Speciala 32

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Marmo

member
Scor reacție
0
Sistem ca pe net :
- Banata orice extensie.
- Banat orice script automatizat.
- Banat tamperu'.

- Banat sistemul împărțirii modului de legătură.
- Banat orice fel de push, cont suport
.
My friend despre ce aberezi? Primele 3 marcate cu bold sunt actiuni ce sunt banate si pe .ro si pe orice server nu doar pe .net. Ba chiar pentru ca nu are echipa de script verification, noi avem o lista neactualizata de scripturi de cand lumea si pamantul, pe cand pe .net ai voie cu mult mai multe scripturi.

Hai sa-ti explic si ultimele 2 puncte marcate cu Italic:
1. Functia de impartirea legaturii la internet este o functie a jocului si este folosita pe .net pe orice lume, de la casual la high performance. Nu este interzisa, nu se baneaza, asa ca nu mai abera.
2. Pe .net tot ce inseamna "merge", "multi start into merge", "basher" si alte concepte pe care tu le arati cu degetul ca fiind "push/support" sunt acceptate si folosite la greu. Ca exemplu pe lumea High Performance singura diferenta a fost ca au pus regula la merge sa astepti 72 de ore nu 24 de ore. In rest sa stii ca pe .ro se baneaza mult mai rapid si des conturile de suport adevarate decat pe .net, de exemplu: conturi tinute aproape doar in sitter, conturi tinute exclusiv pe VPN, etc...

Asa ca nu stiu ce vrei tu defapt sa implementeze astia pe Specialele astea, cand aici e deja mai bine ca acolo, dar deh daca nu joci nimic aici inteleg de ce nu joci si acolo.
 
Scor reacție
0
My friend despre ce aberezi? Primele 3 marcate cu bold sunt actiuni ce sunt banate si pe .ro si pe orice server nu doar pe .net. Ba chiar pentru ca nu are echipa de script verification, noi avem o lista neactualizata de scripturi de cand lumea si pamantul, pe cand pe .net ai voie cu mult mai multe scripturi.

Hai sa-ti explic si ultimele 2 puncte marcate cu Italic:
1. Functia de impartirea legaturii la internet este o functie a jocului si este folosita pe .net pe orice lume, de la casual la high performance. Nu este interzisa, nu se baneaza, asa ca nu mai abera.
2. Pe .net tot ce inseamna "merge", "multi start into merge", "basher" si alte concepte pe care tu le arati cu degetul ca fiind "push/support" sunt acceptate si folosite la greu. Ca exemplu pe lumea High Performance singura diferenta a fost ca au pus regula la merge sa astepti 72 de ore nu 24 de ore. In rest sa stii ca pe .ro se baneaza mult mai rapid si des conturile de suport adevarate decat pe .net, de exemplu: conturi tinute aproape doar in sitter, conturi tinute exclusiv pe VPN, etc...

Asa ca nu stiu ce vrei tu defapt sa implementeze astia pe Specialele astea, cand aici e deja mai bine ca acolo, dar deh daca nu joci nimic aici inteleg de ce nu joci si acolo.
Vorbești din povești cu banatul.
Jucători de la voi mi-au trimis video cu tamperu' și atacurile lansate automat pe mine și alți colegi.


După care evident am făcut ticket, rezultatul ticket-ului fiind 0, nicio măsură împotriva celor 2 conturilor.

+ 3 conturi accesate de aceeași persoană fără vpn/sitter. -
nicio măsură la tichet.

De unde a urmat și masterbanu' meu.

Dacă mai sap în istoric după video și conversații de la jucătorii voștri mai găsesc.
 
Ultima editare:

Marmo

member
Scor reacție
0
Vorbești din povești cu banatul.
Jucători de la voi mi-au trimis video cu tamperu' și atacurile lansate automat pe mine și alți colegi.


După care evident am făcut ticket, rezultatul ticket-ului fiind 0, nicio măsură împotriva celor 2 conturilor.

+ 3 conturi accesate de aceeași persoană fără vpn/sitter. -
nicio măsură la tichet.

De unde a urmat și masterbanu' meu.

Dacă mai sap în istoric după video și conversații de la jucătorii voștri mai găsesc.
Tu esti singurul care vorbeste din povesti, ca de jucat nu te-am vazut nicaieri. Plangi si plangi, siroaie de lacrimi si dupa aberatii din auzite la a 7-a mana. Macar fa liniste si ciocu mic, nu mai spama topicul de setari lume.
 

