Discutii Libere L93

EdixKrT

member
Scor reacție
0
astia "the `paici" .. ne cunoastem de ne luam asa toti de-a valma ?
de bun ce esti ai luat ban..
si de pe prima lume pana pe L90 is ±20 ani si cativa nepoti! Nu poti reveni cu pretentii de a castiga o lume fara o echipa cu cel putin 90% oameni de incredere sa ca nu fi frustrat!

Din totdeauna lumile s-au castigat cu oameni si cu sate. Ca dau unii sau altii mesaje e una insa sa plece jucatorul de la tine sau sa-si vanda contul e marea problema! Si ghinionul tau ca incepi cu un tribulet si sa te increzi intr-o satra de adunatura unde multi is lipsiti de etica jocului, apoi sa ai vise aspirante contra unor triburi de top!



PS: Daca tot vei incepe pe o noua lume nu uita, cand incepi sa te dezvolti pe continentul unui trib nu cauti relatii de alianta pe alt continent cauta sa te intelegi bine cu acel trib daca nu-l poti contropi..e logic! Ceilalti te vor folosi pana la ultimul sat!
Evident ca va cautati scuze cand stiti ce fel de oameni sunteti.
Triburi de top,ma faci sa rad:))
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
Contul nu poate fi recuperat datorita faptului ca nu mai am acces la mail-ul contului(a fost sters nefiind folosit).
Alte metode de confirmare a identitatii nu se accepta asa ca hai sa gandim un pic inainte de a vorbi.
Nu m-am victimizat cu nimic daca tu asta ai inteles exista o vorba: Pot sa iti explic dar nu pot sa si inteleg pentru tine!


Inainte sa ne lansam in afirmatii, poate ne gandim putin si la motivele pentru care nu dam asa oricui, oricand conturi ( chiar si inactive ), care dupa o anumita perioada de inactivitate se sterg irevocabil ( nici macar tehnicul nu mai poate repune ).
 

EdixKrT

member
Scor reacție
0
Inainte sa ne lansam in afirmatii, poate ne gandim putin si la motivele pentru care nu dam asa oricui, oricand conturi ( chiar si inactive ), care dupa o anumita perioada de inactivitate se sterg irevocabil ( nici macar tehnicul nu mai poate repune ).
De asta ati ramas in urmă pe aceasta tema.Conturi oricui nu exista daca omul isi cunoaste contul si poate sa furnizeze detalii despre el.Doar la Inno Games am pățit chestia asta,sa nu poti recupera un cont prin alte metode.
Nu va blamez neaparat pe voi,poate chiar nu puteți dar la nivelul Inno Games,clar exista o incapacitate in aceasta speță.
Toate bune
 
Scor reacție
0
Inainte sa ne lansam in afirmatii, poate ne gandim putin si la motivele pentru care nu dam asa oricui, oricand conturi ( chiar si inactive ), care dupa o anumita perioada de inactivitate se sterg irevocabil ( nici macar tehnicul nu mai poate repune ).
Stimabile sa se stearga conturile sub motivul inactivitatii denota lipsa de de respect (daca ar fi) fata de unii jucatori care au un renume pe aici si doresc o pauza! In viata fiecaruia dintre noi apar momente cand se doreste o pauza. Eu cred ca in sistem se poate gasi o solutie de exemplu ca acele conturi care au intrat in top 100 a unei lumi sa nu fie sterse daca sunt in stand-by pentru o vreme.

Insa daca nu mai ai acces la mail Bankaikaton care este aproape vital in secolul asta multi purici pe aici oricum nu faceai/faci!
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
Stergerea aceea automata vine dupa mult timp ( 1 an, poate 2 ), si s-a introdus din motive de GDPR, nu ca ii place cuiva situatia asta.

@Bankaikaton - perfect adevarat daca x poate furniza date confidentiale ale contului, dar daca acel cont este dezactivat din baza de date atunci nu avem cum verifica autenticitatea datelor furnizate de "x", in toti acesti ani au fost n situatii cand jucatori au revendicat conturi care nu le-au apartinut de drept ( gen coplayeri care au schimbat datele, etc, etc ).
 

Ingerasa

member
Scor reacție
0
Inainte sa ne lansam in afirmatii, poate ne gandim putin si la motivele pentru care nu dam asa oricui, oricand conturi ( chiar si inactive ), care dupa o anumita perioada de inactivitate se sterg irevocabil ( nici macar tehnicul nu mai poate repune ).
Lasa ca mie mi-ati sters contul de forum desi nu fusese nicio perioada de inactivitate. Ci doar pentru ca "cineva" a gresit "undeva".
 

