Anunturi Matrimoniale

DeletedUser764

Fata stresanta, certareata, nationalista (imi imprumuta aquilla steagul lui ca sa faca lumea misto si de mine), iubesc muntele si mon amis, caut placere in afara de tigari ( sau cum zice raduleasca... in fine....)
caut metode de abtinere de la fumat ca seminte nu pot manca la birou, unghiile nu mi le rod ....
sunt stresataaaaaa ... si stresanta, stiu:D
(ce-mi place:p)

S' EXista multe lucruri care-ti plac...:D;)
 

DeletedUser

Baiat bine, 21 de ani, 1,84, 78kg, ochi caprui, NU fumez, NU beau, NU mint, stare materiala BUNA, posed Q7, centura maro la Karate Shotokan....





.... nu caut nimic, doar .......ma laud



De fapt singurele date reale sunt varsta si culoarea ochilor, vai de steaua mea nici Dacie n-am =))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

vai, cum vine asta? il inseli pe intrinsecu? si in luna de miere! si eu care ma pregatisem cu cadoul de nunta..
 

DeletedUser

pai se pare ca m-a maritat sitterul deja...l-a cerut pe dfa1 in casatorie si a zis DA...acum cred ca cei 2 sunt in luna de miere...sitterul ma inlocuieste si pana acolo...:(:(
 

DeletedUser

pe mine nu ma vrea nimeni ? :(:(:(:(:(

un urat...gras si infect...ma uit sasiu...cateodata chiar in aceasi directie...imi atarna urechile....par am doar pe o parte...nasul e stramb....si mic de statura...putin peste un metru...o galma
 

DeletedUser

pe mine nu ma vrea nimeni ? :(:(:(:(:(

un urat...gras si infect...ma uit sasiu...cateodata chiar in aceasi directie...imi atarna urechile....par am doar pe o parte...nasul e stramb....si mic de statura...putin peste un metru...o galma

tu esti deja luat asa ca shhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
 

DeletedUser

tu iar bei fara mine ?????????????????

ai ghicit

0002006E.gif
 
Sus