Discutii Libere L93

Best boboo

member
Scor reacție
0
Ma faci sa rad,eu nici ca suport nu te-as lua pe tine ca este prea prost!
Sarakuleee:)) te-a scăpat tom degetel din lesa?
Niky piky unde ne-am întâlnit pe harta,ai fost crescător de sate
Hai la coteț iar!!
Creste sate și aici și după stai la încasat, ca în rest ți-ai luat puricii și ai fugit
Palete de încercare de jucător ce esti
 
Scor reacție
0
Te respect maxim. Ești singurul jucător care si-a ales personajul mănușă!
Da-mi contul tău sa îți trimit de un pachet de pp-uri, poate rămâi fără si plângi si pentru asta pe forum.

Te pup Cristinica, nu e problema de pp-uri la fel cum nu e problema nici de razboi <3

Daca aveti nevoie vreodata va dau eu voua pp-uri, doar asa sa va demonstrez ca si cu ele sunteti la fel de palete si noobi


Hai ca acum mi-am dat seama, am ajuns sa ma cert cu SCITII, nu merita asa onoare. De acum voi mai raspunde doar mesajelor de la singurul trib pe care il pot considera un adversar pentru noi. Ca eu cu fermele si barbarele nu ma cert
 
Ultima editare:
Scor reacție
0
Vezi ca ti-a cazut magazia pisi...


vedeti ca sunt acolo in buza voastra, am sarit de la peste 30 ore pe 10 sate si mai mult de niste magazii jos nu sunteti in stare sa faceti nimic.

va mai si laudati cu astia. Noobilor!

Continuati asa mie imi convine sa va plimbati atacul pe satele mele, satele se noteaza, informatiile vin de la sine =))) tic-tac. Strategi de 2 lei
 
Scor reacție
0
Cât timp pierdut pe aici..

Si cate vedetisme pe unii.. păreri de la puști cu 5-6 sate..parca ne vb fete de 12-13 ani despre cum e sa fii bărbat..
Si pe hartă va ia 11 zile lucrătoare sa va citeasca colegii circularele si inca 10-11 zile lucrătoare sa puna in aplicare..

Știți vorba: toamna se numără bobocii!
 

Jirachi

member
Scor reacție
1
Va salut oameni minunați !
Ce se mai aude cu Lumea 93?
Ceva pronosticuri , ceva schimburi de ideii ?
O comunicare de bun simt fără atac la persoana se poate duce pe aici !?
Ce strategii de joc mai aveți ?
Cine joaca SAH ? Care sunt următoarele 33 de mutări pe Harta in L 93 ?

SCITII - Cei mai temuti razboinici
 

CristinaMar

member
Scor reacție
0
Va salut oameni minunați !
Ce se mai aude cu Lumea 93?
Ceva pronosticuri , ceva schimburi de ideii ?
O comunicare de bun simt fără atac la persoana se poate duce pe aici !?
Ce strategii de joc mai aveți ?
Cine joaca SAH ? Care sunt următoarele 33 de mutări pe Harta in L 93 ?

SCITII - Cei mai temuti razboinici
Dacă ai promovat videoclipul cu istoria Sciților si proveniența tribului SCITII, propun ca astazi sa aflam mai multe despre proveniența tribului război, in frunte cu sosoaca.
Inspirația tribului război
 

B0gdanutzu

member
Scor reacție
0
Cât timp pierdut pe aici..

Si cate vedetisme pe unii.. păreri de la puști cu 5-6 sate..parca ne vb fete de 12-13 ani despre cum e sa fii bărbat..
Si pe hartă va ia 11 zile lucrătoare sa va citeasca colegii circularele si inca 10-11 zile lucrătoare sa puna in aplicare..

Știți vorba: toamna se numără bobocii!
Bai c*c*t cu ochi, tu vorbesti de fete de 12-13ani? Tu care esti cea mai mare fetita de pe toata harta si iti ataci aliatii? Iar cand incep si ei sa dea pe tine spui ca te potolesti, iar a2-a zi incepi iar? Pacat de baietii din mnt, care oricum sunt de aceeasi parere cu mine, ca ai probleme la cap, dar rusinos si pentru ei ca stau toate triburile lor intr-un jucator cum esti tu.
 

lyon09

member
Scor reacție
0
Intru si eu dupa mult timp pe extern, numai e ce era inainte externul, sunt niste discutii pe aici de-a dreptul amuzante :D. Oricum, sa faci alianta cu toata harta, doar sa bati un singur trib, este o performanta, iar cirulara aceea a scitilor in care declara inamic un jucator al aliatilor principali este si mai si :D Numai este nimic de zis, bafta atat aliantei mamut cat si coechipierilor mei de pe aceasta lume! Sa nu uit, mai aveam o intrebare, pentru ¨inamicii¨ de pe aceasta lume: Aveti si barbarele marcate cu albastru pe harta?:D
 

CristinaMar

member
Scor reacție
0
Intru si eu dupa mult timp pe extern, numai e ce era inainte externul, sunt niste discutii pe aici de-a dreptul amuzante :D. Oricum, sa faci alianta cu toata harta, doar sa bati un singur trib, este o performanta, iar cirulara aceea a scitilor in care declara inamic un jucator al aliatilor principali este si mai si :D Numai este nimic de zis, bafta atat aliantei mamut cat si coechipierilor mei de pe aceasta lume! Sa nu uit, mai aveam o intrebare, pentru ¨inamicii¨ de pe aceasta lume: Aveti si barbarele marcate cu albastru pe harta?:D
Atunci…
Te rugam sa nu mai intri. ce spui tu nu ne e nou deloc, if u kno’ what I mean.
 

lyon09

member
Scor reacție
0
Atunci…
Te rugam sa nu mai intri. ce spui tu nu ne e nou deloc, if u kno’ what I mean.
Scuze de deranj, habar nu am cine esti sau daca joci pe 93, cu siguranta nu o sa mai intru prea curand, doar ma amuzam de discutiile create pe aici si am punctat cateva chestii, imi pare rau daca am deranjat asa tare un jucator de top ca tine, greseala mea, nu o sa se mai intample... if you kno´ what i mean. ;)
 
Ultima editare:

Radu1307

member
Scor reacție
0
3 days later

s00WKQS.png

U7oEQwY.gif

t7PR5hm.gif
 
Sus