ati recuperat , care tot la noi au ajuns mai tarziu ;) .... atat ati putut :confused:.
Si ala nu e pierdut?!:)))) hai ca ma retrag ca vad prea multe frustrari pe aici bafta .
 

Ciupan3zu

member
Scor reacție
0
Nu am intrat aici sa te mint , ala a fost un sat recuperat .
Realitatea e ca in granita am folosit 3k ppuri de la inceput pana la final , ca la primu organizat am atacat fara berbeci si alt vecin de al meu a atacat cu 4 nobili deodata , ca unbroken voia sa cumpere sat de la un baiat cu 200 ppuri .
Si voi inloc sa incercati sa jucati triburile si sa ne luati satele , ne dadeati mesaje cu oferte pe conturi si ca ne baga tom la interne .
Nu a fost bagat nimeni in interne degeaba , in granita , pe partea mea , am fost “3 adunati de pe harta” care au terminat jocul , si care mai si primeau sate din partea tribului .
Aici e lumea 92 nu vorbim de 60 85 87 succes.
 

Ciupan3zu

member
Scor reacție
0
Voi sunteti cei disperati! 76,87…mai urmeaza si altele probabil:))
Nu e nimeni disperat omule singurii disperati sunteti voi ,nu va baga nimeni in seama si apareti pe fiecare forum de lume care mai de care sa se laude ca ce jucator e ,unu ca a inchis nu stiu cate lumi,altul ca nu a pierdut sat in granita,care e penibil aici?! A-ti vazut voi sa intre vreun jucator din green pe forumul unei lumi unde jucati voi si sa posteze aberatii?
 

dormm

member
Scor reacție
0
Nu e nimeni disperat omule singurii disperati sunteti voi ,nu va baga nimeni in seama si apareti pe fiecare forum de lume care mai de care sa se laude ca ce jucator e ,unu ca a inchis nu stiu cate lumi,altul ca nu a pierdut sat in granita,care e penibil aici?! A-ti vazut voi sa intre vreun jucator din green pe forumul unei lumi unde jucati voi si sa posteze aberatii?
Am vazut jucatori green aberand pe forumul lumii 76,87 si 92,sau watcher nu e al vostru?:))l-ati renegat?:(…acum ramane fara echipa,poate-l primeste Andronie :)
Btw:decat sa pierzi vremea p-aici mai bine ia niste lectii de gramatica ca te cam bate limba romana:))
 
Sus