VINCI vs. Narf!

DeletedUser

Cam greu sa si faci propaganda contra tribului Narf avand in vedere ca sunt aproape toti din team triburile in acest trib ... nu stie la ce te poti astepta pe viitor..
 

DeletedUser1195

Nu ati inteles nici pana acum?Nihilius e un comentator din tribuna,acel "Gica contra"specific societatii romanesti.E nevoie si de asa ceva,alfel ar fi de-a dreptul monoton:)

Ce nu inteleg eu e de ce un membru Vinci a deschis un topic in care tribul lui nu prea are de castigat.Cel putin nu in acest moment.In afara faptului ca statistisca e net favorabila Narf-ului are dreptate BlooM:disproportia intre numarul de jucatori si de sate face statistica si mai valoroasa pentru Narf.

Ce o mai fi,vom vedea.
 

DeletedUser6

Cam greu sa si faci propaganda contra tribului Narf avand in vedere ca sunt aproape toti din team triburile in acest trib ... nu stie la ce te poti astepta pe viitor..

Imi este deja sila sa mai raspund la mesaje de genul asta... m-am zbatut degeaba pana acum incercand sa le explic diferenta intre moderatori /admini si jucatori dar se pare ca unii chiar nu inteleg si ma opresc aici ca deja ma enerveaza acest subiect la culme si daca mai vorbesc odata de el cred ca imi iau ban ca nu am sa ma mai abtin. Defapt am sa ma abtin aici insa in joc am sa stiu spre ce directie sa ma orientez
 

DeletedUser

Imi este deja sila sa mai raspund la mesaje de genul asta... m-am zbatut degeaba pana acum incercand sa le explic diferenta intre moderatori /admini si jucatori dar se pare ca unii chiar nu inteleg si ma opresc aici ca deja ma enerveaza acest subiect la culme si daca mai vorbesc odata de el cred ca imi iau ban ca nu am sa ma mai abtin. Defapt am sa ma abtin aici insa in joc am sa stiu spre ce directie sa ma orientez

Talibane...raspund eu, stai calm, ca sa lamurim problema, poate inteleg si altii. Desi, slabe sanse.

Cam greu sa si faci propaganda contra tribului Narf avand in vedere ca sunt aproape toti din team triburile in acest trib ... nu stie la ce te poti astepta pe viitor..

Propaganda facuta in joc sau pe forum, nu are nici o legatura cu statutul unora dintre noi ca admini sau moderatori. Si ca o mica specificare...nu suntem "aproape toti" membrii ai Team Triburile...doar cativa. Dar ca orice alti jucatori, am jucat si pe alte lumi. L1, L3, clasic.. E inevitabil sa apara discutii cum ca suntem membrii ai TT si deh...avem sprijinul adminilor. Poate sprijin moral, ca intre prieteni...da. Dar totul se opreste aici. Pe harta, cei de pe K0 sunt adminii acelei lumi, restul sunt doar niste simplii jucatori.

Ca multi cred ca daca esti sau ai fost admin gata, esti favorizat, e o mare prostie.

NIMENI din team triburile nu isi favorizeaza vreun coleg pe nici o lume.. Cat timp am fost admin NU am facut-o si nu cred ca vreunul dintre fostii mei colegi admini o face. Asa ca va rog sa incetati cu aiureile astea..chiar nu-si au rostul.
 

DeletedUser1195

Cam greu sa si faci propaganda contra tribului Narf avand in vedere ca sunt aproape toti din team triburile in acest trib ... nu stie la ce te poti astepta pe viitor..

e deja o moda.Cand nu ai cum justifica neputinta scoti in fata acuzatia ca tribul cutare are in el si admini.Nimic nou sub soare.
 

DeletedUser

Nu fac parte din triburile implicate in razboi , eu ziceam doar asa in general ca sa se stie ca joaca si cei din team triburile in tribul Narf .... si avand in vedere cate s-au zis si scris , am vrut sa va reamintesc , dar se pare ca orice observatie , nici macar nu am adus acuzatii , este considerata ca o jignire sau mai rau si raspunsuri in genul lui taliban in nici un caz nu fac lucururile sa fie mai clare .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Tot asa..ca fapt general..eu fac parte din ,,Echipa Racheta" ..deci..de ce nimeni nu imi aduce mie acuzatii ca sunt ajutat de pokemoni si doar celor din TT ca sunt ajutati de admini?..I smell discrimination !
Cam asa de absurde sunt posturile de gen X e ajutat de Adminul Gigel..
 

DeletedUser

Imi este deja sila sa mai raspund la mesaje de genul asta... m-am zbatut degeaba pana acum incercand sa le explic diferenta intre moderatori /admini si jucatori dar se pare ca unii chiar nu inteleg si ma opresc aici ca deja ma enerveaza acest subiect la culme si daca mai vorbesc odata de el cred ca imi iau ban ca nu am sa ma mai abtin. Defapt am sa ma abtin aici insa in joc am sa stiu spre ce directie sa ma orientez

Sunt admin!
Întrebaţi-mi vecinii de pe L5, mai toţi o să zică că-s admin :D
 

DeletedUser

Nu va mai certati fratilor :) VINCI nu stie sa isi organizeze diplomatia, membrii si sa ii coordoneze, nu au stiut sa faca asta de la bun inceput, acum se vede rezultatul lor, au dat inapoi circa 20 de locuri din top :)
 

DeletedUser13593

q: sunteti admini doar in timpul liber sau e un post full time ?
in cazul al 2-lea puteau sa fie cei din VINCI mai mult decat experimentati, e clar ca nu puteau combate 8h job/zi triburi + 4,5,6,7,8h/zi timp liber triburi :)
deci avantaj voi ;)

just jocking...or not
 

DeletedUser7072

q: sunteti admini doar in timpul liber sau e un post full time ?
in cazul al 2-lea puteau sa fie cei din VINCI mai mult decat experimentati, e clar ca nu puteau combate 8h job/zi triburi + 4,5,6,7,8h/zi timp liber triburi :)
deci avantaj voi ;)

just jocking...or not

nu sunt platiti pt a administra. si necesar la disponibilitate era ceva de genu 4 sau 4 ore pe zi. la requierments pt postul de administrator. in timpul asta se pot si juca. nu ii impiedica nimeni
 
Sus