Discutii libere L100 !

Best boboo

member
Scor reacție
0
Nu trebuie sa numaram, afiseaza serverul numarul de tickete ( daca au facut toti cei banati, atunci aia sunt , 90 si ceva ).
Inainte sa ne apucam de raspunsuri trebuie sa vedem ce se decide la nivel global,
La nivel global e deja decis,o sa se introducă cipurile 5g
 

Katanec

member
Scor reacție
0
Slăbuț la acest campionat mondial pentru România... abia locul 2. Poate la urmatorul luam si noi locul 1.


Felicitări celor care au participat la acest campionat mondial in echipa României , trageți tare , trebuie sa luam Brazilia la urmatorul campionat.
 

Flavy1

member
Scor reacție
0
Momentan este un val mare de banari la nivel global, ce ma mira este ca suntem in top banuri dupa Brazilieni ( de acolo vin scripturile se pare ), cu siguranta in cel mai scurt timp vom raspunde fiecaruia punctual cu solutia propusa.
Și am fi scăpat basma curată dacă nu erați voi, admini de pe .NET băgăcioși

(Glumesc, suntem curați ca lacrima lui Ovidiu)
 

VooDooMAGIC

member
Scor reacție
1
C
Nu trebuie sa numaram, afiseaza serverul numarul de tickete ( daca au facut toti cei banati, atunci aia sunt , 90 si ceva ).
Inainte sa ne apucam de raspunsuri trebuie sa vedem ce se decide la nivel global,
Cupa și campionatul , finala cu brazilieni ,trebuie să jucăm un 4-3-3. Le închidem spatile wifi și gogulechrome si câștigăm Mondialul
 

sosoz0r

member
Scor reacție
0
Inainte sa ne apucam de raspunsuri trebuie sa vedem ce se decide la nivel global,
Banurile au fost destul de rapide, la fel ar trebui sa fie si decizia.
Dupa principiul asta, imi dati pp'uri si va platesc mai tarziu. Relatia client - companie e defavorabila din privinta clientului.
Sunt constient ca nu esti tu 'la butoane' de data asta, vroiam doar sa-mi exprim nemultumirile fata de inno. Un wave ban de asa amploare ar trebui planuit dinainte cu raspunsuri, penalitati, overtime pentru echipa de support si tot ce trebuie pentru a trece peste asta fara a debalansa lumile unde jucatorii au investit timp si bani probabil. Nu ma refer doar la cei ce au fost banati, ci si la cei care nu sunt. Afecteaza pe absolut toata lumea acest timp unde raspunsurile inca nu sunt date.

On topic: Nu fiti dezamagiti ca nu am luat campionatul, am avut dezavantaj la nivel de populatie. Pe cap de locuitor cred ca suntem pe locul 1.
Forta Romania!
 

Aghiuță

member
Scor reacție
0
Eu am o alta curiozitate... Momentan toti cei incriminati de trisarea jocului cu ajutorul platformei beneficiaza de prezumtia nevinovatiei pana la proba contrarie, dar daca decizia finala va fi cea pe care o stie toata lumea, ca sunt legati ombilical de scripturi, vor iesi in fata sa zica, da sunt vinovat ca am stricat farmecul jocului cu platforma? Ca daca cauti prin arhivele forumului, tare se mai erijau in cine nu erau...
 

Best boboo

member
Scor reacție
0
Eu am o alta curiozitate... Momentan toti cei incriminati de trisarea jocului cu ajutorul platformei beneficiaza de prezumtia nevinovatiei pana la proba contrarie, dar daca decizia finala va fi cea pe care o stie toata lumea, ca sunt legati ombilical de scripturi, vor iesi in fata sa zica, da sunt vinovat ca am stricat farmecul jocului cu platforma? Ca daca cauti prin arhivele forumului, tare se mai erijau in cine nu erau...
Da sunt vinovat
Am folosit platforma și bacul,rar câte un taxi pana la iahtul lui redi
 

Best boboo

member
Scor reacție
0
Încă o rugăminte la voi,dacă prin absurd (deși nu cred ca sunt aici) face cineva rost de o platforma mai avansata
Sa o împartă și cu restu:))
 

HYWYK

member
Scor reacție
0
Iar l-au abuzat adminii pe dicsie…
El saracul inca foloseste mouse cu bilă si l-au banat :( parca mai ieri se jura pe orice ca este curat ca lacrima lui Pinocchio
 
Scor reacție
0
Iar l-au abuzat adminii pe dicsie…
El saracul inca foloseste mouse cu bilă si l-au banat :( parca mai ieri se jura pe orice ca este curat ca lacrima lui Pinocchio
Ba da de divino de ce nu zici nimic? Top 3 din ST e banat si tu vezi doar un cont..Nu vezi ca e banat juma de server ?
 
Sus