WwizzBatran

member
Scor reacție
0
Hai noroc!
Joc de prima lume,evident sub alt nume pe care nu il pot recupera datorita incapacității adminilor.
De pe prima lume pana acum,cu întreruperi evident,nu am vazut in viata mea astfel de mizerie de lume plina de ordinari si de caractere infecte.
Am reînceput jocul cu VIKING pe L90 si surprinzător ne-am descurcat mai bine decat as fi crezut.Asta înseamnă ca am gasit niste oameni faini si cat de cat apti pt un joc de genul triburile.Chiar daca mai au de învățat,tot sunt mai buni decat majoritatea de pe aici.Faceti atata gargara si faceti degeaba caci punctele si realizările unora de pe aici sunt facute pe mârșăvie si nesimțire.
Mai are ElSclavito sa dea mesaje barbarelor sa intre si ele in trib!
Asta datorita faptului ca domnul xeler,de care nu am auzit până acum ,a propus o alianta in care nu s a luat in considerare caracterul de groapa de gunoi al celor din MaybeNextTime care va promit ca doar Maybe Next Time vor juca de acum incolo si faptul ca au îngrădit un trib de care le era frica,atat Mnt ului sau Trash ului cat si marilor Scitii care de fapt nu sunt Scitii,doar niste replici ieftine!
Pentru toti tradatorii cat si pentru toti infectii care se cred cineva dar dau mesaje de recrutat barbarelor si liniilor dintre k uri,va spun doar atat,sa inceapa vanatoarea:)
Bine ca n-ati pus botu`:

Parte 1:

Triburi: MnT, MnT,, MnT!, MnT?
Parte 2:
Triburi: V!KING, VIK!NG, VIKING

Timeframe: Săptămâna trecută

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1:
112
Tabăra 2: 6
Diferență: 106

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1:
418,828
Tabăra 2: 17,414
Diferență: 401,414

chart
 

EdixKrT

member
Scor reacție
0
Vorbele unui mare conducator al unui mare trib:
``crezi ca mai are sens sa ramai in VK ?``
Cu asta am spus tot:))
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
Lasa ca mie mi-ati sters contul de forum desi nu fusese nicio perioada de inactivitate. Ci doar pentru ca "cineva" a gresit "undeva".

Aici se discuta despre conturi de joc, nu de forum. Ca au aparut niste erori cand s-a migrat de la vb la xenforo e clar, nu negam.
Conturile de joc ( master, nu per lume ) nu se sterg decat in 2 cazuri, inactivitate peste 1 an sau 2 chiar, sau stergere voluntara de catre user.
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
145
Genul acesta de informatii sunt confidentiale, dar pentru o informare corecta, dupa minim 1 an de inactivitate ( nici macar o logare pe pagina jocului, fara a intra pe vreo lume anume ) contul se sterge si nu mai poate fi repus in forma initiala sub nici o forma.
 
Scor reacție
0
Genul acesta de informatii sunt confidentiale, dar pentru o informare corecta, dupa minim 1 an de inactivitate ( nici macar o logare pe pagina jocului, fara a intra pe vreo lume anume ) contul se sterge si nu mai poate fi repus in forma initiala sub nici o forma.

Adica daca ai un accident si stai 1 an in spital si nu poti intra pe joc, ti se sterge (un exemplu)..pentru un pasionat care are cumulate steaguri , prieteni, istoric..etc. va simti cu siguranta o frustrare in a se reapuca de joc!
E ca si cum am pasi inapoi in secolul mouse-ului cu bila sa nu se poata gasi o solutie in acest sens.
 

totundrac

member
Scor reacție
0
este vreo problema cu scripturile ? incerc sa rulez cele de trimitere si echilibrare resurse si nu functioneaza,desi sunt scripturi aprobate
 

Ariki

member
Scor reacție
0
este vreo problema cu scripturile ? incerc sa rulez cele de trimitere si echilibrare resurse si nu functioneaza,desi sunt scripturi aprobate
Iei link din script (cel cu .js) -> advanced -> proceed to ...
Practic le dai acceptul ca e safe, chiar daca certificatul lor a expirat. Use at your own risc.
 
Sus