Speciala 32

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Scor reacție
0
@PRADA ia vezi "cățăluș" unde ți-am propus sau acceptat eu backstab vs cordita?

Băga-v-aș tzeapa în piept de oameni jegoși ce sunteți.
 

Atașamente

  • Screenshot_20240216_091703_com.discord_edit_427090282903058.jpg
    Screenshot_20240216_091703_com.discord_edit_427090282903058.jpg
    261,1 KB · Vizualizări: 72
  • Screenshot_20240216_091637_com.discord.jpg
    Screenshot_20240216_091637_com.discord.jpg
    730,5 KB · Vizualizări: 68
  • Screenshot_20240216_091616_com.discord.jpg
    Screenshot_20240216_091616_com.discord.jpg
    823,4 KB · Vizualizări: 69
  • Screenshot_20240216_091536_com.discord.jpg
    Screenshot_20240216_091536_com.discord.jpg
    644,7 KB · Vizualizări: 71

PRADA

member
Scor reacție
6
Why do you hate me ? =))
pt ca-mi place setare cu 15levels cu arcasi, ca tre' sa te duca un pic capul cum sa le invarti si cum noi ne batem cu 3k-uri cam mereu, e in avantajul nostru sa bubuim baieti care nu-si fac cercetarile calumea:))

@PRADA ia vezi "cățăluș" unde ți-am propus sau acceptat eu backstab vs cordita?

Băga-v-aș tzeapa în piept de oameni jegoși ce sunteți.

asa si? oricum v-ati aliat cu ei de frica noastra, ei cu voi la fel.. pentru defful suportilor lui abuser, de frica sa nu-i bubuim original.
si da, v-am zis hai sa-i demolam si nu ati vrut, apoi cand ati vrut voi n-am mai vrut noi. nu mai plange
 

ironically

member
Scor reacție
0
pt ca-mi place setare cu 15levels cu arcasi, ca tre' sa te duca un pic capul cum sa le invarti si cum noi ne batem cu 3k-uri cam mereu, e in avantajul nostru sa bubuim baieti care nu-si fac cercetarile calumea:))



asa si? oricum v-ati aliat cu ei de frica noastra, ei cu voi la fel.. pentru defful suportilor lui abuser, de frica sa nu-i bubuim original.
si da, v-am zis hai sa-i demolam si nu ati vrut, apoi cand ati vrut voi n-am mai vrut noi. nu mai plange
Ba topitule, taci ca te faci de ras cand spui ca te bati mereu cu 3 continete. Ca aduni mereu toti camionagii aia frustrati si sunteti mereu cel putin 8-10 triburi, nu mai veni cu vrajeala ca jucati voi contra 3 continente, ca pe langa ca sunteti 80% din toata speciala, 10% mai sunt si conturi support, ca daca te uiti la voi la innobilari, sunt doar conturi support in primele zile. Iar pe ultima speciala, cand ati jucat de la egal la egal, unde nu ai putut face nicio manevra, ai pierdut, sezi culcat. Pe penultima speciala, pana sa nu va permit eu, nu ati luat niciun sat, inc-odata, sezi culcat. Te pup
 
Scor reacție
0
pt ca-mi place setare cu 15levels cu arcasi, ca tre' sa te duca un pic capul cum sa le invarti si cum noi ne batem cu 3k-uri cam mereu, e in avantajul nostru sa bubuim baieti care nu-si fac cercetarile calumea:))



asa si? oricum v-ati aliat cu ei de frica noastra, ei cu voi la fel.. pentru defful suportilor lui abuser, de frica sa nu-i bubuim original.
si da, v-am zis hai sa-i demolam si nu ati vrut, apoi cand ati vrut voi n-am mai vrut noi. nu mai plange


N-a existat NICIODATĂ un AM VRUT NOI.

Eu nu mă cobor la nivelul vostru de joc să mă apuc să mint oameni prin private sau să mă rog de ei să dea un backstab.

@Rakanishu , poți face și tu odată un arbitraj corect?
Tot ce înseamnă cont suport, împărțirea modului de legătură, extensii și tamper să fie sancționate cu masterban pe speciala asta?

Asta doar așa, de fantezie să vedem cățelușii la muncă.
 

ironically

member
Scor reacție
0
N-a existat NICIODATĂ un AM VRUT NOI.

Eu nu mă cobor la nivelul vostru de joc să mă apuc să mint oameni prin private sau să mă rog de ei să dea un backstab.

@Rakanishu , poți face și tu odată un arbitraj corect?
Tot ce înseamnă cont suport, împărțirea modului de legătură, extensii și tamper să fie sancționate cu masterban pe speciala asta?

Asta doar așa, de fantezie să vedem cățelușii la muncă.
Numa pentru conturi support daca ar face arbitraj corect si ar aplica sanctiunii celor din familia de camionagii PRADA SRL, ar bana 99% din membrii, ca ei se bat cu supportii la inceput
 

Marmo

member
Scor reacție
0
Avem, avem, cand avem chef

fBZYLb5.png
Nu puneai si tu locul 25 sa ma vad si eu? :(

Nu-l cunosc, dar tu esti cainele lui Prada de latrii cum spune el? A da, chiar esti
In primul rand mai schimbati si voi jignirile. In al 2-lea rand daca sunt de acord cu vreo setare nu inseamna ca mi s-a zis sa fiu de acord cu setarile alea. Ca sa nu mai zici ca sunt de acord cu Prada ca asa zice el, uite iti las aici setarile mele preferate: 15 tech no arch, no haul, cat mai putine barbare / jucator,no fake limit sau moral. In rest joc orice ar fi, multi-villa start, high start, full farm, w/e.

Iar gluma cu Bizzara este ca pe Speciala 30 pierdea 50 de sate si lua 100 de barbare si zicea ca e pe plus, iar cand vad sugestii de 15 barbare per jucator, ma gandesc ca sunteti frati si vreti barbariada. Gata si-a pierdut farmecul ca trebuie s-o explic alora de jignesc pe altii. Meh...


Vă cacati atât pe voi că sunteți buni, sunteți buni atâta timp cât raka vă permite asta, că dacă v-ar bana pentru extensii și tamper cum se întâmplă pe alte servere de triburile, voi nici n-ați trece de 1 sat, cu toți ăia mulți jucători care sunt acolo în grupul Prada și scămuță #aka party line gay
Si cum se face habarnistule ca tocmai aia de-i arati cu degetul si ii jignesti, cam pe oriunde intra misca ceva si stiu jocul? Na ca altii sunt buni si pe alte servere https://forum.tribalwars.net/index.php?threads/classic-congratulations-to-nuclear-fusion.290499/ ... Larghe este kciredor si ti-a castigat Speciala 30 singur pe cont. Sa nu uitam de tournament - https://forum.tribalwars.net/index....rs-international-tournament-2021-2022.287966/

Si nu mai mancati rahat ca Raka nu vede, ca Raka nu face, ca mie personal mi-a dat doua banuri, unul cel putin penibil pe motiv ca am rezolvat captcha cand eram in fereastra de mesaje, asta asa sa intelegi stupidul situatiei si cat ma iubeste Rakanishu.

Acum lasati gargara asta proasta, este un topic de setari. Oferiti un input constructiv sau gura mica si scandalu la spam sau pe discord.

@Rakanishu - astept cu interes setarile pentru speciala 32. Numai bine.
 

Marmo

member
Scor reacție
0
Numa pentru conturi support daca ar face arbitraj corect si ar aplica sanctiunii celor din familia de camionagii PRADA SRL, ar bana 99% din membrii, ca ei se bat cu supportii la inceput
Ca un scurt P.S.

Tu ai auzti vreodata de conceptul de basher? Dar de "split start into merge"? Nu de alta dar sunt concepte care se afla in meta-ul actual Tribalwars, folosite la greu pe toate serverele Tribalwars. Si sa stii ca daca oamenii intra fiecare cu contul lor si dupa se unesc e totul legal si ok. Sau care e problema ta? Plangi cumva ca nu ai prieteni? Come to Uncle Marmo.
 

ironically

member
Scor reacție
0
Nu puneai si tu locul 25 sa ma vad si eu? :(


In primul rand mai schimbati si voi jignirile. In al 2-lea rand daca sunt de acord cu vreo setare nu inseamna ca mi s-a zis sa fiu de acord cu setarile alea. Ca sa nu mai zici ca sunt de acord cu Prada ca asa zice el, uite iti las aici setarile mele preferate: 15 tech no arch, no haul, cat mai putine barbare / jucator,no fake limit sau moral. In rest joc orice ar fi, multi-villa start, high start, full farm, w/e.

Iar gluma cu Bizzara este ca pe Speciala 30 pierdea 50 de sate si lua 100 de barbare si zicea ca e pe plus, iar cand vad sugestii de 15 barbare per jucator, ma gandesc ca sunteti frati si vreti barbariada. Gata si-a pierdut farmecul ca trebuie s-o explic alora de jignesc pe altii. Meh...



Si cum se face habarnistule ca tocmai aia de-i arati cu degetul si ii jignesti, cam pe oriunde intra misca ceva si stiu jocul? Na ca altii sunt buni si pe alte servere https://forum.tribalwars.net/index.php?threads/classic-congratulations-to-nuclear-fusion.290499/ ... Larghe este kciredor si ti-a castigat Speciala 30 singur pe cont. Sa nu uitam de tournament - https://forum.tribalwars.net/index....rs-international-tournament-2021-2022.287966/

Si nu mai mancati rahat ca Raka nu vede, ca Raka nu face, ca mie personal mi-a dat doua banuri, unul cel putin penibil pe motiv ca am rezolvat captcha cand eram in fereastra de mesaje, asta asa sa intelegi stupidul situatiei si cat ma iubeste Rakanishu.

Acum lasati gargara asta proasta, este un topic de setari. Oferiti un input constructiv sau gura mica si scandalu la spam sau pe discord.

@Rakanishu - astept cu interes setarile pentru speciala 32. Numai bine.
Ce te lauzi cu un turneu pe care de abia s-a jucat?:))
Turneul trecut nu ati miscat nimic, doar cateva backstabb-uri si la primul organizat v-ati dat stergere in masa sau v-ati banat, nu mai latra degeaba.


P.S. nu ma lua cu termeni pe care nu ii intelegi si te rog invata diferenta dintre ce ai spus tu si cont push/support, latra in continuare ce iti canta camionagiul. Fara sa intrati 10.000 de papusari si fara backstabb si manevre, sunteti vai capul vostru. Imi aduc aminte de o anume speciala, in care ati plans ca au altii platforme si etc cand nu ati fost in stare sa luati sate, fara autosender si alte scripturi de boti, sau scripturi de ale lui Shurubel, sunteti 0, nu mai latra pe aici, ms
 
Scor reacție
0
La ce nivel mai esti?
tot ala de 5 ori inceput nou de pe speciala 30?!
Moșule, resetarea nu era posibilă de atâtea ori pe 30, asta ca primă idee.
Ca a doua idee despre tine, văd că te integrezi bine pe oriunde joci, preiei și înveți repede lecția, dar tot la zona coccisului ai rămas?
Eu îți recomand o zonă mai cunoscută ție, care este vis-a-vis de coccis, asta ca să preiei toată lecția, ca un adevărat martir.


Oricum vă știe deja toată lumea ce vă poate pielea și că practic sunteți ceea ce vă reprezintă - Cheliosu.
 

Mister3

member
Scor reacție
0
atunci spune de cate ori ai dat inceput nou pe speciala 30
si ai grija de tine ca daca mai stai mult pe aici si te ataci asa o sa ratezi ocazia sa ajungi si tu Mos!
 

Marmo

member
Scor reacție
0
Ce te lauzi cu un turneu pe care de abia s-a jucat?:))
Turneul trecut nu ati miscat nimic, doar cateva backstabb-uri si la primul organizat v-ati dat stergere in masa sau v-ati banat, nu mai latra degeaba.


