Razboi BF - RR

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser523

Deocamdata avem doar propaganda, eu astept rapoartele de marti!;) :cool:
 

DeletedUser

in primul rand RR nu e TLD si nu il subestimez pe RR dar e o chestie cum pot spune..... oricum eu personal nu voi opri dezvoltarea pt un razboi........
 

DeletedUser1647

Deci pt cei care vor avea timp sa citeasca. SA se vada ca Gangster ray este cel care m-a spionat, si nu invers. Si tot Gangster Ray este cel care mi-a declarta razboi. Nu invers. Oricum, sunt niste noobi si vor ramae subdezvoltati daca vor incepe incursiunile asupra membrilor mei.

Asa ca, Stimatio Jucatori din Lumea 3, BF este familia mare de noobi care intra in razboi pt un copil.
Stima si respect celor PRO

Ca tot veni vorba de n00bi, luam numai L2, k pe .net...de fapt nici nu crek ai auzit de .net

Place of no Mercy
Puncte: 7.405
Rang: 4816
Trib: RR
Sate Coordonate Puncte
Place of no Mercy 701|494 3.786
Place of Suffering 701|490 3.619


Gangster Ray
Puncte: 58.698
Rang: 47
Sate Coordonate Puncte
[M~K] DarkTown 357|523 9.445
[M~K] DiabolisInterium 357|522 8.351
[M~K] DivinityLost 348|529 5.682
[M~K] FireDevil 360|527 4.969
[M~K] Graveyard 354|519 3.558
[M~K] Hell Lord 347|528 3.973
[M~K] TempleOfDarkness 354|517 6.377
[M~K] TheDarkSide 353|521 4.381
[M~K] TheGatesOfHell 351|528 5.035
[M~K] VobiscumSatanas 354|530 6.927

E o mica mare diferenta, de fapt chiar imi place sa fiu considerat n00b, dar o sa se vada care e mai n00b dintre noi.
A si ink ceva baiatule... nu le mai promite marea cu sarea la oamenii tai, k nu o sa mai intrat in Terra Family, vi s-a refuzat cererea.... mi-am bagat si eu nasul putin, asta e.

Hai noroc la sate :p
 

DeletedUser

+ faptul ca gangster a fost acuzat la inceput ca avea 2 conturi...... si pe la 1000 P i sa sters si iauite cum a revenit !!!!
 

DeletedUser

De acord ca un razboi timpuriu te poate opri din dezvoltare...pe de alta parte celor care se bazeaza mai mult pe atac si farmat si mai putin pe mine level 15 in primele 3 zile s ar pitea sa le convina...:)
 

DeletedUser

De acord ca un razboi timpuriu te poate opri din dezvoltare...pe de alta parte celor care se bazeaza mai mult pe atac si farmat si mai putin pe mine level 15 in primele 3 zile s ar pitea sa le convina...:)

hmmm.....pana nu apar nobilii parerea mea este ca nu se poate vorbi de un "razboi timpuriu"....poate doar de niste conflicte asa da...;)
 

DeletedUser2104

E chiar placut jocul asa....

Deci mai fratilor asa ceva nu exista...isi rup lanciile si spadele la greu in zidurile noastre. Nu imi vine sa cred ca ne ataca cu lancii.....cad saracii ca brazii.....

A Gangster felicita-l pe jucatorul tau care a apucat sa ma farmeze si mi-a furat 1000 fier. Am fost retinut la serviciu si nu am ajuns cand mi-am propus. Si invata-l ma tati sa nu mai atacae cu trupe de aparare.
 

DeletedUser

pacat ca nu mai e rubrica "Inamici invinsi" la Lista de poziþionare macar se vedea cum urcam in top :D
 

DeletedUser1563

Tocmai am corupt spionul BF de la noi din trib. Acum lucreaza pentru noi. :D
Eu unul nu as crede nimic din ce spune el, dar daca il credeti e treaba voastra.

Inca ceva nu mai trimiteti spioni de nici 100 pct la noi in trib sa ceara drepturi. Putea sa aiba si 1000 pct ca tot nu vedea un drept.

Eu va spun ca toti spionii pe care o sa ii trimiteti la noi in trib o sa lucreze in realitate pentru noi.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser523

Hopa lupte sange bineeee!!:d dar raportul unde e raportul dovada unde e dovada?? :D
 

DeletedUser1563

Gangster Ray astãzi la ora 19:17
abia astept maine la 8 sa trimiteti atacurile cu tw-tools. dar am auzit si eu de consumarea resurselor si trimiterea trupelor din sat...deci chiar nu aveti ce sa imi faceti. bafta oricum. :)

Eu i-am avertizat ca spionul lor lucreaza pentru noi. Dar nu ma crede nimeni. Banuiesc ca nu vrea sa postez toata discutia sa se vada ce e in stare sa faca ca sa dezbine familia noastra. Normal ca ne-am amuzat copios ca a cazut in capcana.

Chiar asa a zis spionul si dupa ce fus orar e ora 8? Cred ca a omis asta. Ups.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1563

Postez eu spionajul asupra mea:

Titlu droopyxx atacã Fire Drake Village
Expediat 17.09.07 23:05
Apãrãtorul a câºtigat
Noroc (din punctul de vedere al agresorului)
-16.4% Ghinion

Noroc
Moral: 100%

Agresor: droopyxx
Sat: Gradina cu 3 Nuci (496|524) K54

Numãr: 0 0 0 0 40 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Apãrãtor: TheDukeSD
Sat: Fire Drake Village (487|533) K54

Numãr: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0


Spionaj
Resurse spionate: nici una


Am cercetat eu invizibilitate lvl 3 la fierarie si de asta nu a vazut nimic. Ce sa ii faci. Nu e vina mea ca am upgrade-uri speciale la fieraria mea. :p
 

DeletedUser523

Hm ce faza tare. a dat pe tine cu 40 de spioni, tu nu ai nici unul si totusi nu te-a spionat??!!!!Ce fel de spioni mai sunt si in aceasta lume:confused:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus