Discutii libere L100 !

iulian mafia

member
Scor reacție
1
Buna seara.

Ca sa incheiem discutia cu acest parazit pe care nu-l duce capul nici macar la minciuni :)))))))))) Cine vrea , sa-mi scrie in privat si ii dau toate mesajele in care imi cerea 700 euro pentru locul 1 :)))) pe motiv ca nevasta lui e in spital si are nevoie de ajutor. Daca gagica-sa mai are vreo problema,s-ar putea sa ramaneti fara tribul Legend , aveti grija :))))))))


Spor la afaceri in continuare :))

Salut micule print,
dupa ce te-ai sters pe L99 te-ai sters si pe L86 ? cum te simti? :)))
 

LeuL BesTiaL

member
Scor reacție
0
eu postez din 5 in 5 ani aici si am vazut multi care se dau interesanti dar tu esti o specie aparte,esti bestial! :)
Inițial am postat pe extern doar la adresa lui Watcher pentru ca am motivele mele și nu-i tace gura ca lui dicsie, ulterior am observat si alte mesaje la adresa mea si s-a primit raspuns. De-asemenea cand m-am mutat pe harta acolo unul din scopuri a fost sa dau in Roma dar, deh voi ăștia din fostul DK îl provocați pe leu cand v-ar fi putut fi de ajutor pe harta si totul a luat o întorsătură din cauza voastră.
Ultima data când ăștia din DK au avut război cu mine nu le-a mers bine ca a trebuit sa schimbe în S.T., poate ne spune cavalerul mort cati bani are de dat lui Stou și se credea mare psiholog la leu. Eu zic sa stați cuminți daca nu vreți sa scot din mânecă asul de inima albastră și sa fiți nevoiți sa va schimbati nick-urile și numele la trib caci se poate lasa cu decepții.
:)
 
Ultima editare:
Scor reacție
0
Citesc aici si vad ca se fac tranzactii pe jocu asta mai rau ca la bursa..vedeti ca e un joc, nu o sursa de venit pt toti saracii
 
Scor reacție
0
Am inteles ca indiferent de rezultatul acestei lumi, cei din ST + corciturile din sud vor sa organizeze o cabana, iar respinsabil de organizare va fi hardy. Avansul pe revolut bineinteles
 
Scor reacție
0
Vorbesti de IQ si scri “al folosi” legat…de unde apareti? Pe tine te a gasit vndhl cand a cazut in peștera? Prietene, nu doar ca v am batut pe harta…v am batut, v am mutat si v am schimbat si numele la trib..si toate astea, fara ca Jderii sa aiba nevoie de 100 de aliante..deci ce frustrare si neputinta? ..mai conteaza si cum sunt castigate lumile gunoierilor...in disperare de cauza va aliati si cu hardy elitelor.. mai lasati vrajeala asta de inteligenti ca ati demonstrat ca aveti si 0 creier si 0 caracter. Schimbati numele la trib in “PLS”- Pana La Salariu.. de aici in colo, plus ca are si sens de rugaminte; pareti mai credibili.
Daca tot te crezi atat de inteligent si-i corectezi pe altii,macar verifica cum se conjuga verbul a scrie si apoi iesi pe extern,analfabetule…
Comentezi zilnic de toata lumea si te bagi in seama cu toti jucatorii,frustratule..nu ai ceva mai bun de facut?
Ai castigat trofeul pentru cel mai prost lătrău de pe acest joc..depaseste si tu momentul,pe fiecare lume scrii aceleasi lucruri,pe forumul lumii 100 ai inceput sa te repeti deja, doar atata poti?:)))
 
Scor reacție
0
Daca tot te crezi atat de inteligent si-i corectezi pe altii,macar verifica cum se conjuga verbul a scrie si apoi iesi pe extern,analfabetule…
Comentezi zilnic de toata lumea si te bagi in seama cu toti jucatorii,frustratule..nu ai ceva mai bun de facut?
Ai castigat trofeul pentru cel mai prost lătrău de pe acest joc..depaseste si tu momentul,pe fiecare lume scrii aceleasi lucruri,pe forumul lumii 100 ai inceput sa te repeti deja, doar atata poti?:)))

Tu cine naiba mai esti ca vad 13 ani de joc si 0 realizari..faci parte din “20 lei pe revolut pana la salariu”? Macar daca citeai comentariu meu si intelegeai si la ce faceam referire, insa mna probabil inca te chinui sa iei bacu si tu..hai lasa revolutu aici ca sa taci..fac o fapta buna azi.
 
Scor reacție
0
Tu cine naiba mai esti ca vad 13 ani de joc si 0 realizari..faci parte din “20 lei pe revolut pana la salariu”? Macar daca citeai comentariu meu si intelegeai si la ce faceam referire, insa mna probabil inca te chinui sa iei bacu si tu..hai lasa revolutu aici ca sa taci..fac o fapta buna azi.
Analfabetule,realizarile notabile nu trebuie sa le ai pe un joc,trebuie sa le ai in viata reala…imi pare rau ca tu traiesti intr-o alta lume:)))
Fii si tu original,nu mai copia ce spune pescobar pe tik tok:)))…ramai acelasi pitic gras,frustrat,injurat de toti,inclusiv de proprii colegi..in rest,iti doresc multa bafta aici pe extern :))))))
@Rakanishu ,cat mai tolerizi acesti distrusi?imi aduc aminte pe alte lumi,cand era atacat DSA pe extern,imediat luai atitudine…inteleg ca iti place sa se certe lumea pe forum,dar totul are o limita…
 

Brăileanu

member
Scor reacție
0
Analfabetule,realizarile notabile nu trebuie sa le ai pe un joc,trebuie sa le ai in viata reala…imi pare rau ca tu traiesti intr-o alta lume:)))
Fii si tu original,nu mai copia ce spune pescobar pe tik tok:)))…ramai acelasi pitic gras,frustrat,injurat de toti,inclusiv de proprii colegi..in rest,iti doresc multa bafta aici pe extern :))))))
@Rakanishu ,cat mai tolerizi acesti distrusi?imi aduc aminte pe alte lumi,cand era atacat DSA pe extern,imediat luai atitudine…inteleg ca iti place sa se certe lumea pe forum,dar totul are o limita…
Nu are raka cum să-l baneze pe watcher... după o să-i bată la ușă protecția animalelor,el e mai nou câinele lui maram și mascota externului
 
Scor reacție
0
Analfabetule,realizarile notabile nu trebuie sa le ai pe un joc,trebuie sa le ai in viata reala…imi pare rau ca tu traiesti intr-o alta lume:)))
Fii si tu original,nu mai copia ce spune pescobar pe tik tok:)))…ramai acelasi pitic gras,frustrat,injurat de toti,inclusiv de proprii colegi..in rest,iti doresc multa bafta aici pe extern :))))))
@Rakanishu ,cat mai tolerizi acesti distrusi?imi aduc aminte pe alte lumi,cand era atacat DSA pe extern,imediat luai atitudine…inteleg ca iti place sa se certe lumea pe forum,dar totul are o limita…
:)))) hai ma lasa revolutu aici ca inteleg exact ce ti doresti…legat de viata reala , spre deosebire de multi altii nici nu mi a fost rusine cu cine sunt cum arat si toate cele, ramai la comentarii pe forum, la o bere sau altceva ne intalnim cand vrea oricare de aici de pe forum, singura rugaminte e sa nu fugi.
 
Scor reacție
0
Nu are raka cum să-l baneze pe watcher... după o să-i bată la ușă protecția animalelor,el e mai nou câinele lui maram și mascota externului
Pentru mine tu esti la nivel cu leul albastru…nu prea am de gand sa raspund la d astia ca tine ..cand aia care te a facut e postata pe publi24 ce naiba sa discut cu tine catelusule..esti 0 si in viata stai numai beat , iar pe joc doar cu tradari ai facut ceva vreodata..deci, cu tine si leul albastru si altii cu probleme mentale nu raspund..plus c ai putea sa fi fi miu, daca iau in calcul 140 lei aruncati la o betie pe publi24.: pup
 

Brăileanu

member
Scor reacție
0
Pentru mine tu esti la nivel cu leul albastru…nu prea am de gand sa raspund la d astia ca tine ..cand aia care te a facut e postata pe publi24 ce naiba sa discut cu tine catelusule..esti 0 si in viata stai numai beat , iar pe joc doar cu tradari ai facut ceva vreodata..deci, cu tine si leul albastru si altii cu probleme mentale nu raspund..plus c ai putea sa fi fi miu, daca iau in calcul 140 lei aruncati la o betie pe publi24.: pup

Pai tocmai ce ai răspuns hotăraște-te sau habar n-ai ce latri,eu nu-ți răspund la fel că ești foarte retard și îți spune multa lume asta...mai multe probleme mentale ne arăți că ai tu de ceva timp încoace,mai ieși din casă și tu..dar te ia lumea la bătaie pe stradă dacă ieși... înțeleg de ce viața ta e doar între 4 pereți
 
Scor reacție
0
:)))) hai ma lasa revolutu aici ca inteleg exact ce ti doresti…legat de viata reala , spre deosebire de multi altii nici nu mi a fost rusine cu cine sunt cum arat si toate cele, ramai la comentarii pe forum, la o bere sau altceva ne intalnim cand vrea oricare de aici de pe forum, singura rugaminte e sa nu fugi.
Tine banii pt tine si familia ta,dolofanule..eu nu am nevoie de bani,stai chill cu gargara a la Pescobar ca nu tine cu mine…
Iar in ceea ce priveste fuga,tin sa precizez ca problema e tot la tine,dolofanii complexati au probleme cu alergatul;)
 

LeuL BesTiaL

member
Scor reacție
0
Tine banii pt tine si familia ta,dolofanule..eu nu am nevoie de bani,stai chill cu gargara a la Pescobar ca nu tine cu mine…
Iar in ceea ce priveste fuga,tin sa precizez ca problema e tot la tine,dolofanii complexati au probleme cu alergatul;)
I-auzi Watcher,
la fel ca si Diana Șoșoacă, are si ea nevoie de un cățeluș dar, deh nu-i plac ciobăneștii aia mari și parosi.
Am o întrebare, pot sa ti-o pun? Ma rog, hai sa nu mai pierdem timpul si sa-ti pun întrebarea. De unde stii ca este dolofan ?!
:)
 
Ultima editare:
Scor reacție
0
Tine banii pt tine si familia ta,dolofanule..eu nu am nevoie de bani,stai chill cu gargara a la Pescobar ca nu tine cu mine…
Iar in ceea ce priveste fuga,tin sa precizez ca problema e tot la tine,dolofanii complexati au probleme cu alergatul;)
Deci s a dus portia de smekerie repejor:))) of amărâtule:)) ai fost smeker primu mesaj, acuma iar in casuta cu tine. Hai fugi d aici
 
Sus