P.S. nu ma lua cu termeni pe care nu ii intelegi si te rog invata diferenta dintre ce ai spus tu si cont push/support, latra in continuare ce iti canta camionagiul. Fara sa intrati 10.000 de papusari si fara backstabb si manevre, sunteti vai capul vostru. Imi aduc aminte de o anume speciala, in care ati plans ca au altii platforme si etc cand nu ati fost in stare sa luati sate, fara autosender si alte scripturi de boti, sau scripturi de ale lui Shurubel, sunteti 0, nu mai latra pe aici, ms
Vorbesti cu atata incredere, dar nici macar nu realizezi cine iti e interlocutorul. Ai capul imbuibat de frustrari si gelozie, ca s-o blocat si procesorul. Singurul care latra esti tu, asa cu spume la gura si ochii bulbucati, de-mi e frica sa nu-ti plezneasca o vena.

Vad ca argumentele nu sunt bune, realizarile nu sunt bune ,ca deh acolo nu s-a jucat, dincolo bulan, si tot asa. Dar daca e asa de simplu, unde sunt realizarile tale? Unde te-ai descurcat tu micule zeu? Inafara sa te vad cum plangi pe fiecare topic de setari pentru speciala, pe harta nimeni nimic. Nici TWStats-ul nu stie de tine - https://ro.twstats.com/index.php?page=search&name=ironically&type=player - cumva te ascunzi?

Atat faci, latrii si jignesti. Jigniri peste jigniri la adresa unor oameni pe care nici nu-i cunoasteti si/sau nu ai interactionat cu ei. Frustrari, plansete, lucruri tipice de zmeiuti. Vai muma voastra.
 
Scor reacție
0
atunci spune de cate ori ai dat inceput nou pe speciala 30
si ai grija de tine ca daca mai stai mult pe aici si te ataci asa o sa ratezi ocazia sa ajungi si tu Mos!
De câte ori au început și conturile voastre suport.
Cât despre Moș, te-am alintat, de dragul relației pe care am avut-o în trecut pe joc, nu prin prisma diferenței de vârstă!

Pentru fantezia ta, frenetica, eu am jucat o singură dată pe 30, la începutul lumii, până am primit masterban.

Iar despre laude, le veți primi doar în momentul în care veți practica un joc corect. Nu cu n conturi, după ce rămâneți fără trupe pe ele vă fuzionati satele între voi, fără scriptul de auto lansat atacuri / auto split + sprijin în masă, fără alianțe rupte că aveți voi conturi în toate triburile, fără accesari de conturi din triburi adverse unde puteți vedea share la comenzi. Doar în aceste condiții vă veți numi jucători de triburile, până atunci sunteți doar booti și lătrăi.
 

ironically

member
Scor reacție
0
Vorbesti cu atata incredere, dar nici macar nu realizezi cine iti e interlocutorul. Ai capul imbuibat de frustrari si gelozie, ca s-o blocat si procesorul. Singurul care latra esti tu, asa cu spume la gura si ochii bulbucati, de-mi e frica sa nu-ti plezneasca o vena.

Vad ca argumentele nu sunt bune, realizarile nu sunt bune ,ca deh acolo nu s-a jucat, dincolo bulan, si tot asa. Dar daca e asa de simplu, unde sunt realizarile tale? Unde te-ai descurcat tu micule zeu? Inafara sa te vad cum plangi pe fiecare topic de setari pentru speciala, pe harta nimeni nimic. Nici TWStats-ul nu stie de tine - https://ro.twstats.com/index.php?page=search&name=ironically&type=player - cumva te ascunzi?

Atat faci, latrii si jignesti. Jigniri peste jigniri la adresa unor oameni pe care nici nu-i cunoasteti si/sau nu ai interactionat cu ei. Frustrari, plansete, lucruri tipice de zmeiuti. Vai muma voastra.
De ce imi scrii in privat? Doresti cumva o aversiune si acolo?

