Poze, poze, poze.

DeletedUser13067

Ii numa buna sa o pun pe desktop...
agreement0.gif

:( si tu?...........
 

DeletedUser7556

e.... e ca atunci atunci cand simti ca zbori, apoi brusc aripila iti sunt frante.... si incepi sa cazi in gol... si nu stii unde vei ateriza....
Daca am zburat cu parapanta, iar cand am prins viteza in fata m-am speriat iar cand am vrut sa aterizez am facut o curba de 360 Grade si m-am bagat intr-un deal cu 40-50Km pe ora.....se pune?

Ps:
nu va radeti ca 2 saptamani ma durut coloana si deabea umblam....:((
 

DeletedUser13067

Daca am zburat cu parapanta, iar cand am prins viteza in fata m-am speriat iar cand am vrut sa aterizez am facut o curba de 360 Grade si m-am bagat intr-un deal cu 40-50Km pe ora.....se pune?

Ps:
nu va radeti ca 2 saptamani ma durut coloana si deabea umblam....:((

eh, uite asa ceva as incerca. ar fi mai putin dureros
 

DeletedUser7556

La rosia montana "2008"
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13067

colegutu`, ce-ar fi sa dispari tu asa brusc cum ai aparut???!!!
Nu te mai baga in seama aiurea ca stii ca nici cu un tir de lamaie nu te inghit, asa gretos esti!
Fa un bine natiunii si dispari de pe forum! Mi-e de ajuns ca te suport la birou ;)
:D
 

DeletedUser764

colegutu`, ce-ar fi sa dispari tu asa brusc cum ai aparut???!!!
Nu te mai baga in seama aiurea ca stii ca nici cu un tir de lamaie nu te inghit, asa gretos esti!
Fa un bine natiunii si dispari de pe forum! Mi-e de ajuns ca te suport la birou ;)
:D

ce rea esti, sa stii ca nu e bine sa fii asa, dauneaza.....:D
 

DeletedUser

imi cer scuze daca te-a deranjat atitudinea mea eu vroiam doar sa incerc sa ma integrez si cum tu esti cea mai tanara din firma am zis ca poate avem ceva in comun. dar vad ca ai ceva cu barbatii in general nu ci mine in mod special. imi cer scuze.poate imi arati si mie cum se sterge contul de pe forum ca sa nu te mai stresez
 

DeletedUser13067

aoleu....
1. scuzele nu sunt acceptate
2. da, m-a deranjat atitudinea ta
3. daca sunt cea mai tanara nu inseamna ca trebuie sa "sari pe mine". o sa te integrezi in firma incet. si mie mi-a fost greu la inceput , dar nu am sarit pe colegi; rabdare!
4. afla ca nu am nimic cu barbatii in general, asa cum zici tu. poate doar faza ca nu suport oamenii mai putin inteligenti.
5.cauta si vei gasi;)
 
Sus