Discutii libere L100 !

Aghiuță

member
Scor reacție
0
Din punctul meu de vedere propozitia "mai ai 9 ore de trait" fost mai putin inspirata. In viata reala unui amic de-al meu i s-a facut dosar penal pentru expresia aruncata la nervi "daca in 24 de ore nu imi inapoiezi ceea ce mi-ai luat, se va intampla ceva" Iar amicul meu a tras din greu prin tribunal pentru o vorba pe care legea o considera amenintare directa si o trateaza ca atare! Pana la urma, ai scapat cu un banal avertisment, jocul merge inainte, iar pe viitor incearca "mai ai 9 ore de stat pe harta", sigur nu va atrage avertismente! Bafta!
 

LeuL BesTiaL

member
Scor reacție
0
@Rakanishu inteleg chestia cu jignirile dar chiar il lasati pe pisoiu asta albastru sa faca din acest forum unul de matrimoniale? Numai asta discuta obsedatul asta, trebuie neaparat sa foloseasca cuvinte jignitoare ca sa dati ban? Daca sustii asa ceva recomand sa faci si un topic de matrimoniale.
Daca te-ai băgat în
seama cu rakanishu pe extern cu pronosticuri la sport, asta ar inseamna sa ma excluda că nu ma suporti tu?
Du-te si pupa papucul lui Enyx88.
:)
 
Ultima editare:

Dumaghedon

member
Scor reacție
0
Din punctul meu de vedere propozitia "mai ai 9 ore de trait" fost mai putin inspirata. In viata reala unui amic de-al meu i s-a facut dosar penal pentru expresia aruncata la nervi "daca in 24 de ore nu imi inapoiezi ceea ce mi-ai luat, se va intampla ceva" Iar amicul meu a tras din greu prin tribunal pentru o vorba pe care legea o considera amenintare directa si o trateaza ca atare! Pana la urma, ai scapat cu un banal avertisment, jocul merge inainte, iar pe viitor incearca "mai ai 9 ore de stat pe harta", sigur nu va atrage avertismente! Bafta!
Intr adevar, data viitoare voi fi nitzel mai atent ;)
Nu m am gandit ca cineva ar putea interpreta orice cuvant de pe jocul asta intr o maniera atat de serioasa. Mai sunt unii care ti zic ca daca nu le dai satul, te vaneaza ca sa te omoare
 

1stSinky

member
Scor reacție
0
Bai Hardy ai ajuns sa faci conturi false cu numele lu jou in joc sa ceri sitter la lume, asa de penibil esti, iti doresc sa cresti copii altuia bai jigodie
 

Atașamente

  • haha.jpg
    haha.jpg
    54,6 KB · Vizualizări: 285

DarkDesire

member
Scor reacție
0
1709843611524.png
1709843668298.png
1709843718610.png

coincidenta oare? sau doar o alta incercare jalnica de discreditare de la niste oameni disperati care isi dau seama ca nu mai au mult de jucat pe lumea 100? judecati voi, dar mie mi se pare ca ceva e stinky aici :)

daca faceai si tu cu Enyx88. poate mai credeam, dar asa..
 
Scor reacție
0
Simt putina invidie ca nu ai fost si tu bagat in seama sau invitat la petrecere.
Tu l-ai învățat pe deidei sa intre la joaca și sa își bage tribul ca academie? Am auzit ca plânge Maul pe la colturi .

Pe jocul asta nu trebuie sa ajungi sa faci 2 lucruri:

•Sa vorbești mult si prost cum o faci tu @Watcher iz rMw .

•Sa nu ajungi sa fii Dicsie (care a fugit pe lumea 90 si joaca la puiu4 sub acoperire de rusine ).


O seara faina va doresc!

Ai uitat sa mentionezi al 3lea lucru: sa fii in stare sa mai dai si cate un click pe harta..apropo, e vreo lume pe care n ai fost banat?
 

1stSinky

member
Scor reacție
0

coincidenta oare? sau doar o alta incercare jalnica de discreditare de la niste oameni disperati care isi dau seama ca nu mai au mult de jucat pe lumea 100? judecati voi, dar mie mi se pare ca ceva e stinky aici :)

daca faceai si tu cu Enyx88. poate mai credeam, dar asa..
Cam devreme sa faci afirmatia ca nu mai avem mult de jucat pe 100 :) Tare imi e sa nu fie invers, "jucatorilor"
 

CentauRy

member
Scor reacție
1
Crescatorule de barbare, oricine poate fi jucator cu sute de mii de ppuri.

In alta ordine de idei, sa aliezi 4 triburi sa ai 2 continente ai sa te bata roma... e cam frustrant
Subsemnatul, crescătorul de barbare, vă dă cu harta în cap. Ești prea mic, ca să te bag în seamă.

Mai crește niște sate să fii luat din nou intern. Hai cius.
 
Sus