Nu sunt mare jucator bro, nu am zis niciodata asta, dar macar fac un joc corect fara penibilitati si manevre de culise precum face stapantul tau PRADA SRL.
Si daca tot spui despre jigniri si alte chestii aduse la adresa cuiva pe care nu cunoastem, voi de ce barfiti si vorbiti despre altii pe micutul vostru server de lgbtq de discord?(mai ales prada, cand nu are cursa de tir, ce face? Alinta acea pisicuta pe care 100% o tine cu forta si dupa barfeste oameni pe care nu ii cunoaste irl, te deranjeaza cumva ca fac altii ce faceti voi?).
Cand jucati corect si aveti curajul sa faceti un joc frumos de la egal la egal, fara sute de conturi, fara 15 triburi, fara a va infiltra cu conturi in toate triburile, daca atunci castigati, felicitari. Pana atunci, bafta la micutele voastre penibilitati, va .
 

Mister3

member
Scor reacție
0
De câte ori au început și conturile voastre suport.
Cât despre Moș, te-am alintat, de dragul relației pe care am avut-o în trecut pe joc, nu prin prisma diferenței de vârstă!

Pentru fantezia ta, frenetica, eu am jucat o singură dată pe 30, la începutul lumii, până am primit masterban.

Iar despre laude, le veți primi doar în momentul în care veți practica un joc corect. Nu cu n conturi, după ce rămâneți fără trupe pe ele vă fuzionati satele între voi, fără scriptul de auto lansat atacuri / auto split + sprijin în masă, fără alianțe rupte că aveți voi conturi în toate triburile, fără accesari de conturi din triburi adverse unde puteți vedea share la comenzi. Doar în aceste condiții

Nu va intereseaza a fost suport?
ai dat inceput nou pe ambele de ne-ai plictisit
masterban dc ai luat? de cinstit ce esti! :))
mai usor cu cinstea si corectitudinea ca am vazut destui Hoti care striga hotii....mereu aveti impresia ca altii fura mai mult ca voi
 

ironically

member
Scor reacție
0
Nu va intereseaza a fost suport?
ai dat inceput nou pe ambele de ne-ai plictisit
masterban dc ai luat? de cinstit ce esti! :))
mai usor cu cinstea si corectitudinea ca am vazut destui Hoti care striga hotii....mereu aveti impresia ca altii fura mai mult ca voi
A luat masterban, deoarece domnul Rakashinu a pretins ca, daca ti cont in sitter de la inceputul specialei, se intelege ca si cum ar fi fost bot/support, si a dat perma la mai multi, iti dai seama ca daca era asa “corect” fata de astia lui Prada, nu mai jucau pe ro?
 

Mister3

member
Scor reacție
0
dupa parerea mea domnul Rakanishu a ramas cam singur,are mult de lucru sau nu mai are chef.
din ce am inteles eu trebuia sa anunte setarile si deschiderea pt speciala 32 ca sa nu se suprapuna cu deschiderea L101 dar vad ca de cateva zile nu mai zice nimic!
 

CrownMe

member
Scor reacție
0
dupa parerea mea domnul Rakanishu a ramas cam singur,are mult de lucru sau nu mai are chef.
din ce am inteles eu trebuia sa anunte setarile si deschiderea pt speciala 32 ca sa nu se suprapuna cu deschiderea L101 dar vad ca de cateva zile nu mai zice nimic!

A spus ca inchide luni speciala 31 si saptamana care urmeaza o sa deschida speciala 32, cred ca are timp zilele astea sa anunte setarile.
 
Scor reacție
0
Nu va intereseaza a fost suport?
ai dat inceput nou pe ambele de ne-ai plictisit
masterban dc ai luat? de cinstit ce esti! :))
mai usor cu cinstea si corectitudinea ca am vazut destui Hoti care striga hotii....mereu aveti impresia ca altii fura mai mult ca voi
Vezi cum presupui exact cum ești, adică prost.

Masterban am luat pentru ticketing.

Eu atât propun pentru fiecare specială de acum înainte:
Sistem ca pe UK:
- Protecție pentru interne 3 zile și banat contul care atacă.
Sistem ca pe net :
- Banata orice extensie.
- Banat orice script automatizat.
- Banat tamperu'.
- Banat sistemul împărțirii modului de legătură.
- Banat orice fel de push, cont suport.

@Rakanishu poate mergeți și voi la un internship si vedeți cum se arbitrează pe alte servere.

Dar la noi nu se poate, pentru că deja e clișeică treaba cu arbitrajul pe jocul ăsta.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus