Discutii L92 !

dormm

member
Scor reacție
0
68 este lumea pe care ti-ai tradat echipa si apoi urlai ca esti atacat si cautai oameni sa bagi pe cont?
 

Baldr

member
Scor reacție
0
Nu am intrat aici sa te mint , ala a fost un sat recuperat .
Realitatea e ca in granita am folosit 3k ppuri de la inceput pana la final , ca la primu organizat am atacat fara berbeci si alt vecin de al meu a atacat cu 4 nobili deodata , ca unbroken voia sa cumpere sat de la un baiat cu 200 ppuri .
Si voi inloc sa incercati sa jucati triburile si sa ne luati satele , ne dadeati mesaje cu oferte pe conturi si ca ne baga tom la interne .
Nu a fost bagat nimeni in interne degeaba , in granita , pe partea mea , am fost “3 adunati de pe harta” care au terminat jocul , si care mai si primeau sate din partea tribului .
Salut , imi poti spune te rog ce s-a intamplat cu Eduard Distrugatorul si tribul adus de el in alianta cu voi ?
Multumesc

P.S.: Si vezi ca sunt doar 60 de locuri in tribul final , se mai interneaza
 

CentauRy

member
Scor reacție
1
@Tom Hardy, tocmai tu te-ai apucat sa vorbesti pe extern, ai prins sange in pompita ?

Ai uitat pe 68 cand ai fugit ca te batea dk, luandu-ti singur BAN si cand s-a dat organizat si s-au luat 29-32 de sate, ai revenit repede si te dadeai smecher.

Tu nu ai nimic de impartit cu dobricul, sau poate ai si cu el, dar ai uitat cand i-ai dat teapa lui Vis de banii de chirie, nesimtitule.
Ai uitat cand cereai la toate lumea cate 200 de pp ca "le dai inapoi la salariu".
Si multe altele ... Nu stiu cum de mai ai tupeu sa iesi pe extern sau sa mai joci "aici". Ma rog sa nu-ti copieze caracterul infect, copilasii tai care n-au pacat.

Esti ZERO TOT, NULL!
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
@Tom Hardy, tocmai tu te-ai apucat sa vorbesti pe extern, ai prins sange in pompita ?

Ai uitat pe 68 cand ai fugit ca te batea dk, luandu-ti singur BAN si cand s-a dat organizat si s-au luat 29-32 de sate, ai revenit repede si te dadeai smecher.

Tu nu ai nimic de impartit cu dobricul, sau poate ai si cu el, dar ai uitat cand i-ai dat teapa lui Vis de banii de chirie, nesimtitule.
Ai uitat cand cereai la toate lumea cate 200 de pp ca "le dai inapoi la salariu".
Si multe altele ... Nu stiu cum de mai ai tupeu sa iesi pe extern sau sa mai joci "aici". Ma rog sa nu-ti copieze caracterul infect, copilasii tai care n-au pacat.

Esti ZERO TOT, NULL!

1. Nu am jucat ro68. Habar nu am ce filme ai tu sau de unde iti iei informatiile.
2. Repet inca o data si pentru tine, daca vis vrea sa rezolvam situatia creata poate veni oricand sa o rezolvam. Nu are treaba cu jocul. Avem prieteni comuni care il inteleg si pe el si pe mine si inca si acum discutam pe subiect dupa atata timp. Unii nu mai joaca cu el din cauza mea iar altii nu mai joaca cu mine din cauza lui. Unii il stiu pe el intr-un fel si pe mine in alt fel. Subiectul nu o sa se termine niciodata...v-am mai zis eu, pana la ro200 o sa tot vorbiti. Nu stiu cum de nu a aparut o circulara "green" - iulian mafia pana acum pe ro92 :), dar nu e timpul pierdut...
3. "200-300 pp pana la salariu" au luat 1 mil de jucatori care nu ii aduci in discutie. Referitor la lumea unde s-a dat circulara nu eram eu pe cont, era siter din tribul unde activam, chiar din conducere. S-au rezolvat problemele acolo si pp s-au inapoiat cand am revenit eu pe cont.
3. Care multe altele ? Am tradat eu pe cineva vreodata ? Am dat eu vreun backstabb ? Am internat eu jucatori vreodata fara motive ? Nu...la joc, ce tine de joc, de implicarea in joc la conducere sau simplu jucator nu are nimeni ce sa comenteze la adresa mea pe nicaieri.
4. Da, ca mine au fost multi care unde au intrat sa joace si nu au mai avut cu cine, au renuntat. Sunt zeci/sute de jucatori asa. Ca-mi scoate mie "Centaury" sau x si y ochii ca am renuntat...pai e irelevant. Vezi situatia lumilor unde am renuntat eu, de ce, cum era harta, cu 0 sanse de a continua. Si de ce sa ma chinui eu si pe alti 50-60 insi sa-i doara undeva ? :) Cred ca pe tema n-are rost sa discutam ca tu joci cu astfel de jucatori in echipa pe care eu ii inteleg si exact ce zic eu aici se intampla sau s-a intamplat si cu ei. Hai terminati cu ipocrizia...
5. Si cred ca e cel mai important punct aici, vezi ca se vehiculeaza ca in urma "asimilarii" noastre pe ro92 s-au platit bani grei. Despre asta ce poti sa spui ? A mai venit un zvon ca eu as juca cu altcineva pe cont care e dusman declarat al lui maul/void, s-a mai adus in discutie ca vreau sa obtin altele. Hai ca se poate si mai bine cred de atat...vorba unora...popcorn cu arome sa tot luam

Si sa raspund si celor de mai sus, nu e nevoie ca Andrei, vandalu, brook, Gabi sau altcineva sa-mi ia apararea cu ceva cand lucrurile sunt evidente si reale cand scriu eu aici. Ei stiu asta, nu am cum sa ma justific nonstop pe extern aici doar ca sa intelegeti si sa credeti voi ceva. Legat de altfel...prefer sa nu comentez nimic. Sunt Void acum, joc alaturi de ei cu regulile si interesele lor asa cum am facut in orice echipa unde am jucat. Daca aveti de comentat ceva sau vreti sa dezvoltati vreun subiect anume cu mine va astept pe whatsapp/skype pentru discutii. Pana atunci have fun la toata lumea !
 

CentauRy

member
Scor reacție
1
1. Nu am jucat ro68. Habar nu am ce filme ai tu sau de unde iti iei informatiile

Imi cer scuze, greseala mea, era vorba de Ro70. Daca spui ca nu-i asa, poti sa-l intrebi pe Papaya, pe Vis si pe multi altii, ca ai dat "bir cu fugitii" dupa ce ai dat 3 organizate doar cu demolari si dupa au facut Vis/Galateni organizat cu nobili si a iesit ce trebuia.

.
2. Repet inca o data si pentru tine, daca vis vrea sa rezolvam situatia creata poate veni oricand sa o rezolvam. Nu are treaba cu jocul. Avem prieteni comuni care il inteleg si pe el si pe mine si inca si acum discutam pe subiect dupa atata timp. Unii nu mai joaca cu el din cauza mea iar altii nu mai joaca cu mine din cauza lui. Unii il stiu pe el intr-un fel si pe mine in alt fel. Subiectul nu o sa se termine niciodata...v-am mai zis eu, pana la ro200 o sa tot vorbiti. Nu stiu cum de nu a aparut o circulara "green" - iulian mafia pana acum pe ro92 :), dar nu e timpul pierdut...
N-ai rezolvat treaba asta de 2-3-4 ani sau cat timp a trecut de atunci, cand l-ai lasat fara banii de chirie, acum sigur n-ai ce sa rezolvi.

3. "200-300 pp pana la salariu" au luat 1 mil de jucatori care nu ii aduci in discutie. Referitor la lumea unde s-a dat circulara nu eram eu pe cont, era siter din tribul unde activam, chiar din conducere. S-au rezolvat problemele acolo si pp s-au inapoiat cand am revenit eu pe cont.

Inclusiv mie mi-ai cerut pe 70, inainte sa-ti dai BAN singur.
Ps:Jucam pe alt cont acolo, care, din pacate era la tine in trib.

3. Care multe altele ? Am tradat eu pe cineva vreodata ? Am dat eu vreun backstabb ? Am internat eu jucatori vreodata fara motive ? Nu...la joc, ce tine de joc, de implicarea in joc la conducere sau simplu jucator nu are nimeni ce sa comenteze la adresa mea pe nicaieri.

M-am referit la rahaturile pe care le-ai facut si cu alti jucatori, bani, pp, etc.
4. Da, ca mine au fost multi care unde au intrat sa joace si nu au mai avut cu cine, au renuntat. Sunt zeci/sute de jucatori asa. Ca-mi scoate mie "Centaury" sau x si y ochii ca am renuntat...pai e irelevant. Vezi situatia lumilor unde am renuntat eu, de ce, cum era harta, cu 0 sanse de a continua. Si de ce sa ma chinui eu si pe alti 50-60 insi sa-i doara undeva ? :) Cred ca pe tema n-are rost sa discutam ca tu joci cu astfel de jucatori in echipa pe care eu ii inteleg si exact ce zic eu aici se intampla sau s-a intamplat si cu ei. Hai terminati cu ipocrizia...
Eu nu scot ochii nimanui, spun doar direct in fata, lucru care doare pentru multi si mereu se cauta scuze.
5. Si cred ca e cel mai important punct aici, vezi ca se vehiculeaza ca in urma "asimilarii" noastre pe ro92 s-au platit bani grei. Despre asta ce poti sa spui ? A mai venit un zvon ca eu as juca cu altcineva pe cont care e dusman declarat al lui maul/void, s-a mai adus in discutie ca vreau sa obtin altele. Hai ca se poate si mai bine cred de atat...vorba unora...popcorn cu arome sa tot luam

Si sa raspund si celor de mai sus, nu e nevoie ca Andrei, vandalu, brook, Gabi sau altcineva sa-mi ia apararea cu ceva cand lucrurile sunt evidente si reale cand scriu eu aici. Ei stiu asta, nu am cum sa ma justific nonstop pe extern aici doar ca sa intelegeti si sa credeti voi ceva. Legat de altfel...prefer sa nu comentez nimic. Sunt Void acum, joc alaturi de ei cu regulile si interesele lor asa cum am facut in orice echipa unde am jucat. Daca aveti de comentat ceva sau vreti sa dezvoltati vreun subiect anume cu mine va astept pe whatsapp/skype pentru discutii. Pana atunci have fun la toata lumea !
In rest, la punctul 5 nu este treaba mea, eu ti-am punctat exact lucrurile pe care le-ai facut si pe care eu le cunosc.
 

Tom Hardy

member
Scor reacție
0
Pe ro70 am luat bataie. Da. Nu am nici o scuza cand pierd. Dar nu poti juca in 3-4 insi ca sa tii un trib/echipa in fata unui adversar net superior. Am avut harti pe care am ramas singur pentru ca lumea nu stie sau nu poate juca la un ritm de joc ridicat. Ca si acum pe ro92 de fapt...Nu pot si nu mai vreau sa joc pentru toata lumea
Du-te la papaya sa-ti spuna ce si cum joc eu si pe urma sa-ti reformezi ideile despre asta.
Sunt jucatori care la fel ca si tine spuneau ca nu joc nimic, ca iau doar interne, ca nu fac nimic pe harta. Practic 0 barat cand de fapt twstats, trupele rupte pe atac/aparare/sustinator spun altele. Pentru echipele unde am jucat, stie toata lumea ca fara mine poate nu se obtineau anumite rezultate in fata unor adversari net superiori sau cu echipe mult mai bune fata de ce aveam noi in echipa noastra.
Nu am spus niciodata ca sunt un sfant pe joc...dar intotdeauna am facut tot ce a depins de mine ca echipa mea sa isi creeze avantaje pe harta. Cand spun asta inseamna "orice". La fel ca si proverbul ca "in razboi este permis orice". Ehh eu asta am facut peste tot unde am jucat. Am dat totul pentru echipele respective si nimeni nu poate contesta asta.
Revenind putin...vreau sa spun legat de ro70 un singur lucru. Este cel mai mincinos loc 1 individual (la momentul respectiv) care l-am intalnit vreodata. Este vorba de skandenberg care la 90 sau 100 sate cate avea, nici nu mai stiu, aveam 9800 inamici invinsi. Era cu noi in echipa pana cand am luat decizia sa il internam pentru ca era mai slab ca un creep de level 1 pe harta. O data cu el au fost executati si jucatorii care il sustineau, la momentul respectiv vreo 4-5. Nu imi caut scuze, repet, dar avand o echipa slaba, mai slaba fata de ce era in DK, cu loc 1 si trepadusii lui care nu ne ajutau cu nimic, practic nu aveam nici o sansa acolo.
Spun ceva gresit ? Nu...A fost al 5 lea loc 1 individual pe care l-am internat. Nu stiu cati conducatori au facut asta. Spun asta ca sa intelegeti ca in contextul unei lumi contez, conducere, dar nu depinde tot de mine, nu depinde de mine victoria, trebuie ca si echipa sa joace, trebuie sa ai mai multi oameni care sa se implice si sa nu lase totul pe umerii la 6 insi care joaca pentru o echipa intreaga.
 

Deleted User - 743794397

Pana la urma care e rostul externului? E geva gen emisiunea aia a lui Capatos unde Watcher este invitat special la fiecare emisiune cu Floricica Dansatoarea si Vulpita in prim plan.
 

stou

member
Scor reacție
0
Dom'Capatos eu stiu sigur ca Vulpita il inseala pe Watcher ,are un prieten filmatu pe telefon dom'Capatos
 

dormm

member
Scor reacție
0
@Watcher iz rMw ,slabanule,vezi ca ai incurcat punctele cardinale pe harta->granita green-ului nu este pe k46:)))sau te duci sa te lupti cu barbarele?!…si te mai dai mare jucator,amărâtule
 
Sus