cata1011

member
Scor reacție
0
Eu acum vad ca va certati cu yameru :))))) L-am vazut de cateva ori pe harta si mai bine nu-l vedeam.. Tot aceleasi povesti "intrati cu 8 triburi" , "pe urmatoarea va batem", "scripturi" etc... Pe spec 30 s-a vazut tot ce era de vazut, hai sa nu mai furam curent
 

ironically

member
Scor reacție
0
Eu acum vad ca va certati cu yameru :))))) L-am vazut de cateva ori pe harta si mai bine nu-l vedeam.. Tot aceleasi povesti "intrati cu 8 triburi" , "pe urmatoarea va batem", "scripturi" etc... Pe spec 30 s-a vazut tot ce era de vazut, hai sa nu mai furam curent
Ai poza cu un campion de lol la profil si am asteptari de la tine? :))
Pe speciala 30 ati fost 10 triburi la inceput, ati rupt supportii si manevrele, joci bine, n-am ce zice, dar n-are rost sa ma iei cu vrajeli ca nu ati facut manevre de ati rupt, pe speciala 31 cand baietii tai nu au putut face manevre, s-a vazut ce buni au fost, au iesit dupa un organizat, te pup
 

coolplay

member
Scor reacție
0
Ai poza cu un campion de lol la profil si am asteptari de la tine? :))
Pe speciala 30 ati fost 10 triburi la inceput, ati rupt supportii si manevrele, joci bine, n-am ce zice, dar n-are rost sa ma iei cu vrajeli ca nu ati facut manevre de ati rupt, pe speciala 31 cand baietii tai nu au putut face manevre, s-a vazut ce buni au fost, au iesit dupa un organizat, te pup
hai băi Lost cât mai plângi pe aici?
 

b3sT

member
Scor reacție
0
Că nu vă suportați, am înțeles.
Că vă înjurați, am înțeles.
Că aveți mult timp, am înțeles.
Care-s setările și când începe S32, n-am înțeles.
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Tot ce înseamnă cont suport, împărțirea modului de legătură, extensii și tamper să fie sancționate cu masterban pe speciala asta?
Asta doar așa, de fantezie să vedem cățelușii la muncă.

man, zi tu cu cate conturi ai intrat pe sp30 aia sau ce numar era, de erai pe 4 telefoane si 8 sittere. le gasesc eu printuri de pe la Chef daca nu iti mai aduci aminte cate reguli ai incalcat.
si ca tot zici de noi ca intram prea multi, tu dintre toti ar trebui sa stii mai bine ca ai jucat cu noi pe speciala cu fratii. acolo eram Frati + Fratii + Fratia, ally cu 1337 si BMB si un tribsor Necaz mai mult de meme. si-am spulberat magicu lu sersil ebytzu yamerongura pretenii tai mai noi.
apoi OGRADA + SutGol si ally cu ON cand i-am cunoscut pe razby si blazkeru. mai era si pacat pe harta, la fel, mai mult la meme.
groapa singura apoi ally cu razby si samy pt ca ati jucat-o voi prost, daca nu ati fi vrut sa dati backpack pensionarilor poate ati fi castigat lumea aia.
POR+St + alianta cu TOP alu mindhunder si ala unde era vivok de-au disparut primii.
am mai jucat intr-o formula GREU + Necaz + pacat pe o sp unde s-au aliat gentle cu pepe si shock si ne-am luat-o in barba.

mno.. de unde si pana unde suntem noi aia cu 8 triburi nu stiu, ca si pacat/necaz alea is triburi de jucatori de nimeresc printre noi si vor sa joace si de obicei avem mereu in topuri jucatori la prima lume cu noi, n-au ajuns interne sau mai stiu eu ce. dar de unde sa stii tu care te certi cu ai tai la prima juma' de organizat pe voi. hai bafta sa fii sanatos si gras
 

ironically

member
Scor reacție
0
“acolo eram Frati + Fratii + Fratia, ally cu 1337 si BMB si un tribsor Necaz mai mult de meme. si-am spulberat magicu lu sersil ebytzu yamerongura pretenii tai mai noi”- Nici nu am jucat cu ei cred, si 7vs1 si te bucuri?
Esti bun, la adunat jucatori, bv bv.
 

CrownMe

member
Scor reacție
0
Eu zic sa faceti un fair fight in realitate si sa nu mai dati din clanta incontinuu.

Prada cu tribul vs voi cu tribul, pumni, picioare in cap ce vreti voi fara reguli, dar nici asa nu o sa va calmati presupun.

Cat despre setari:

+++ haide raka
 

ironically

member
Scor reacție
0
Eu zic sa faceti un fair fight in realitate si sa nu mai dati din clanta incontinuu.

Prada cu tribul vs voi cu tribul, pumni, picioare in cap ce vreti voi fara reguli, dar nici asa nu o sa va calmati presupun.

Cat despre setari:

+++ haide raka
Il punem pe ebytzu 1vs1 cu cheliosu, cine castiga, e declarat mai bun(tribul lui la fel)
 

coolplay

member
Scor reacție
0
pai tu compari rockstaru asta cu ebytzu? sa fim seriosi ca ii da clasa la orice ora lu ala
 

Atașamente

  • IMG-20221103-WA0000.jpg
    IMG-20221103-WA0000.jpg
    79,7 KB · Vizualizări: 17
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus