Profile simpatice: jucatori si/sau triburi

DeletedUser

:)))) ce tareee...pff..nu mai pot..sunt pe jos =)))


glumeam :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1198

surprinsi?eu unu nu

sincer, nici eu.. primesc zeci de mesaje de la astfel de copii, si mai in gluma, mai in serios, le raspund "nu inteleg ce vrei sa spui, scrie in romana" , la care ei.. "keai mah, nu shty sa cit3sty?!!!" :|

nu stiu cat a fost procentul de promovare la bac anul asta, dar peste 5-6 ani or sa pice pe capete pentru ca sunt analfabeti. nu m-ar mira nici daca pe la scoala ar scrie asa =))
 

DeletedUser7708

sincer, nici eu.. primesc zeci de mesaje de la astfel de copii, si mai in gluma, mai in serios, le raspund "nu inteleg ce vrei sa spui, scrie in romana" , la care ei.. "keai mah, nu shty sa cit3sty?!!!" :|

nu stiu cat a fost procentul de promovare la bac anul asta, dar peste 5-6 ani or sa pice pe capete pentru ca sunt analfabeti. nu m-ar mira nici daca pe la scoala ar scrie asa =))

Asta chiar ar pune capac. :eek:
 

DeletedUser

sincer, nici eu.. primesc zeci de mesaje de la astfel de copii, si mai in gluma, mai in serios, le raspund "nu inteleg ce vrei sa spui, scrie in romana" , la care ei.. "keai mah, nu shty sa cit3sty?!!!" :|

nu stiu cat a fost procentul de promovare la bac anul asta, dar peste 5-6 ani or sa pice pe capete pentru ca sunt analfabeti. nu m-ar mira nici daca pe la scoala ar scrie asa =))

:D eu stiu profesoare de romana care scriu asa pe mess.
 

DeletedUser

Ce se discuta aici? Corectitudinea gramaticala a mesajelor/profilelor?

OMG, you are going to get banned, all of you!
 

DeletedUser

Cine vorbea...tocmai cel care făcea zilele trecute pereche cu RockGirl la aşa ceva.

Ti-a mai spus cineva ca esti un baiat inteligent?
weird.gif
 

DeletedUser

adevarat asasin:))=))
Asa oameni mai rar... da se cizeleaza pe parcurs...
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Cautati jucatorul acesta XSh4DoW , si va veti face idee despre tribul -?- , eu nu cred ca acolo exista cineva peste 16 ani, dupa 15 Septembrie va incepe adevarata distractie :D
 

DeletedUser11051

Jucător -=twist3r=-

Orice atac sau spionaj impotriva mea este tratat ca atare

۞۩۩۩۞۩۩۩۞۩۩۩۞۩۩۩۞۩۩۩۞۩۩۩۞۩۩۩۞۩۩۩۞۩۩۩۞۩۩۩۞
*´'`°¤¸¸.·'´O`'·.¸¸¤°´'`*
(_¸.·*´'`°¤¸'¸¤°´'`*·.¸_)
Nu suport sa ma calce fraierii-n picioare
Nu las capul jos pentru ca doare si mai tare
Bulangiilor le place sa se rupa in figuri
Sa se dea bazati, de fapt e semn ca-s fraieri siguri
Dar gata s-a terminat, acum nu mai indur
Faceti figuri ca t*****e cand le pui mana pe c*r
Sunteti cristale false care cand le-atingi se sparg
Gelozie si invidie e tot ce-aveti in cap...
*´'`°¤¸¸.·'´O`'·.¸¸¤°´'`*
(_¸.·*´'`°¤¸'¸¤°´'`*·.¸_)

۞۩۩۩۞۩۩۩۞۩۩۩۞۩۩۩۞۩۩۩۞۩۩۩۞۩۩۩۞۩۩۩۞۩۩۩۞۩۩۩۞


- De ce in calendarul lui -=twist3r=- se trece direct de la 31 martie la 2 aprilie? Nimeni nu il pacaleste pe -=twist3r=- !

- -=twist3r=- nu poarta ceas. El decide cat e ceasul.

- -=twist3r=- a hotarat recent sa isi vanda urina ca bautura la doza. Bautura este cunoscuta in toata lumea ca Red Bull.

- -=twist3r=- nu va face niciodata infarct. Inima nu e atat de tampita sa-l atace.

- -=twist3r=- joaca ruleta ruseasca cu pistolul plin. Si castiga mereu.

- Intr-o incapere oarecare exista 1.242 obiecte pe care -=twist3r=- le-ar putea folosi ca sa te omoare, inclusiv incaperea.

- Teoria evolutiei nu exista! Doar o lista cu creaturile carora -=twist3r=- le-a dat voie sa existe.

- Nu exista lesbiene. Doar femei care nu l-au cunoscut inca pe -=twist3r=- .

- -=twist3r=- doarme cu perna sub pistol.

- -=twist3r=- a fost deja pe Marte, de aceea acolo nu exista viata.

- Pe tastatura computerului lui -=twist3r=- nu exista tasta Ctrl, -=twist3r=- are control absolut.

- Cand merge la culcare, Bau-Bau se uita in dulap si sub pat sa nu fie cumva acolo -=twist3r=- .

- -=twist3r=- a reusit sa numere pana la infinit. De doua ori.

--=twist3r=- poate sa aplaude cu o singura mana.

- -=twist3r=- nu doarme. El asteapta.

- -=twist3r=- poate sa dea foc la furnici cu lupa. Noaptea!

- -=twist3r=- a lovit odata un cal in barba. Descendentii acelui cal se numesc acum girafe.

- -=twist3r=- s-a nascut intr-o cabana construita de el.

- -=twist3r=- doneaza regulat sange la crucea rosie, dar niciodata al lui.

- Cand -=twist3r=- face flotari, nu se ridica pe el, el impinge pamantul in jos.

- -=twist3r=- e cunoscut pentru modestia lui, dar recunoaste ca este a 8-a minune a lumii.
 

DeletedUser

Bancul, daca-l pot numi asa, se refera de fapt la Chuck Norris. De acolo sunt preluatemulte din acele fraze. Cautati-le pe internet, veti vedea la cine fac ele referire de fapt :)
 

DeletedUser

nu mai conteaza ptr cine e bancul :) ... norocosi sunt cei care-l au aprope ... e cel mai tentant cont pe care sa-l trimiti la margine de harta :D
 
Sus