Speed 14

  • Autor subiect DeletedUser4010
  • Data de început

DeletedUser2404

Cat despre 24/24 SDS-M sau celalalte RFG sau SNOW care este acum jos palaria colegilor. Daca imi permiteti sa spun colegilor pt ca jucam acelasi joc chiar daca pana acum am facut parte din triburi diferite.

Nu o sa aveti rivali pe triburile niciodata. ro

poate o sa ai ocazia sa joci si cu noi in echipa sa vezi cum sta treaba si cu "partea cealalta", cu toate ca mereu suntem putine persoane comunicam foarte bine si ne ajutam foarte bine dupa cum ati si observat. dupa cum ai spus si tu valjan (puncte puncte puncte...) si ca doar unii joaca devotati aici ai dreptate, s-a si observat "spiritul de turma" cineva zice sa se atace x, toti ataca x dar la final toti baga nobili si se atace intre ei.
 

DeletedUser

@technorock: tot timpul iti place sa primesti invitatie speciala :p normal ca te primim la noi...sa imi dai adresa sa iti trimit invitatia
 

DeletedUser2404

eu sper sa facem toti o echipa de la inceput sa le aratam ce inseamna speed celor din rvansa, dar aceasta echipa sa nu mai contina necunoscuti.
 

DeletedUser2404

in ultima perioada a-ti bagat in trib si oameni fara onoare, exemplu therockxxx care se ruga de ei sa nu il atace si oameni necunoscuti. as vrea un speed in care sa jucam doar noi care ne cunoastem + harvy si wassaby.
 

DeletedUser

in ultima perioada a-ti bagat in trib si oameni fara onoare, exemplu therockxxx care se ruga de ei sa nu il atace si oameni necunoscuti. as vrea un speed in care sa jucam doar noi care ne cunoastem + harvy si wassaby.

stai chill ca am bagat si i-am scos...cei care au fost loiali i-am pastrat si i-am respectat si cei ce nu au fost i-am innobilat (vezi cazul t3ribilu)
 

DeletedUser370

va rugam frumos...pastrati numele tribului :D
nu suntem snow (de la prea mult fy_snow cred ca vine problema :))) ), ci sword :d

tehno...nu-l uita pe noryaky.

cat despre rvansele alea...sa vina speed-u ala de weekend :D
 

DeletedUser2404

logic si noryaky daca nu joaca la tn pe cont ;) sper sa ai si tu timp sa joci o runda completa sa fim mai multi
 

DeletedUser

va rugam frumos...pastrati numele tribului
nu suntem snow (de la prea mult fy_snow cred ca vine problema )) ), ci sword :d

tehno...nu-l uita pe noryaky.

cat despre rvansele alea...sa vina speed-u ala de weekend

Sa vina un Weekend ploios :D


Ps: In legatura cu browserul,Mozzila face legea :)
 

DeletedUser3643

:)))))):p:))

---2.6.1. Toate topicurile si posturile trebuie sa contina un numar de cel putin 4 cuvinte. Mai putine cuvinte se considera spam si va fi conform pedepsit. Orice forma de abreviere ca LOL, BRB, ROFLMAO, ICU etc. vor fi luate in calcul ca un singur cuvant. De asemenea, posturile nu se vor "umple" cu alte cuvinte gen "unu,doi,trei" ," patru cuvinte per post" sau altele. Trebuie sa fie legate de subiect altfel va fi tratat ca incalcare a regulii de post lenght si pedepsita ca atare
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser10092

sal a spus:
aty966 astăzi la ora 15:48
dece?
sunt pur si simplu dezamagit de echipa asta numai lacomi!! vreau un trib sa le arat eu in runda urmatoare cre i mai tare! si ma gandeam la voi ati jucat bine :)


parerea unui revanser despre Rvnsa :)
 

DeletedUser1514

in ultima perioada a-ti bagat in trib si oameni fara onoare, exemplu therockxxx care se ruga de ei sa nu il atace si oameni necunoscuti. as vrea un speed in care sa jucam doar noi care ne cunoastem + harvy si wassaby.

Ahhhh...asta inseamna sa joci pe contul altora.
Cum ramane cu mine? Eu am jucat pe contul Harvester of Sorrow.:mad:
 
Sus