Discutii libere L100 !

Scor reacție
0
Ce de corecti pe aici, ptiu sa nu va deochiati. Daca ar fi sa fie adminii corecti s ar debana maixm 3 conturi din alea banate , si daca ar fi sa fie si mai corecti, s ar mai bana si altele ca nu stiu cum de a scapat botez de ban ca el nici nu stie unde e harta din browser, iar lordradu saracu nu stie sa atace fara script
 

HYWYK

member
Scor reacție
0
S-a trezit si asta sa vorbeasca. De fapt suntem la al 4-lea ban daca stai sa o socotesti. Stiu ca muriti ca nu am luat pedeapsa pentru ca nu am avut nimic, dar roade osu acolo in liniste.
Tu taci si alimenteaza contul cu PP-uri. Asta este rolul tau acolo. Cu joaca se ocupa altii pe contul tau, nu tu.
 

OmenemO

member
Scor reacție
0
Iti fac oricand doresti tu, cu share screen, team viewer, poate asa inveti si tu, ca sa nu mai plangi pe aici.

Filmarea o are Inno, iar dupa ce se inchide lumea, Puiu o poate pune fara probleme.

E mai usor sa spui ca ceva e imposibil, decat sa accepti ca la altul e posibil ori ca se pricepe mai bine ca tine. Dar candva, trebuie sa inveti ca nu e nicio rusine, omul cat traieste invata. Iar eu n-am nicio problema daca altul stie/face mai bine ca mine. Urmaresc, invat si aplic.

In rest, de frustrati e serverul plin, nu te transforma intr-un Tom Hardy.
Nu te am acuzat de nimic, nici ca e imposibil nici ca nu e :)) doar am facut gluma cu 6h+ acum tu intelegi ce vrei. Pare ca te-a marcat episodul. In rest spor la joc, nu trebuie sa demonstrezi nimic la nimeni, doar pe harta :)
PS: nu iese fum fara foc :)
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Momentan este un val mare de banari la nivel global, ce ma mira este ca suntem in top banuri dupa Brazilieni ( de acolo vin scripturile se pare ), cu siguranta in cel mai scurt timp vom raspunde fiecaruia punctual cu solutia propusa.
 

Best boboo

member
Scor reacție
0
Momentan este un val mare de banari la nivel global, ce ma mira este ca suntem in top banuri dupa Brazilieni ( de acolo vin scripturile se pare ), cu siguranta in cel mai scurt timp vom raspunde fiecaruia punctual cu solutia propusa.
Nu e rău să fim după Brazilia,dar eu am speranțe ca ii putem întrece
Romania#1
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
Momentan este un val mare de banari la nivel global, ce ma mira este ca suntem in top banuri dupa Brazilieni ( de acolo vin scripturile se pare ), cu siguranta in cel mai scurt timp vom raspunde fiecaruia punctual cu solutia propusa.
Dar v-ati apucat de tickete? sau momentan se face doar numaratoarea? :))
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
147
Nu trebuie sa numaram, afiseaza serverul numarul de tickete ( daca au facut toti cei banati, atunci aia sunt , 90 si ceva ).
Inainte sa ne apucam de raspunsuri trebuie sa vedem ce se decide la nivel global,
 
Scor reacție
1
Tot plângeți pe aici slabanilor.


Asumați-vă ban-urile până la decizia finală. Vă pupă maestrul !
 

Atașamente

  • IMG_9486.jpeg
    IMG_9486.jpeg
    77 KB · Vizualizări: 247
Sus