Discutii Libere L93

Radu1307

member
Scor reacție
0
3 days later, shocking news, Shadow și Chill Zone au aparut iar pe harta

moXKVTV.png

5Q516d0.gif

t7PR5hm.gif
 

xeler0

member
Scor reacție
0
Ai uitat sa ii treci pe FIIND...A, stai...
Prințeselor , nu mai merge cu cumpăratul de conturi și faceți tam tam pe extern ?

Aveți decenta și bun simt , ca știe toată harta ce fel de joc prestați, hai să vă văd pe harta , corect nu cu tam tam . E ultimul meu mesaj atât aici cât și pe joc , ca mai mult decât penibil nu puteti sa deveniți .

Apropo ridicați ștacheta 800 euro pentru cont in conducerea sciților e cam puțin.
 
Scor reacție
0
Prințeselor , nu mai merge cu cumpăratul de conturi și faceți tam tam pe extern ?

Aveți decenta și bun simt , ca știe toată harta ce fel de joc prestați, hai să vă văd pe harta , corect nu cu tam tam . E ultimul meu mesaj atât aici cât și pe joc , ca mai mult decât penibil nu puteti sa deveniți .

Apropo ridicați ștacheta 800 euro pentru cont in conducerea sciților e cam puțin.

Penibilitatea voastra nu are limite.

Faceti alianta de 3 continente, ati dat mesaje si barbarelor daca vor sa se alieze cu voi, dati emsaje de recrutare toti prin toate triburile, dati mesaje pe whatsapp sa cumparati conturi apoi tot voi cu un tupeu incredibil tipati ca vrea cineva sa va cumpere conturile. Coborati putin cu picioarele pe pamant, voi chiar credeti ca e nevoie sa cumparam conturi ca sa va batem?

Fa putine statistici si uita-te pe harta. Stiu ca e greu sa pierzi un continent intr-o zi, suntem alaturi de voi!

#prayForScitii

Tic-Tac!
 

xeler0

member
Scor reacție
0
Penibilitatea voastra nu are limite.

Faceti alianta de 3 continente, ati dat mesaje si barbarelor daca vor sa se alieze cu voi, dati emsaje de recrutare toti prin toate triburile, dati mesaje pe whatsapp sa cumparati conturi apoi tot voi cu un tupeu incredibil tipati ca vrea cineva sa va cumpere conturile. Coborati putin cu picioarele pe pamant, voi chiar credeti ca e nevoie sa cumparam conturi ca sa va batem?

Fa putine statistici si uita-te pe harta. Stiu ca e greu sa pierzi un continent intr-o zi, suntem alaturi de voi!

#prayForScitii

Tic-Tac!
Deja mi am încălcat cuvântul când ți am răspuns , ne vedem pe harta , pe organizat nu ați luat nici măcar 1 sat deși nu ne ați atacat pe noi, aștept sa văd momentul când nu veți mai avea ce cumpara și veți fi obligați sa jucati efectiv pe harta.

Legat de cumpărat conturi noi infara de un amărât de cont premium și manager , nu folosim mai mult . Și pentru aia nu suntem crescători de barbare , fata de alții și chiar îmi doresc sa va văd pe harta .

Alianță celor 3 continente fata de voi , e strict motivul ca nimeni nu are încredere in voi si sunteți niște oameni fără caracter și nimeni nu își face de lucru cu voi, dar ați mai prostit niște jucatori pe cei din CZ care au pus botul la mizeriile care le Prestați !

Dar nu i nimic acum sa mai echilibrat balanța și prefer sa va bat de la egal la egal ca sa simțiți frustrarea când pierdeți ca v au bătut noobi aia din scitii
 

xeler0

member
Scor reacție
0
V am pupat pe mine nu ma mai vedeți pe forum decât la final când aștept sa va văd mecla pe aici

Have fun girls.
 
Scor reacție
0
Deja mi am încălcat cuvântul când ți am răspuns , ne vedem pe harta , pe organizat nu ați luat nici măcar 1 sat deși nu ne ați atacat pe noi, aștept sa văd momentul când nu veți mai avea ce cumpara și veți fi obligați sa jucati efectiv pe harta.

Legat de cumpărat conturi noi infara de un amărât de cont premium și manager , nu folosim mai mult . Și pentru aia nu suntem crescători de barbare , fata de alții și chiar îmi doresc sa va văd pe harta .

Alianță celor 3 continente fata de voi , e strict motivul ca nimeni nu are încredere in voi si sunteți niște oameni fără caracter și nimeni nu își face de lucru cu voi, dar ați mai prostit niște jucatori pe cei din CZ care au pus botul la mizeriile care le Prestați !

Dar nu i nimic acum sa mai echilibrat balanța și prefer sa va bat de la egal la egal ca sa simțiți frustrarea când pierdeți ca v au bătut noobi aia din scitii

=)))))))))))))))))

Acum am inteles de ce nu te ia nimeni in serios in afara de FIIND.

Aberezi, esti rupt de realitate, esti next level. Mai bine, du-te acolo in vizuina ta plina cu sciti si pregatiti terenul pentru lumea 94. Si asa sunteti singurul trib de pe ro care intra pe toate lumile si mananca bataie pe toate lumile.
 

Best boboo

member
Scor reacție
0
Prințeselor , nu mai merge cu cumpăratul de conturi și faceți tam tam pe extern ?

Aveți decenta și bun simt , ca știe toată harta ce fel de joc prestați, hai să vă văd pe harta , corect nu cu tam tam . E ultimul meu mesaj atât aici cât și pe joc , ca mai mult decât penibil nu puteti sa deveniți .

Apropo ridicați ștacheta 800 euro pentru cont in conducerea sciților e cam puțin.
Dispari ma vis urat!!
 

CristinaMar

member
Scor reacție
0
=)))))))))))))))))

Acum am inteles de ce nu te ia nimeni in serios in afara de FIIND.

Aberezi, esti rupt de realitate, esti next level. Mai bine, du-te acolo in vizuina ta plina cu sciti si pregatiti terenul pentru lumea 94. Si asa sunteti singurul trib de pe ro care intra pe toate lumile si mananca bataie pe toate
=)))))))))))))))))

Acum am inteles de ce nu te ia nimeni in serios in afara de FIIND.

Aberezi, esti rupt de realitate, esti next level. Mai bine, du-te acolo in vizuina ta plina cu sciti si pregatiti terenul pentru lumea 94. Si asa sunteti singurul trib de pe ro care intra pe toate lumile si mananca bataie pe toate lumile.
Te respect maxim. Ești singurul jucător care si-a ales personajul mănușă!
Da-mi contul tău sa îți trimit de un pachet de pp-uri, poate rămâi fără si plângi si pentru asta pe forum.
 

Blabla199323

member
Scor reacție
0
=)))))))))))))))))

Acum am inteles de ce nu te ia nimeni in serios in afara de FIIND.

Aberezi, esti rupt de realitate, esti next level. Mai bine, du-te acolo in vizuina ta plina cu sciti si pregatiti terenul pentru lumea 94. Si asa sunteti singurul trib de pe ro care intra pe toate lumile si mananca bataie pe toate lumile.
Asa cum ati facut voi pe 91,vezi ca unii sunt pe aici din aia care v-au scos
 
Scor reacție
0
Asa cum ati facut voi pe 91,vezi ca unii sunt pe aici din aia care v-au scos

si tu mamanci cu lingurita. pe mine nu m-a scos nimeni de nicaieri, am renuntat dupa 3 zile cand am vazut ca nu are rost sa consum timp si bani. Au fost mai multe variabile, am analizatmai multe variabile si am realizat ca nu are rost sa stau si sa ma zbat pentru o cauza pierduta, Dar specimelene cu 2 neuroni nu au cum sa inteleaga asa ceva, asa ca nici nu stau sa-mi bat capul cu extra explicatii.

Iar vorbiti prostii din spatele unor conturi care nu zic nimic, si comparati jucatorii care au intrat pe 91 (iar aici ma refer la tribul mama, nu la remorci) cu noobii de pe aici. Se vede ca sunteti paraleli si habar nu aveti despre ce vorbiti
 
Ultima editare:

Best boboo

member
Scor reacție
0
Tu esti cel mai mare pupin.curist Al ro.,Ai pupat in fund oamenii din Green,Woc oamenii ca Florin, deci eu nu stiu cat tupeu sa mai iesi pe forum,doar sa arati ca inca iti merge pupi unde soarele nu bate!
GUMGUM presedinte#!
De unde ai apărut mai desenule?:)
Tu maxim poți să-mi fi suport,nu ai dreptul la o părere
Hai ,înapoi în cușcă!
 
Scor reacție
0
Are ce jucator esti cu cumparare de conturi mari jucatori,asa au fost.multi dar au apus

nu esti in stare sa citesti un mesaj? Oricum nu inteleg mare lucru din ce ai scris acolo, fraza nu prea are nicio noima si nicio legatura cu textul pe care il citezi. Deci cel mai probabil nici tu nu stii exact ce ai vrut sa zici acolo, dar am sa fac eu o deductie si o sa iti raspund.

MNT cauta sa cumpere conturi. Dar ce sa ceri de la un jucator din RS.


Ma amuza cum toti noobii acuza ca eu caut sa cumpar conturi dar nu are niciunul nici macar cea mai mica dovada. NIste lacheti neasumati, probabil la fel ca in viata reala.

Va repet a 10-a oara, nu va mai credeti asa importanti, si daca as face practici d'astea, desi nu am facut in viata mea si nimeni nu poate veni cu vreo dovada in acest sens pentru ca nu exista, nu as da un leu sa cumpar vreun cont pe lumea asta la cat de noobi sunteti. Va voi bubui complet gratuit.

Urmatorul text nu are nicio legatura cu vreun jucator sau situatie, este doar o notiune de cultura generala

Analfabetismul funcțional este o noțiune care se referă la persoanele care știu să citească, dar nu înțeleg ceea ce au citit. Mai precis, o persoană poate să reproducă verbal sau în scris un text, dar nu îl înțelege suficient pentru a-l folosi ca resursă în reușita unei acțiuni sau în performanță. Semnele grafice sunt recunoscute, dar conținutul de idei nu este înțeles decât, eventual, la un nivel foarte superficial.[1]
https://ro.wikipedia.org/wiki/Analfabetism_funcțional#cite_note-1
 
Ultima editare:
Sus